Český tenisový svaz
Název:
Sport Tennis Club Studénka
Datum:
06.-10.03.
Pořadatel:
Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600)
Kódové číslo:
506149
Dvorců + povrch:
3 koberec s pískem
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Krkoška Jiří
Palackého 540
74258 Příbor
Tel. (1):
603 142 285
E-mail:
jirikrkoska@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Dnes řídí turnaj Krkoška Jan, veškeré dotazy směřujte na něho, tel.číslo: 603 262 730

Možnost rozehrávky od 8.30 hod.

Program neděle :
9.00 Fiala - Kalousek, Knesl - Beránek, Šimeček - Vlček
10.30 Klimas - Krupa


Čtyřhra : ne pred 11hod. Fiala/Vlček - Kuřitka/Hanačík, Beránek /Postupa - Beneš/Řehák D.
Ne před 11.30 Grois/Řehák A - Knesl/Šimeček
Ne před 12.30 Klimas/Kalousek - Pytel, Prokeš

Následuje semifinále čtyřhry

Dvouhra se hraje na dva vítězné sety ze tří, za stavu 6-6 tiebreak, třetí se se hraje klasický set. Čtyřhra NO AD systém a třetí set super tiebreak.

Neparkujte, v případě, že je naše parkoviště plné, své auta přes cestu na louce, policajti dávají pokuty. Za naší branou parkoviště je cca.150m další brána, kde můžete bez problémů zaparkovat.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
10.11.2019 08:21:29
2.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
09.11.2019 20:28:36
3.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
21.11.2019 22:04:24
4.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
17.12.2019 21:05:27
5.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
04.11.2019 21:26:58
6.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
17.02.2020 12:28:12
7.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
03.12.2019 22:23:24
8.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
04.12.2019 23:00:30
9.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
24.02.2020 16:28:35
10.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
17.11.2019 16:51:44
11.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
14.01.2020 15:10:58
12.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
16.02.2020 12:42:40
13.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
16.02.2020 16:50:00
14.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
10.12.2019 21:28:08
15.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
 
23.02.2020 23:23:49
16.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
16.12.2019 19:34:22
17.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
21.12.2019 12:39:40
18.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
28.12.2019 16:27:51
19.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
 
26.01.2020 07:07:14
20.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
 
23.02.2020 23:22:57
21.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
volná karta
15.02.2020 07:04:12
22.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
05.11.2019 20:24:27
23.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
 
12.01.2020 21:27:48
24.
Rožnovský Matyáš 04.01.2006 SK JC Sport Opava
246
9
 
volná karta
17.02.2020 20:12:56
25.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
23.02.2020 12:35:35
26.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
23.02.2020 13:23:56
27.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
volná karta
12.02.2020 17:36:49
28.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
volná karta
01.11.2019 06:29:50
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
259
9
 
 
01.03.2020 19:13:59
2.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
 
13.02.2020 09:30:20
3.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
01.11.2019 01:38:12
4.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
402
6
 
 
15.01.2020 07:22:48
5.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
 
volná karta
28.02.2020 18:08:40
6.
Frodl Jan 19.07.2006 TC Ostrava Nová Ves
674
4
 
volná karta
05.11.2019 17:59:28
7.
Hnidets Vitalii 23.08.2006 TC Ostrava Nová Ves
720
4
 
volná karta
24.02.2020 19:52:27
8.
Havrlant Marek 11.06.2007 TK Kubáň Ostrava
1044
1
475
 
02.03.2020 21:32:01
9.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
 
04.03.2020 16:11:17
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
1044
1
516
odhlášeno hráčem
17.11.2019 23:00:36
2.
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
424
6
119
odhlášeno hráčem
02.02.2020 16:18:45
3.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 12:56:44
4.
Hývnar Lukáš 09.08.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
985
3
448
odhlášeno hráčem
11.02.2020 18:53:23
5.
Hývnar Radim 09.08.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
802
3
303
odhlášeno hráčem
11.02.2020 18:54:55
6.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
odhlášeno hráčem
15.02.2020 22:34:07
7.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 11:58:27
8.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 08:40:16
9.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 22:55:21
10.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
odhlášeno hráčem
23.02.2020 14:28:05
11.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
23.02.2020 23:23:30
12.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 16:29:10
13.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
odhlášeno hráčem
28.02.2020 05:50:44
14.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
28.02.2020 11:35:05
15.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
odhlášeno hráčem
28.02.2020 21:58:26
16.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
29.02.2020 07:02:17
17.
Drobný Jan 20.01.2007 TJ SOKOL HRABŮVKA
1043
3
712
odhlášeno hráčem
29.02.2020 14:20:59
18.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
368
6
253
odhlášeno hráčem
29.02.2020 20:40:12
19.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
IS: lhůta 8 dní
01.03.2020 15:27:55
20.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
231
12
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 09:49:09