Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 16.-19.03. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Toman Kryštof | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vrána Petr | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Beneš Daniel | scr. | | | | |
| | | | | |
Šašek Martin | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Frček Tadeáš | | | | | |
| | | | | |
Ferus Patrik | | | | 5:2, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Čech Michal | | | | | |
| | | | | |
Brettl Filip | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | |
Jaroš Michal | | | | | |
| | | | | |
Šturma Michal | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Barun Artur | | | | | |
| | | | | |
Burián Marek | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin | | | | | |
| | | | | |
Novotný Bruno | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jaroš Václav | | | | | |
| | | | | |
Volf Matěj | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Šulc Matyáš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bořek-Dohalský Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
9:00==barun,petrofský,novotný,bořek-d.
10:30==krková,dolejší,chlubnová,vachková
12:00==běhalová,oktiabreva,žabková,grunová
13:30==toman,čech,2.semi singl kluci
15:00==semi singlu holky
16:30==předkolo deblů holek
17:50==debly kluků(rozpis bude zítra ráno)
19:00==semi deblů holek |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Toman Kryštof | 115 | 20 | Bořek-Dohalský Vojtěch | 163 | 15 | Petrofský Martin | 204 | 12 | Ferus Patrik | 276 | 9 | Frček Tadeáš | 310 | 9 | Šulc Matyáš | 360 | 9 | Čech Michal | 416 | 6 | Beneš Daniel | 477 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 86 |
Kódové číslo akce: 502144 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hájek Martin | 14.03.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Volf Matěj | 04.08.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany | Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Ferus Patrik | 28.07.2004 | LTK Klatovy | Beneš Daniel | 24.06.2006 | TK Opava | Toman Kryštof | 14.01.2004 | TJ Spoje Praha | Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany |
|