Datum: |
14.-18.02. |
Pořadatel: |
TK Horní Měcholupy (B - 600) |
Kódové číslo: |
506113 |
Dvorců+povrch: |
6 umělá antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Duda Václav |
: |
Hornoměcholupská 564 |
: |
109 00 Praha 15 |
Tel. (1): |
606 916 916 |
E-mail: |
vaclav.duda@tenisduda.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 13.2.2020 do 18:00 hodin,začátek hry (kvalifikace) je v pátek 14.2. ráno v 9:00 hodin. Prezence do hlavní soutěže je v pátek 14.2. do 18:00, začátek hry je v sobotu 15.2. ráno v 9:00. Prezence SMS na mobil 606 916 916 do 18:00. Vrchní rozhodčí: Tomáš Hrouda Zdravotník: Jana Strnisková
Program pátek 9:00 Adam-Šafrata, Sršeň-Strnad 10:00 Bursa-Jarolímek, Augustýn-Rieser, Jumar- Duričič 11:30 Pajer-, Hanzl-, Burda-, |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Leipner Petr |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
42 |
35 |
|
|
13.11.2019 23:31:59 |
2. |
Mojžíš Dominik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
43 |
35 |
|
|
27.12.2019 21:38:36 |
3. |
Fiala Martin |
24.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
44 |
35 |
|
|
10.11.2019 08:18:39 |
4. |
Mojžíš Patrik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
49 |
30 |
|
|
27.12.2019 21:42:13 |
5. |
Holub Lukáš J. |
13.02.2006 |
TK Neridé |
56 |
30 |
|
|
08.12.2019 19:26:16 |
6. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
59 |
25 |
|
|
20.12.2019 07:43:11 |
7. |
Čepl Filip |
24.01.2006 |
TK Sparta Praha |
67 |
25 |
|
|
13.11.2019 09:18:50 |
8. |
Pokorný Jiří |
29.03.2006 |
TK Olymp Praha |
73 |
25 |
|
|
19.12.2019 12:49:06 |
9. |
Vlček Daniel |
31.05.2006 |
LTC Slovan Kladno |
75 |
25 |
|
|
16.11.2019 20:27:14 |
10. |
Ulrich Patrik |
26.11.2006 |
TK Neridé |
80 |
25 |
|
|
29.01.2020 09:06:29 |
11. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
82 |
25 |
8 |
|
04.11.2019 09:34:01 |
12. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
91 |
20 |
22 |
|
02.02.2020 11:43:11 |
13. |
Ledvina Jan |
06.04.2006 |
Slavoj Český Brod |
98 |
20 |
|
|
18.01.2020 18:47:59 |
14. |
Šmejkal Šimon |
29.05.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
102 |
20 |
|
|
20.01.2020 10:49:15 |
15. |
Novák Daniel |
20.02.2006 |
LTC Panorama Teplice |
104 |
20 |
|
|
24.01.2020 21:36:44 |
16. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
105 |
20 |
11 |
|
29.01.2020 20:18:45 |
17. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
106 |
20 |
23 |
|
10.11.2019 14:47:28 |
18. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
110 |
20 |
12 |
|
29.01.2020 20:18:55 |
19. |
Doskočil Martin |
01.03.2007 |
TK Sparta Praha |
115 |
20 |
16 |
|
02.02.2020 22:26:29 |
20. |
Silbernágl Kryštof |
18.10.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
123 |
15 |
|
|
06.12.2019 08:38:52 |
21. |
Dvořák Filip |
28.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
137 |
15 |
20 |
|
04.11.2019 10:16:34 |
22. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
198 |
12 |
21 |
|
18.12.2019 21:02:36 |
23. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
208 |
12 |
7 |
|
07.11.2019 09:35:23 |
24. |
Horáček Josef |
16.02.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
219 |
12 |
13 |
|
12.01.2020 21:26:23 |
25. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
292 |
9 |
39 |
volná karta |
13.02.2020 13:35:50 |
26. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
331 |
9 |
41 |
volná karta PTS |
07.11.2019 10:40:41 |
27. |
Krejčí Matyáš |
12.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
391 |
6 |
36 |
volná karta PTS |
03.02.2020 20:37:48 |
28. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
431 |
6 |
93 |
volná karta |
13.01.2020 13:33:46 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pajer Ivan |
08.04.2006 |
TK LTC Děčín |
127 |
15 |
|
|
28.12.2019 22:52:29 |
2. |
Burda Oliver Petr |
24.12.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
129 |
15 |
|
|
13.12.2019 10:31:23 |
3. |
Adam Matěj |
02.06.2006 |
TK Spartak Jihlava |
133 |
15 |
|
|
04.11.2019 18:33:59 |
4. |
Hanzl Jan |
16.04.2006 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
137 |
15 |
|
|
03.02.2020 12:10:04 |
5. |
Rieser Frederik William |
31.12.2006 |
TK Olymp Praha |
162 |
15 |
|
|
04.11.2019 21:16:57 |
6. |
Jarolímek Josef |
28.08.2006 |
Open Tennis Club |
172 |
12 |
|
|
28.01.2020 18:56:42 |
7. |
Sršeň Alexandr |
24.01.2007 |
TK Frýdlant v Čechách |
173 |
12 |
51 |
|
16.11.2019 17:13:26 |
8. |
Augustýn Tadeáš |
06.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
173 |
12 |
|
volná karta |
10.02.2020 14:55:39 |
9. |
Šafrata David |
10.08.2007 |
I.ČLTK Praha |
216 |
12 |
61 |
|
28.01.2020 10:24:37 |
10. |
Strnad Štěpán |
09.03.2006 |
Sokol Říčany |
255 |
9 |
|
volná karta |
13.02.2020 13:07:13 |
11. |
Bursa Tomáš |
01.02.2007 |
LTK Liberec |
279 |
9 |
50 |
|
09.11.2019 22:37:49 |
12. |
Duričič Filip |
23.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
281 |
9 |
|
volná karta |
13.02.2020 13:07:02 |
13. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
318 |
9 |
55 |
|
27.12.2019 11:15:29 |
14. |
Kloub Milan |
01.05.2007 |
TK Most |
391 |
6 |
303 |
|
