Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Sport Tennis Club Studénka
Pořadatel:  TJ MSV Studénka, z.s.
Datum:  08.-12.03.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kubalka Igor
 
 
 
Zavadil Alexandr
6:2, 6:1
 
Nepožitek Lukáš
7:5, 6:1
 
Stejskal Adam
1:6, 7:6 (4), 1:0 (3)
 
Kopel Šimon
6:3, 7:6 (4)
 
Mrvík Ondřej
6:1, 4:6, 1:0 (5)
 
Mrva Maxim
6:0, 6:1
 
Vacula Filip
6:1, 7:5
 
Káňa Viktor
6:0, 6:1
 
Krupa Lukáš
6:2, 6:2
 
Král Libor
6:0, 6:1
 
Ševčík Martin
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
Kumstát Jan
6:2, 6:4
 
Klimas Jan
6:3, 6:1
 
Šimeček David
6:3, 7:5
 
Blumaier Daniel
6:4, 6:2
 
Ševčík Tadeáš
6:4, 6:4
 
Beneš Daniel
6:1, 6:4
 
Škvara Eduard
1:0, scr.
 
Korec Zdeněk
6:4, 6:1
 
Jurda Tomáš
6:1, 6:3
 
Komrska Jan
7:6 (1), 6:1
 
Peták Denis
6:0, 6:1
 
Knesl David
6:2, 6:2
 
Horák Adam
7:5, 6:1
 
Kalousek Kryštof
6:3, 6:1
 
Šafařík Jonáš
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Pospíšil Matěj
6:4, 4:6, 1:0 (11)
 
Horák Filip
scr.
 
Beránek Ondřej
6:2, 6:4
 
Vrtěna Jakub
6:3, 6:4
 
Poznámka pořadatele: hráči kteří nedorazili: Kriegler,Nezval, Bárta, Vašenka Horák Filip - zaprezentováný, nedorazil
Počet účastníků31
NasazeníBH
Kubalka Igor 7425
Vrtěna Jakub 7525
Vacula Filip 8025
Peták Denis 8225
Šimeček David 8425
Blumaier Daniel 9520
Mrva Maxim 9720
Knesl David 11220
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 502132

Šimeček David - Vacula Filip
 
 
 
Stejskal Adam - Beneš Daniel
6:0, 6:2
 
Káňa Viktor - Pospíšil Matěj
1:6, 7:6 (4), 1:0 (10)
 
Peták Denis - Krupa Lukáš
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Zavadil Alexandr - Horák Adam
 
Knesl David - Šafařík Jonáš
6:4, 2:6, 1:0 (10)
 
Kumstát Jan - Korec Zdeněk
7:6 (0), 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Vrtěna Jakub - Král Libor
 
Klimas Jan - Beránek Ondřej
7:5, 6:3
 
Kalousek Kryštof - Ševčík Tadeáš
6:4, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
 
4:6, 6:0, 1:0 (5)
 
Mrva Maxim - Blumaier Daniel
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Vrtěna Jakub 7525
Vacula Filip 8025
Peták Denis 8225
Šimeček David 8425
Blumaier Daniel 9520
Mrva Maxim 9720
Knesl David 11220
Král Libor 13415
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 504132

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nezval Jakub09.10.2006TK DEZA Valašské Meziříčí
Kriegler Jan15.09.2006TK Na Dolině o.s.
Bárta Jan07.08.2005TO TJ Nový Jičín
Vašenka Daniel02.06.2005TK Na Dolině o.s.