Český tenisový svaz
Název:
POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020
Datum:
07.-11.02.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (A - 800)
Místo konání:
Opletalova 1218/8b, Havířov
Kódové číslo:
506100
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM KVALIFIKACE (uvedený čas je časem možného začátku utkání, pokud je uvedeno NÁSLEDUJE, utkání začne do 10 minut po ukončení předešlého (vyjma nepředvídatelné skreče), prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k povaze vozovek či dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

DVOREC 1 - NOT BEFORE 07,55 : Prokeš-Sedláček, NÁSLEDUJE : Stejskal-Šafařík, NOT BEFORE 10,30 : Hanák-Wagner, NÁSLEDUJE : Kilian-Rojíček, NOT BEFORE 13,30 : ČF 4, NÁSLEDUJE : ČF 2
DVOREC 2 - NOT BEFORE 07,55 : Papavasiliu-Postupa, NÁSLEDUJE : Škvara-Šnajdr, NOT BEFORE 10,30 : Grois-Komrska, NÁSLEDUJE : Bartoš-Suchan, NOT BEFORE 13,30 : ČF 1, NÁSLEDUJE : ČF 3
ROZEHRÁVKY : 07,15 - 07,55

ROZPIS PÁTEČNÍCH 7/2 2020 ROZEHRÁVEK : 17-18/1 : , 17-18/2 : , 18-19/1 : KLIMAS-KNESL, 19-20/1 : SOUKUP-BIEN-KUČERA, 20-21/1 : , 20-21/2 : (POUZE PRO ÚČASTNÍKY HS, REZERVACE PŘI PREZENCI FORMOU SMS, 1 DVOREC 4 HRÁČI)

TURNAJ BUDE SEHRÁN V PEVNÉ HALE/2 DVORCE/COURT SOL, TK HAVÍŘOV/OPLETALOVA 1218/8b, HAVÍŘOV-ŠUMBARK

KVALIFIKACE (Q) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 506100 na číslo telefonu 602718364) : ČTVRTEK 6.2.2020 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁN")
LOSOVÁNÍ : ČTVRTEK 6.2.2020 v 17,30 hodin V HALE LR TENIS FRÝDEK-MÍSTEK
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM KVALIFIKACE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN ZDE V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE VE ČTVRTEK 6.2.2020 do 18,30 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V PÁTEK 7.2.2020 v 08,00 hodin (rozehrávka od 07,15 hodin)

HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 506100 na číslo telefonu 602718364) : ČTVRTEK 6.2.2020 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁN")
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 7.2.2020 v 16,00 hodin V PEVNÉ HALE TK HAVÍŘOV
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V IS SYSTÉMU ČTS U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V PÁTEK 7.2.2020 do 18,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 9.2.2019 v 08,00 hodin (oficiální trénink od 07,15 do 07,55 hodin ve dvou 20-i minutových blocích-rezervace při prezenci/4 hráči na dvorec), DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- PÁTEK 7.2.2020 : KVALIFIKACE 16/4
- SOBOTA 8.2.2020 : DVOUHRA 32/16
- NEDĚLE 9.2.2020 : DVOUHRA 16/8, ČTYŘHRA XX/4
- PONDĚLÍ 10.2.2020 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA 4/2
- ÚTERÝ 11.2.2020 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

ADRESA HALY :
HALA TK HAVÍŘOV, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ULICE : OPLETALOVA 1218/8b
GPS : 49°47'41.5048729"N, 18°24'43.2291536"E

