Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 28.-30.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Novák Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Macháček Filip William | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Douda Pavel | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Cihlář Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kühn Vojtěch | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Valoušek Jakub | 6:0, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kameník Kryštof | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
Miletín Marek | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubišta Adam | | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Jána Jiří | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mach Štěpán | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Popelka Vojtěch | 7:5, 5:7, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Nachtman Daniel | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Ceban Alexandr | 6:4, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rudolf Matěj | | | | | 7:6, 6:3 |
| | | | | |
Havlíček Mark | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Miler Kevin | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Ješina Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Laibl Matěj | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Fiala Martin | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šlapák David | | | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | | | | 6:2, 4:6, 6:0 | |
| | | | | |
Hujo Ondřej | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Košek Jan Lucas | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Patyk Michal | 7:5, 5:7, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Švojgr Kryštof | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
Ryšavý Matěj | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hovorka Patrik | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vyšinský Přemysl |
Poznámka pořadatele: Program na neděli: 9,00 Novák-Valoušek, Havlíček-Šlapák, Zápský-Hovorka
10,00 Kameník-Mach |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Novák Jakub | 81 | 25 | Hovorka Patrik | 93 | 25 | Šlapák David | 113 | 20 | Kameník Kryštof | 157 | 15 | Zapský Adam | 189 | 12 | Valoušek Jakub | 192 | 12 | Ceban Alexandr | 195 | 12 | Rudolf Matěj | 197 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 133 |
Kódové číslo akce: 502900 |
|
|