Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
západočeský
Datum:
26.-28.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Brill Jindřich
Brill
Brill
Kořán Matěj
6:2, 6:0
Kupka
Kupka Ondřej
6:0, 6:1
Brill
Noska Daniel
6:0, 6:0
Houdek
Houdek Marek
6:3, 6:3
Pošvář
7:5, 1:6, 1:0 (4)
Pošvář
Pošvář Tomáš
Brill
Brašna Dominik
6:2, 6:2
Brašna
Brašna
Kott Robert
6:1, 6:1
Šašek
Šašek Martin
6:4, 6:1
Roubal
Kortus Štěpán
6:1, 6:2
Kortus
Mareš Karel
6:4, 6:3
Roubal
6:0, 6:0
Roubal
Roubal Filip
Brill
Havránek Jakub
6:2, 6:3
Havránek
Havránek
Bešťák Jiří
6:4, 6:1
Kotrc Adam
Kotrc Adam
6:4, 3:6, 1:0 (6)
Bůcha
Košek Martin
7:5, 6:2
Košek
Tomášek Jan
6:1, 6:1
Bůcha
6:0, 7:5
Bůcha
Bůcha Milan
Bůcha
Peroutka Matěj
3:6, 6:3, 1:0 (9)
Peroutka
Peroutka
Kotrc Aleš
6:0, 6:2
Kotrc Aleš
Rieser Frederik William
6:1, 6:2
Peroutka
Škopek Martin
7:5, 6:2
Psota
Psota Jan
6:2, 6:1
Kolářík
6:2, 6:0
Kolářík
Kolářík Jakub
Rozhodčí turnaje:
Štenglová Monika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Brill Jindřich
53
30
Kolářík Jakub
85
25
Brašna Dominik
132
15
Bůcha Milan
169
15
Havránek Jakub
181
12
Pošvář Tomáš
182
12
Peroutka Matěj
221
12
Roubal Filip
276
9
Kategorie : 8
Součet BH: 130
Kódové číslo akce: 502880
Brill Jindřich
-
Kolářík Jakub
Brill
-
Kolářík
Brill
-
Kolářík
Kott Robert
-
Tomášek Jan
6:1, 6:1
Kotrc Adam
-
Noska
Kotrc Adam
-
Noska Daniel
6:1, 6:3
Brill
-
Kolářík
Šašek Martin
-
Pošvář Tomáš
6:0, 6:1
Šašek
-
Pošvář
Rieser
-
Škopek
6:4, 6:2
Rieser
-
Škopek
Rieser Frederik William
-
Škopek Martin
Brill
-
Kolářík
Kupka Ondřej
-
Košek Martin
6:4, 6:2
Psota
-
Kotrc Aleš
Psota Jan
-
Kotrc Aleš
7:6, 6:4
Roubal
-
Bůcha
6:3, 6:2
Roubal
-
Bůcha
Roubal Filip
-
Bůcha Milan
Roubal
-
Bůcha
Kortus Štěpán
-
Kořán Matěj
7:6, 5:7, 1:0 (6)
Havránek
-
Houdek
Havránek Jakub
-
Houdek Marek
scr.
Havránek
-
Houdek
6:4, 6:1
Brašna
-
Peroutka
Brašna Dominik
-
Peroutka Matěj
Rozhodčí turnaje:
Štenglová Monika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Brill Jindřich
53
30
Kolářík Jakub
85
25
Brašna Dominik
132
15
Bůcha Milan
169
15
Havránek Jakub
181
12
Pošvář Tomáš
182
12
Peroutka Matěj
221
12
Roubal Filip
276
9
Kategorie : 8
Součet BH: 130
Kódové číslo akce: 504880
Tisková PDF verze hracího plánu