Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
26.-28.01. |
Pořadatel: |
středočeský (P - 300) |
Místo konání: |
TK Neridé, V Chotejně |
Kódové číslo: |
506830 |
Dvorců + povrch: |
3 greenset |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Jiroušek Roman |
V Chotejně 7/700 | |
102 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
606774041 |
Tel. (2): |
272703458 |
Tel. (3): |
272703458 |
E-mail: |
rezervace@neride.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Doubek Vojtěch | 16.08.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 56 |
30 |
28.11.2018 17:33:00 |
||
2. |
Bouček František | 17.07.2005 | Slavoj Český Brod | 70 |
25 |
29.11.2018 19:16:07 |
||
3. |
Čížek Jiří | 21.08.2005 | LTC Houštka | 87 |
25 |
05.11.2018 09:04:33 |
||
4. |
Neumann Jakub Jiří | 23.02.2005 | TK Neumann | 95 |
20 |
09.12.2018 22:23:57 |
||
5. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 125 |
20 |
17.12.2018 19:08:28 |
||
6. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | 144 |
15 |
28 |
01.01.2019 15:00:53 |
|
7. |
Rosický Jan | 06.01.2006 | LTC Houštka | 156 |
15 |
63 |
02.11.2018 10:21:51 |
|
8. |
Troller Petr | 06.08.2005 | TK Bohutín, z.s. | 171 |
15 |
13.01.2019 12:41:33 |
||
9. |
Ulrich Patrik | 26.11.2006 | TK Neridé | 176 |
15 |
33 |
24.12.2018 13:14:10 |
|
10. |
Burián Marek | 19.10.2006 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 178 |
15 |
75 |
11.12.2018 21:13:24 |
|
11. |
Palovčík Oskar | 08.11.2005 | LTC Houštka | 191 |
12 |
17.11.2018 10:13:32 |
||
12. |
Kovačka Matouš | 09.03.2005 | Sokol Říčany | 195 |
12 |
26.12.2018 09:40:35 |
||
13. |
Petera Patrik | 12.10.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 224 |
12 |
27.11.2018 23:46:37 |
||
14. |
Židů Petr | 21.01.2005 | TJ LTC Poděbrady | 235 |
12 |
07.12.2018 09:40:31 |
||
15. |
Ledvina Jan | 06.04.2006 | Slavoj Český Brod | 246 |
12 |
297 |
05.12.2018 20:54:56 |
|
16. |
Vlček Daniel | 31.05.2006 | LTC Slovan Kladno | 250 |
12 |
263 |
04.01.2019 16:42:10 |
|
17. |
Svoboda Tomáš | 28.07.2005 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 256 |
9 |
05.11.2018 09:04:19 |
||
18. |
Losman Matěj | 14.06.2005 | LTC Houštka | 256 |
9 |
10.12.2018 14:58:59 |
||
19. |
Polata Michael | 04.04.2005 | Sokol Říčany | 263 |
9 |
31.12.2018 12:01:06 |
||
20. |
Strnad Štěpán | 09.03.2006 | Sokol Říčany | 289 |
9 |
158 |
06.01.2019 15:13:03 |
|
21. |
Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice | 353 |
9 |
62 |
06.01.2019 23:32:20 |
|
22. |
Němeček Patrik | 25.06.2006 | TK Písnice | 726 |
4 |
521 |
volná karta | 24.01.2019 13:52:32 |
23. |
Rychlý Petr | 10.03.2005 | TK Neridé | 764 |
4 |
volná karta | 15.01.2019 23:50:01 |
|
24. |
Sýkora Maxim | 01.01.2006 | TK Neridé | 764 |
4 |
701 |
volná karta | 24.01.2019 13:57:02 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šlosar Filip | 21.01.2005 | Sokol Říčany | 333 |
9 |
přijat do hlavní soutěže | 23.12.2018 21:30:17 |
|
2. |
Blovský Tomáš | 28.11.2005 | TK Bohutín, z.s. | 342 |
9 |
přijat do hlavní soutěže | 13.01.2019 16:47:06 |
|
3. |
Volf Matěj | 04.08.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 363 |
9 |
74 |
přijat do hlavní soutěže | 28.11.2018 22:18:01 |
4. |
Pelikán Daniel | 27.04.2006 | Open Tennis Club | 386 |
6 |
361 |
přijat do hlavní soutěže | 12.01.2019 18:42:03 |
5. |
Prokš Daniel | 02.10.2006 | SK Tenis Mýto, z.s. | 508 |
6 |
295 |
06.01.2019 22:55:01 |
|
6. |
Přistoupil Marek | 11.07.2006 | SK Aritma Praha | 536 |
4 |
200 |
03.12.2018 15:30:37 |
|
7. |
Jarolímek Josef | 28.08.2006 | Open Tennis Club | 599 |
4 |
184 |
08.01.2019 10:43:58 |
|
8. |
Smolen Antonín | 06.05.2005 | Tenis Jiřina, spolek | 1083 |
1 |
01.11.2018 22:22:11 |
||
9. |
Šafařík Jakub | 18.09.2005 | TK Radošovice | 212 |
12 |
22.01.2019 15:46:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1083 |
1 |
261 |
odhlášeno hráčem | 26.11.2018 15:41:14 |
2. |
Sudik David | 15.09.2006 | SPORT EDEN Beroun | 603 |
4 |
205 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2019 16:07:49 |
3. |
Kubáč Petr | 06.05.2006 | TK PTA Kolín | 1083 |
1 |
423 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2019 22:57:18 |
4. |
Beneda Petr | 28.04.2006 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 415 |
6 |
147 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2019 14:44:51 |
5. |
Růžička Jan | 16.11.2007 | Sport club Na Zámečku | 863 |
3 |
121 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2019 20:03:03 |
6. |
Navrátil Jakub | 09.12.2005 | Lokomotiva Beroun | 976 |
3 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2019 08:21:39 |
|
7. |
Jirásek Milan | 31.07.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 1083 |
1 |
420 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2019 09:03:46 |
8. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 863 |
3 |
237 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 11:01:41 |
9. |
Hadaščok Vojtěch | 25.07.2005 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 421 |
6 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 11:16:52 |
|
10. |
Klepáč Adam | 29.07.2007 | Lokomotiva Zdice | 837 |
3 |
216 |
IS: kolizní přihláška | 20.01.2019 12:00:36 |
11. |
Stichenwirth Petr | 12.12.2006 | TK Písek | 499 |
6 |
279 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2019 15:55:44 |
12. |
Šlosar David | 21.01.2005 | Sokol Říčany | 188 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2019 19:03:26 |
|
13. |
Štreit David | 03.08.2006 | TK SK Kladno, z.s. | 576 |
4 |
297 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2019 14:08:33 |