Název: |
TKK Cup 2019 |
Datum: |
30.03-01.04. |
Pořadatel: |
TK Konstruktiva, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
506179 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Saic Pavel |
: |
Mezi Sklady 107/3 |
: |
14000 Praha 4 |
Tel. (1): |
604150353 |
E-mail: |
turnaj@tkk.cz |
Internet: |
www.tkk.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek do nejlépe sms do 18h, hrát se bude v sobotu podle časového plánu po 8:30. Časový plán a vylosování soutěže bude k dispozici v pátek po 21h. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
139 |
15 |
23 |
Prezentován |
19.03.2019 12:03:24 |
2. |
Picek Samuel |
01.12.2005 |
Slavoj Český Brod |
183 |
12 |
|
Prezentován |
10.03.2019 21:49:19 |
3. |
Břicháček Bedřich |
08.04.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
200 |
12 |
29 |
volná karta |
29.03.2019 17:28:36 |
4. |
Kameník David |
04.05.2005 |
SK Aritma Praha |
209 |
12 |
|
volná karta |
29.03.2019 14:41:54 |
5. |
Ledvina Jan |
06.04.2006 |
Slavoj Český Brod |
246 |
12 |
297 |
volná karta |
29.03.2019 13:59:44 |
6. |
Vlček Daniel |
31.05.2006 |
LTC Slovan Kladno |
250 |
12 |
263 |
volná karta |
29.03.2019 08:19:37 |
7. |
Dvořák David |
26.01.2005 |
SK Aritma Praha |
280 |
9 |
|
Prezentován |
26.03.2019 23:42:21 |
8. |
Havrland Lukáš |
21.01.2005 |
TopTennis Xaverov s.r.o. |
316 |
9 |
|
Prezentován |
18.03.2019 07:24:31 |
9. |
Luhan Matěj |
20.12.2005 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
398 |
6 |
|
Prezentován |
26.03.2019 23:42:50 |
10. |
Sina Jakub |
21.06.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
400 |
6 |
220 |
volná karta |
29.03.2019 13:14:05 |
11. |
Gáborík Trajan |
16.06.2005 |
TJ Sokol Hostivice |
543 |
4 |
|
Prezentován |
28.03.2019 20:15:40 |
12. |
Bodnár Tobiáš Petr |
15.06.2006 |
TK Kadaň |
563 |
4 |
493 |
Prezentován |
04.03.2019 16:07:52 |
13. |
Janus Michal |
14.03.2006 |
SK Aritma Praha |
582 |
4 |
269 |
Prezentován |
28.03.2019 20:14:43 |
14. |
Jarolímek Josef |
28.08.2006 |
Open Tennis Club |
599 |
4 |
184 |
Prezentován |
28.03.2019 20:13:26 |
15. |
Sudik David |
15.09.2006 |
SPORT EDEN Beroun |
603 |
4 |
205 |
Prezentován |
13.01.2019 16:23:21 |
16. |
Dostál Adam |
11.05.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
643 |
4 |
177 |
Prezentován |
29.03.2019 08:18:43 |
17. |
Duričič Filip |
23.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
718 |
4 |
164 |
Prezentován |
29.03.2019 12:19:54 |
18. |
Pomahač Antonín |
05.07.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
863 |
3 |
311 |
Prezentován |
26.03.2019 23:40:16 |
19. |
Mitáš Jakub |
01.11.2006 |
LTC Modřany 2005 |
872 |
3 |
187 |
Prezentován |
20.01.2019 10:22:15 |
20. |
Brabec Václav |
07.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
1083 |
1 |
231 |
Prezentován |
01.11.2018 00:38:21 |
21. |
Hubač Marek |
29.03.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
1083 |
1 |
334 |
Prezentován |
01.11.2018 11:38:17 |
22. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
1083 |
1 |
465 |
Prezentován |
15.03.2019 10:09:21 |
23. |
Polák Štěpán |
10.07.2005 |
TK Konstruktiva, z.s. |
1083 |
1 |
|
Prezentován |
26.03.2019 19:12:15 |
24. |
Fiedler Ondřej |
08.06.2005 |
TJ Spoje Praha |
1083 |
1 |
|
Prezentován |
26.03.2019 20:23:26 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Štreit David |
03.08.2006 |
TK SK Kladno, z.s. |
576 |
4 |
297 |
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 19:15:41 |
2. |
Růžička Jan |
16.11.2007 |
Sport club Na Zámečku |
863 |
3 |
121 |
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 19:37:42 |
3. |
Kraus Matyáš |
19.05.2007 |
LTC Beroun, z.s. |
1083 |
1 |
1129 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2019 20:26:06 |
4. |
Brňák Tobiáš |
15.12.2005 |
Tenis Cibulka |
1006 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2019 15:31:56 |
5. |
Drozdík Adam |
26.10.2005 |
SHARK Brno |
1083 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2019 11:17:47 |
6. |
Mareš Karel |
18.09.2006 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
837 |
3 |
380 |
IS: kolizní přihláška |
23.03.2019 12:00:54 |
7. |
Jánský Ludvík |
01.10.2007 |
TK Ústí n. Orlicí |
1083 |
1 |
540 |
odhlášeno hráčem |
23.03.2019 16:03:27 |
8. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
489 |
6 |
43 |
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:05:03 |
9. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
1083 |
1 |
361 |
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:33:46 |
10. |
Krištůfek Lukáš |
16.08.2005 |
SK Aritma Praha |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:56:35 |
11. |
Endršt Kryštof |
22.07.2006 |
Lokomotiva Zdice |
1047 |
3 |
745 |
odhlášeno hráčem |
25.03.2019 21:41:28 |
12. |
Klíma Adam |
13.01.2005 |
TJ LTC Poděbrady |
230 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.03.2019 22:30:12 |
13. |
Roubal Filip |
08.04.2005 |
TK Slavia Plzeň |
276 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.03.2019 14:29:25 |
|