Český tenisový svaz
Název:
TS CUP
Datum:
07.-10.12.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600)
Místo konání:
Salašská 2182, Staré Město
Kódové číslo:
506016
Dvorců + povrch:
3 Bergo
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
686 03 Staré Město
Tel. (1):
608686199
Tel. (2):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovacko.cz
Internet:
www.sportparkrybnicek.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
 
21.11.2019 11:25:47
2.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
0
 
07.11.2019 08:57:59
3.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
0
 
07.11.2019 11:33:15
4.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
0
 
06.11.2019 21:24:41
5.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
0
 
20.11.2019 10:25:11
6.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
0
 
02.11.2019 08:57:19
7.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
07.11.2019 09:30:02
8.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
0
 
17.11.2019 11:45:14
9.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
0
 
20.11.2019 20:03:44
10.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
01.11.2019 18:53:51
11.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
0
 
07.11.2019 22:26:27
12.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
153
15
0
 
20.11.2019 10:15:34
13.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
0
 
12.11.2019 09:34:23
14.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
164
15
26
 
03.11.2019 10:32:58
15.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
168
15
28
 
16.11.2019 07:47:45
16.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
0
 
05.11.2019 13:29:08
17.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
 
03.11.2019 11:00:07
18.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
 
07.11.2019 09:26:06
19.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
 
10.11.2019 21:09:50
20.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
229
12
0
 
07.11.2019 08:56:53
21.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
231
12
0
 
03.11.2019 12:39:00
22.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
0
 
04.11.2019 18:55:30
23.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
259
9
0
 
04.11.2019 22:31:52
24.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
02.11.2019 09:08:57
25.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
16.11.2019 13:50:46
26.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
312
9
34
 
31.10.2019 23:38:03
27.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
312
9
143
 
01.11.2019 23:27:17
28.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
 
13.11.2019 09:55:21
29.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
330
9
147
 
01.11.2019 12:33:42
30.
Prášek Dominik 13.12.2006 ŽLTC Brno
331
9
0
 
11.11.2019 20:12:27
31.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
 
04.11.2019 21:38:47
32.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
371
6
152
 
01.11.2019 01:29:20
33.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
 
01.11.2019 08:49:01
34.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
04.11.2019 12:10:54
35.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
541
4
9
 
12.11.2019 19:23:31
36.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
 
02.11.2019 17:04:03
37.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
 
13.11.2019 22:20:53
38.
Suchánek Ondřej 25.03.2006 LTC Hodonín
660
4
0
 
06.11.2019 09:19:04
39.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
689
4
464
 
01.11.2019 06:25:31
40.
Blažek Ctirad 07.08.2006 Sokol Letovice
833
3
0
 
01.11.2019 10:53:19
41.
Michal Adam 18.04.2007 Jiskra Otrokovice
833
3
199
 
01.11.2019 17:24:47
42.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
 
09.11.2019 17:36:29

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 19:45:05
2.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
odhlášeno hráčem
14.11.2019 21:03:27
3.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:50:01