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ :
HOTEL ZÁMEK/2L/1.200/+420596811463, +420733607353
HOTEL BORŠIČANKA/2L/850/+420739062167 HOTEL RUDOLF/2L/1.350/+420596811220, +420737646364
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
26
45
 
prezentován 3+
20.01.2020 20:01:20
2.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
prezentován
27.01.2020 08:33:05
3.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
prezentován
16.12.2019 20:32:49
4.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
prezentován
23.01.2020 12:05:17
5.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
prezentován
19.11.2019 10:57:25
6.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
prezentován
20.12.2019 16:06:11
7.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
prezentován
14.11.2019 21:11:33
8.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
prezentován
09.11.2019 20:26:45
9.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
prezentován 2-
07.11.2019 13:52:50
10.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
prezentován
07.11.2019 09:01:40
11.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
prezentován
09.11.2019 23:27:29
12.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
prezentován
21.11.2019 22:03:02
13.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
prezentován
17.12.2019 21:07:23
14.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
prezentován
04.11.2019 21:25:41
15.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
prezentován
16.11.2019 20:26:20
16.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
prezentován 2+
03.12.2019 18:12:46
17.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
prezentován
04.11.2019 09:51:42
18.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
prezentován
17.11.2019 16:50:06
19.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
prezentován 3+
02.11.2019 08:46:45
20.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
prezentován 2+
16.11.2019 10:21:13
21.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
prezentován
29.12.2019 17:41:20
22.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
prezentován
10.01.2020 23:39:43
23.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
130
15
1
prezentován
09.11.2019 08:12:29
24.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
prezentován
05.11.2019 13:29:44
25.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
prezentován
18.12.2019 20:56:27
26.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
prezentován
21.01.2020 21:40:27
27.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
prezentován
10.11.2019 21:08:22
28.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
prezentován
27.11.2019 16:31:00
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
prezentován
25.01.2020 19:46:39
2.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
prezentován
22.11.2019 13:30:13
3.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
prezentován
21.01.2020 20:46:57
4.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
prezentován
08.01.2020 11:41:11
5.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
prezentován 1+
21.12.2019 23:02:05
6.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
prezentován
28.12.2019 16:26:20
7.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
prezentován
24.01.2020 21:44:09
8.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
prezentován
05.01.2020 10:13:35
9.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
185
12
 
prezentován
28.11.2019 23:22:28
10.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
prezentován
05.11.2019 20:23:11
11.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
prezentován
21.01.2020 15:00:08
12.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
prezentován
11.12.2019 20:30:49
13.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
424
6
38
prezentován
11.11.2019 17:43:38
14.
Suchan David 16.01.2007 TJ MEZ Vsetín
1044
1
884
prezentován
03.12.2019 20:16:29
15.
Wagner Matyáš 16.01.2006 TK TENNISPOINT FM
1044
1
 
prezentován
12.01.2020 15:42:30

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 10:08:31
2.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
05.01.2020 20:44:30
3.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
odhlášeno hráčem
07.01.2020 11:04:18
4.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 19:52:42
5.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
251
9
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:44:41
6.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 17:14:45
7.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
833
3
418
odhlášeno hráčem
16.01.2020 05:24:58
8.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 11:36:16
9.
Dvořák Tomáš 18.08.2006 Sokol Zábřeh
178
12
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 09:17:54
10.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
odhlášeno hráčem
23.01.2020 15:13:15
11.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
137
15
20
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:42:58
12.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:53:33
13.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
odhlášeno hráčem
27.01.2020 09:51:26
14.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
27.01.2020 17:57:26
15.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 18:15:40
16.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 07:54:29
17.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
odhlášeno hráčem
28.01.2020 22:07:56
18.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 19:22:18
19.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
odhlášeno hráčem
30.01.2020 21:18:16
20.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 02:43:35
21.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 10:21:32
22.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 09:26:20
23.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
112
20
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 22:00:18
24.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
153
15
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 12:00:13
25.
SÁŇKA FRANTIŠEK 02.01.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
452
6
462
odhlášeno hráčem
06.02.2020 09:09:11
26.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 13:02:42
27.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno pořadatelem
06.02.2020 13:03:29
28.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno pořadatelem
06.02.2020 13:28:07
29.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
odhlášeno hráčem
06.02.2020 13:28:31
30.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 14:11:06
31.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
odhlášeno pořadatelem
06.02.2020 17:24:01
32.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
odhlášeno pořadatelem
06.02.2020 17:32:14