Jiroušek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | | 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hošna Tadeáš | | | 5:7, 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Čížek Gabriel | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Filip | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koliev Alexandr | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Březina Jakub | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | | | 6:2, 4:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | 7:5, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | 6:2, 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | | | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Černý Matyáš | 2:3, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | | | 6:4, 4:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kapitán Robin | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Pavlišta Jonáš | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Král David | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Royston Daniel | | | 3:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Radek | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Janis Tomáš | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Krumich Martin | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Trunečka Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Číža Adam | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Procházka Jakub | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Hudetz Filip | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Svrčina Dalibor | | | | | | |
| | | | | | |
Koudelka Jaroslav | | | | 4:6, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Horák Vítek | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Adam | | | 6:3, 6:7, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí |
Poznámka pořadatele: program na úterý 16.12.
rozehrávka je možná od 9:30 do 10:00 na kurtu číslo 3
finále dvouhry od 11h na kurtu číslo 3.
|
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Jiroušek Lukáš | 16 | 60 | Barnat Jiří | 28 | 45 | Trunečka Štěpán | 44 | 35 | Kubík Kristián | 46 | 35 | Gorbušin Ivan | 52 | 35 | Stavrovskij Petr | 54 | 30 | Pavlišta Jonáš | 67 | 30 | Cyprich Lukáš | 68 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 295 |
Kódové číslo akce: 502014 |
|
|