01.11.2019 17:43:44 |
15. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
477 |
6 |
134 |
volná karta PTS |
07.12.2019 16:54:22 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
243 |
12 |
66 |
odhlášeno hráčem |
06.11.2019 17:16:11 |
2. |
Vávra Kajetán |
15.08.2006 |
TENISCENTRUM HEAD |
276 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.01.2020 16:23:15 |
3. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
402 |
6 |
31 |
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 23:52:03 |
4. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
312 |
9 |
34 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 20:33:31 |
5. |
Psota Jan |
20.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
371 |
6 |
27 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 18:56:07 |
6. |
Sina Jakub |
21.06.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
245 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 13:03:56 |
7. |
Kalle Nicholas |
27.04.2007 |
Slavoj Český Brod |
502 |
6 |
333 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 13:43:29 |
8. |
Kučera Jonáš |
15.09.2006 |
LTK Liberec |
32 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:24:32 |
9. |
Celina Tobiáš |
21.06.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
534 |
4 |
359 |
odhlášeno hráčem |
03.02.2020 07:23:07 |
10. |
Soumar Matyáš |
22.07.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
166 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2020 22:17:44 |
11. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
1044 |
1 |
687 |
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 23:51:11 |
12. |
Luňák Maxim |
20.12.2007 |
Lokomotiva Praha |
371 |
6 |
152 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 15:59:11 |
13. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
579 |
4 |
109 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 17:16:48 |
14. |
Kesl Jan |
03.05.2006 |
LTC Panorama Teplice |
157 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 17:25:53 |
15. |
Škopek Martin |
18.06.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
194 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 09:02:05 |
16. |
Sedláček Adam |
21.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
184 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 17:30:17 |
17. |
Kupka Kryštof |
26.08.2007 |
Sokol TK Kaplice |
1044 |
1 |
580 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 23:10:56 |
18. |
Chipashvili Giorgi |
04.02.2007 |
TC ESO Praha z.s. |
1044 |
1 |
221 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 05:34:24 |
19. |
Brettl Filip |
12.12.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 09:04:03 |
20. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
147 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 09:31:52 |
21. |
Šafrata Jan |
04.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
55 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 10:20:49 |
22. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
292 |
9 |
24 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 10:44:21 |
23. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
56 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 11:23:30 |
24. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
417 |
6 |
14 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 11:32:41 |
25. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
469 |
6 |
78 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 12:36:32 |
26. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
506 |
6 |
201 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 18:07:27 |
27. |
ZAVŘEL JAROSLAV |
06.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
605 |
4 |
72 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 20:05:16 |
28. |
Růžička Jan |
16.11.2007 |
Sport club Na Zámečku |
708 |
4 |
64 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 01:09:07 |
29. |
Hruška Petr |
25.10.2006 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
141 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 10:37:36 |
30. |
Vrána Petr |
02.02.2006 |
TK Žatec |
153 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 10:36:44 |
31. |
Herman David |
05.03.2007 |
SK OAZA Praha |
431 |
6 |
417 |
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 11:07:06 |
32. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
862 |
3 |
76 |
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 11:12:56 |
33. |
Burián Marek |
19.10.2006 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
112 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 17:27:37 |
34. |
Baxa Jan |
13.09.2006 |
LTK Klatovy |
583 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 09:30:15 |
35. |
Lobovský Robert |
17.02.2007 |
LTK Klatovy |
421 |
6 |
139 |
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 09:30:53 |
36. |
Abrahám Nicolas |
20.12.2007 |
TK Most |
493 |
6 |
94 |
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 09:59:05 |
37. |
Dvořák Lukáš |
16.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
131 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 16:51:26 |
|