Název:
HTK Třebíč
Datum:
04.-05.04.
Pořadatel:
HTK Třebíč (C - 500)
Kódové číslo:
506203
Dvorců+povrch:
4 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Vinopal František
:
kpt.Jaroše 639/3
:
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz
Internet:
www.htktrebic.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace telefonicky na čísle 732 784 829 (sms) 3.4. 2020 mezi 16. - 18. hodinou. Losování proběhne v hlavní budově HTK v 18:45. V areálu je možnost ubytování a stravování - rezervace na tel.: 732 784 829 nebo na email: ubytovanihtk@seznam.cz


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
 
07.03.2020 14:29:35
2.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
19.02.2020 12:50:11
3.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
08.03.2020 19:02:31
4.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
16.02.2020 07:13:52
5.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
 
 
03.03.2020 08:39:27
6.
Kralik Florian 21.01.2006 TK Znojmo
197
12
 
 
02.11.2019 22:11:34
7.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
202
12
 
 
19.12.2019 13:37:50
8.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
 
04.11.2019 19:12:06
9.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
16.01.2020 21:16:53
10.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
31.10.2019 23:37:36
11.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
312
9
143
 
02.11.2019 18:39:07
12.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
348
9
33
 
24.02.2020 10:02:45
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
 
29.02.2020 06:02:21
2.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
318
9
 
 
11.11.2019 18:58:14
3.
Prášek Dominik 13.12.2006 ŽLTC Brno
331
9
 
 
07.12.2019 14:45:30
4.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
 
24.02.2020 09:57:41
5.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
469
6
112
 
01.11.2019 08:52:03
6.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
12.11.2019 19:53:46
7.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
 
02.11.2019 17:11:01
8.
Králík Maximilian 23.07.2008 TK Znojmo
605
4
337
 
27.01.2020 14:33:14
9.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
708
4
171
 
08.11.2019 14:59:45
10.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
720
4
80
 
31.10.2019 23:48:23
11.
Horký Lukáš 12.01.2006 Mosilana Brno
913
3
 
 
26.11.2019 00:04:34
12.
Kubát Jan 10.07.2008 TK Spartak Jihlava
932
3
215
 
22.01.2020 14:34:43
13.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
1044
1
462
 
01.11.2019 11:28:19
14.
Holík Jakub 22.08.2007 HTK Třebíč
1044
1
 
 
02.11.2019 08:29:52
15.
Machourek Jan 10.04.2006 Sokol Čebín
1044
1
 
 
04.11.2019 11:30:26
16.
Františ Samuel 19.01.2006 SK Tenis Tišnov
1044
1
 
 
21.11.2019 07:24:00
17.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
1044
1
383
 
10.03.2020 07:11:53
18.
Hlouch Kryštof 21.08.2007 HTK Třebíč
1044
1
789
 
10.03.2020 16:00:43

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:10
2.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:10
3.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:03
4.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
689
4
464
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:12
5.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:13
6.
Pleva Michal 11.02.2006 TC Austerlitz
1044
1
 
odhlášeno hráčem
30.03.2020 14:00:25