Pořadatel: | TK TILIA Brno | Datum: | 15.-17.12. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Imrišek Lukáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Prokeš Bedřich | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Krňávek David | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Markus Patrik | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Kubíček David | | | | 6:2, 3:0, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hotař David | | | | | |
| | | | | |
Zika Šimon | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Koryťák Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Vaněk Tomáš | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Raštica Jan | | | | | |
| | | | | |
Komrska Jan | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 1:6, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Jurda Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Melichar Ivan | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šefčík Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Berka Dalibor | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Prášek Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na neděli 16.12.:
8:00 - Svobodová, Borovičková, Matelová, Bukvaldová, Imrišek, Kubíček, Raštica, Prášek
Následuje F dvouher
Následuje SF čtyřher, pro informace volat cca 11:30
Informace o pořadí zápasů na tel.: 774 856 627 |
| Počet účastníků | 17 | Nasazení | CŽ | BH | Imrišek Lukáš | 137 | 15 | Prášek Vojtěch | 147 | 15 | Kubíček David | 210 | 12 | Jurda Tomáš | 217 | 12 | Šefčík Lukáš | 283 | 9 | Vaněk Tomáš | 338 | 9 | Zika Šimon | 349 | 9 | Krňávek David | 358 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 502023 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vidlář Tomáš | 16.08.2005 | BLTC Brno |
|