Pelda Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kroutil Tomáš | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kropáček Martin | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Plic Lukáš | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | |
Holub Vojtěch | 3:6, 6:0, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Watzek Jonáš | | | | | |
| | | | | |
Skřička Jan | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kotrc Adam | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vojta Martin | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rat Adam | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Kotarac Alex | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Ungerman Otakar | | | | | |
| | | | | |
Badhe Ashmit Samir | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Němeček Robert | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Petr Viktor | 1:6, 6:1, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Strnad Štěpán | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kalina Vít | | | | | |
| | | | | |
Čížek Jiří | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pšenička Tomáš | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Saburi Hikaru | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Weston William Roy | | | 6:4, 6:7 (5), 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Kalina Štěpán | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Voleský Jakub | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva |
Poznámka pořadatele: 1.kolo dvouhry sobota od 9.00 hodin: kurt číslo 3- Rat-Kotarac, 4- Kroutil-Kropáček, 7- Plic- Holub, 8- Kotrc -Vojta. ne před 10 hodinou: Němeček- Viktor, Růžek- Strnad, Pšenička- Saburi Hikaru, Weston Wiliam Roy- Kalina Š..ne před 11 hodinou: Pelda, Watzek, Skřička, Ungerman..ne před 12.30: Badhe, Kalina V., Čížek, Voleský |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Pelda Ondřej | 160 | 15 | Voleský Jakub | 165 | 15 | Kalina Vít | 200 | 12 | Skřička Jan | 211 | 12 | Čížek Jiří | 221 | 12 | Watzek Jonáš | 299 | 9 | Badhe Ashmit Samir | 391 | 6 | Ungerman Otakar | 418 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 502053 |
|
|