Datum: |
15.-17.02. |
Pořadatel: |
TK LTC Děčín (C - 500) |
Kódové číslo: |
506119 |
Dvorců + povrch: |
3 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 19:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mrkos Filip |
Čsl.armády 9 | |
40501 Děčín | |
Tel. (1): |
737312382 |
E-mail: |
filip.mrkos@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Derenin Matyáš | 02.02.2007 | LTK Liberec | 211 |
12 |
85 |
05.02.2020 06:22:09 |
|
2. |
Bešík Dominik | 06.10.2007 | TK Severní Terasa | 402 |
6 |
251 |
26.12.2019 20:19:19 |
|
3. |
Nguyen Tien Dat | 20.04.2006 | TK LTC Děčín | 473 |
6 |
23.01.2020 12:51:52 |
||
4. |
Pokorný Vojtěch | 21.02.2006 | Slavoj Litoměřice | 499 |
6 |
05.11.2019 12:51:47 |
||
5. |
Štěpánek Vojtěch | 28.08.2006 | TK LTC Děčín | 633 |
4 |
02.11.2019 19:09:51 |
||
6. |
Košvanec Mikuláš Pavel | 24.12.2007 | TCD Donovalská | 761 |
4 |
231 |
01.11.2019 13:17:29 |
|
7. |
Josef Jan | 18.05.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1044 |
1 |
553 |
18.11.2019 12:22:07 |
|
8. |
Kohout JAN | 26.02.2008 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1044 |
1 |
439 |
01.12.2019 13:36:53 |
|
9. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | 1044 |
1 |
161 |
11.12.2019 21:01:35 |
|
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Burbo Goran | 01.07.2008 | TCEN Hrádek nad Nisou | 956 |
3 |
114 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2020 08:48:40 |
2. |
Fafala Lukáš | 21.03.2007 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 932 |
3 |
1146 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2020 08:03:34 |
3. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | 1044 |
1 |
256 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 10:16:20 |
4. |
Jerman Ondřej | 20.10.2006 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 14:43:39 |
|
5. |
Šindelář Antonín | 03.08.2006 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 14:44:17 |
|
6. |
Brych Lukáš | 20.11.2006 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 913 |
3 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 14:44:39 |
|
7. |
Masařík Jakub Antonín | 23.02.2010 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 14:45:16 |
|
8. |
Bradík Jonáš | 04.02.2007 | SK JC Sport Opava | 1044 |
1 |
340 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 18:07:04 |
9. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 1044 |
1 |
232 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2020 14:38:25 |
10. |
Kessler Miroslav | 28.07.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1044 |
1 |
546 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2020 19:54:10 |
11. |
Mlynár Michal | 12.03.2006 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 288 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 09.02.2020 12:00:17 |