Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK Oáza Říčany
Pořadatel:
TK Oáza Říčany
Datum:
15.-17.02.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Tuša Robert
Tuša
Tuša
Tůma Matěj
6:1, 6:0
Holeček
Holeček Jakub
6:2, 6:1
Tuša
Bureš Oliver
6:2, 6:4
Bureš
Kecek Martin
6:2, 6:2
Bureš
Fojtů Lukas
7:5, 6:0
Fojtů
Šidlík Jan
6:3, 6:2
Tuša
Zedek Jakub
6:2, 6:3
Zedek
Zedek
Císař Otakar
7:6 (2), 6:2
Laštovic
Laštovic Matěj
scr.
Zedek
Mašata Daniel
6:0, 6:1
Petráš
Petráš David
6:1, 6:1
Friedl
6:0, 6:1
Friedl
Friedl David
Holub
Herman David
6:2, 6:3
Herman
Růžička
Batěk Ondřej
1:6, 6:4, 1:0 (6)
Růžička
Růžička Richard
6:1, 6:2
Korolenko
Korolenko Kirill
6:1, 6:2
Korolenko
Goca Mikuláš
6:1, 6:1
Korolenko
6:3, 6:2
Luňák
Luňák Maxim
Holub
Daněk Oldřich
6:3, 6:4
Daněk
Holub
Holub Jakub
6:2, 6:2
Holub
Halama Kryštof
6:0, 6:4
Holub
Vachek Matyáš
6:1, 6:2
Chipashvili
Chipashvili Giorgi
6:1, 6:1
Dvořák
6:2, 6:2
Dvořák
Dvořák Šimon
Poznámka pořadatele:
Program neděle 9.00 Tuša-Bureš,Zedek-Friedl,Růžička-Korolenko 10.00 Holub-Dvořák Následuje semifinále dvouhra
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Tuša Robert
189
12
Dvořák Šimon
338
9
Luňák Maxim
371
6
Zedek Jakub
412
6
Friedl David
418
6
Herman David
431
6
Daněk Oldřich
434
6
Šidlík Jan
446
6
Kategorie : 4
Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 502120
Šidlík Jan
-
Tuša Robert
Šidlík
-
Tuša
Goca Mikuláš
-
Kecek Martin
6:0, 6:1
Šidlík
-
Tuša
Korolenko Kirill
-
Luňák Maxim
6:3, 6:3
Korolenko
-
Luňák
Laštovic Matěj
-
Růžička Richard
6:2, 6:2
Šidlík
-
Tuša
Daněk Oldřich
-
Pešta Richard
6:2, 6:0
Daněk
-
Pešta
Friedl David
-
Tůma Matěj
6:1, 6:0
Holub
-
Fojtů
Holub Jakub
-
Fojtů Lukas
6:2, 6:2
Holub
-
Fojtů
Halama Kryštof
-
Dvořák Šimon
6:0, 6:1
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Tuša Robert
189
12
Dvořák Šimon
338
9
Luňák Maxim
371
6
Friedl David
418
6
Daněk Oldřich
434
6
Šidlík Jan
446
6
Halama Kryštof
499
6
Tůma Matěj
546
4
Kategorie : 4
Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 504120
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Pešta Richard
20.10.2007
TCM Dubeč, z.s.