Název: | Mladcová Open 2019 | Pořadatel: | SK Zlín-Mladcová | Datum: | 05.-07.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Peták Denis | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Tomáš | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Prokeš Bedřich | 6:4, 4:6, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Zika Šimon | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Volník Nicholas | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hejna Aleš | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hádlík Michal | | 4:6, 6:3, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pytel Šimon | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubíček David | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sucháň Ondřej | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Martin | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Daniel | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchánek Ondřej | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jemelka Jan | | | | 7:6 (4), 5:7, 1:0 (7) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mazáč David Matyáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grác Kryštof | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Vojtěch | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malaník Lukáš | | | 6:4, 2:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Michal | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Korec Zdeněk | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jonáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gregus Petr | | | 6:3, 1:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kondler Libor | | | | | 6:4, 4:6, 1:0 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kučera Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Zajíc David | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kornel Jan | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pagáč Jan | | | | 3:6, 6:1, 1:0 (8) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kváč Petr | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michal Adam | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Tkáč Dominik | 6:7 (4), 6:2, 1:0 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Mrva Maxim | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mgr.Petr Galečka |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Peták Denis | 82 | 25 | Mrva Maxim | 97 | 20 | Juřena Michal | 112 | 20 | Sucháň Ondřej | 119 | 20 | Kondler Libor | 147 | 15 | Prášek Vojtěch | 147 | 15 | Krupa Lukáš | 208 | 12 | Kubíček David | 210 | 12 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 139 |
Kódové číslo akce: 502047 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Páže Ondřej | 06.11.2005 | TK Zlín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pagáč Jan | 19.01.2006 | SK Zlín-Mladcová | Němec Vojtěch | 26.06.2006 | TK AGROFERT Prostějov |
|