Český tenisový svaz
Název:
Wilson Tempo Cup Open
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
Tempo Praha (C - 500)
Kódové číslo:
506109
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Budská Blanka
Ve Lhotce 1068/3
14300 Praha
Tel. (1):
777722845
E-mail:
budska@fd.cvut.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE V PÁTEK 7.2. 2020 DO 13:00 hod. POUZE SMS NA TEL: 777722845 - P. BUDSKÁ.
Hrací plán a pořadí zápasů bude zveřejněno v pátek do 20:00 hod.
Vzhledem k tomu, že pořádáme současně mladší i starší žáky, PROSÍM, uvádějte kategorii do které chcete zařadit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
131
15
 
prezentován
28.01.2020 17:13:06
2.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
prezentován
03.02.2020 08:14:18
3.
Dostál Adam 11.05.2006 TC ESO Praha z.s.
261
9
 
prezentován
03.02.2020 08:13:41
4.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
prezentován
05.02.2020 11:25:26
5.
Mitáš Jakub 01.11.2006 LTC Modřany 2005
434
6
 
prezentován
17.12.2019 20:27:15
6.
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
434
6
 
prezentován
27.01.2020 21:13:16
7.
Šrámek Erik 02.04.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
493
6
146
prezentován
05.01.2020 13:29:49
8.
Moroz Nikola 03.05.2006 Tempo Praha
515
6
 
prezentován
02.02.2020 14:29:25
9.
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé
523
6
 
prezentován
20.01.2020 18:41:20
10.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
560
4
123
prezentován
07.02.2020 12:18:01
11.
Sniegoň David 03.01.2007 TJ Sokol Vysočany
576
4
208
prezentován
05.02.2020 10:36:33
12.
Hubač Marek 29.03.2007 TK Konstruktiva, z.s.
597
4
179
prezentován
23.01.2020 13:24:54
13.
Kyselý Matěj 12.04.2006 TENIS VLAŠIM,z.s.
639
4
 
prezentován
03.02.2020 08:10:19
14.
Jurda Jakub 06.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
816
3
246
prezentován
04.02.2020 13:55:31
15.
Petlan David 01.06.2006 TO Slavoj Davle
833
3
 
prezentován
07.11.2019 19:54:36
16.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
833
3
438
prezentován
20.01.2020 22:01:14
17.
Pešta Richard 20.10.2007 TCM Dubeč, z.s.
932
3
204
prezentován
04.02.2020 13:52:50
18.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
956
3
369
prezentován
25.01.2020 22:02:15
19.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
985
3
144
prezentován
18.12.2019 16:16:13
20.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
prezentován
07.11.2019 18:43:23
21.
Šimek Matyas 23.10.2007 SK Aritma Praha
1044
1
368
prezentován
22.11.2019 10:03:09
22.
Kiliján Jonáš 14.04.2007 TJ Radlice
1044
1
365
prezentován
10.12.2019 11:21:55
23.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1044
1
502
prezentován
27.12.2019 19:08:32
24.
Bradík Jonáš 04.02.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
340
prezentován
05.01.2020 15:25:27
25.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
prezentován
11.01.2020 20:59:12
26.
Horáček Dominik 04.01.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1044
1
303
prezentován
26.01.2020 14:24:54
27.
Bureš Daniel 28.01.2007 Tempo Praha
1044
1
789
prezentován
02.02.2020 14:29:14
28.
Tybus Jonáš 07.05.2007 TJ Břevnov
1044
1
726
prezentován
05.02.2020 10:31:36
29.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
1044
1
169
prezentován
07.02.2020 08:20:53
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
10.12.2019 16:10:23
2.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
534
4
359
odhlášeno hráčem
30.12.2019 11:58:50
3.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
276
9
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 16:23:15
4.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
odhlášeno hráčem
16.01.2020 19:10:07
5.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
odhlášeno hráčem
21.01.2020 18:05:53
6.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
1044
1
221
odhlášeno hráčem
24.01.2020 21:17:45
7.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
1044
1
351
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:29:58
8.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:37:50
9.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
823
odhlášeno hráčem
28.01.2020 06:29:49
10.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
31.01.2020 12:35:55
11.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
493
6
130
odhlášeno hráčem
31.01.2020 14:51:15
12.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:12
13.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:12
14.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
560
4
136
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:13
15.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
667
4
229
odhlášeno hráčem
02.02.2020 10:50:10
16.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:12:19
17.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:29:44
18.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:44:24
19.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:52:31
20.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
275
9
373
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:53:04
21.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
651
4
157
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:00:26
22.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
761
4
231
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:00:27
23.
Mlynár Michal 12.03.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
288
9
 
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:00:28
24.
Hofman Tadeáš 06.09.2007 Open Tennis Club
708
4
560
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:00:28
25.
Černý Dominik 17.01.2007 SK Aritma Praha
1044
1
267
odhlášeno hráčem
06.02.2020 07:09:59
26.
Blažek Dan 04.08.2007 SK Aritma Praha
1044
1
642
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:25:57
27.
Prokopius Oliver 11.06.2006 TJ Spoje Praha
351
9
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 08:07:56
28.
Kysel Adrián 03.09.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
1326
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 12:00:22
29.
Voláček Carmelo 19.07.2007 SK OAZA Praha
985
3
550
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 13:09:25