Donald Matthew William | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zourek David | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Lukáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Blažka Daniel | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Neumann Jakub Jiří | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Čech Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Křesina Adam | | | | 7:6 (3), 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žilkay Filip | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Černý Jan | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Viznar Alan | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kremláček Pavel | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nápravník Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Páral Radim | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Veigl Jakub | 7:6 (3), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | | | 7:6 (4), 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
Němec Daniel | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Menšík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Koplík Tadeáš | 4:6, 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Polách Felipe | | | 7:6 (3), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Fiedler Jiří | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Palán David | | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nicod Jakub | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Glocman Michal | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Onderka Roman | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | | | | | |
| | | | | | |
Křížek Matěj | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čech Jan | | 2:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Krejčí Jan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Válek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Samek Jiří | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hübl Filip | 6:1, 3:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Grois Oldřich | | | 6:0, 7:6 (5) | | | |
| | | | | | |
Malek Erik | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Hynek | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubisch David | | 3:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrazdil Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Fedasko Nikolas | | | 7:6 (4), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kotecký Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Pondeli 12.12.2016 program dne: 8:50 Semifinale a finale dvouher. Nasleduje semifinale a finale ctyrher |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Žilkay Filip | 8 | 45 | Donald Matthew William | 34 | 35 | Postupa Richard | 39 | 35 | Beneš Martin | 46 | 30 | Válek Ondřej | 47 | 30 | Zavřel Lukáš | 60 | 30 | Nápravník Adam | 63 | 30 | Kratochvíl Ondřej | 66 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 260 |
Kódové číslo akce: 502017 |
|
|