Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  17.-20.05.
Věk. kategorie:  dorost
Kubáňová Karolína
 
 
 
Kubačáková Laura
6:1, 6:0
 
Škrabalová Gabriela
6:4, 6:1
 
Mrowiecová Karolína
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Fížová Vendula
 
Pobořilová Aneta
4:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Motyková Markéta
6:1, 6:1
 
Krstovská Agáta
7:5, 6:3
 
Trunečková Ema
6:4, 6:4
 
Tesařová Nicol
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Pokorná Barbora
 
Křenková Tereza
6:2, 6:2
 
 
 
Schirmerová Terezie
6:0, 6:1
 
Huťková Valerie
7:6, 7:6
 
Valová Tereza
6:4, 6:1
 
Jusková Dagmar
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Chudějová Aneta
 
Heinzová Izabela
6:3, 6:2
 
 
 
Žílová Petra
6:3, 6:0
 
Gaňová Adriana
6:1, 3:6, 6:2
 
Fížová Monika
6:3, 2:6, 6:3
 
Nováková Veronika
7:5, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Petruželová Lucie
 
Svozilová Marie
7:5, 6:0
 
 
 
Dohnalová Rozálie
6:1, 3:6, 6:2
 
Krutilová Tereza
6:0, 6:1
 
Dedková Nela
6:3, 6:0
 
Heiderová Karolína
7:6, 6:3
 
 
6:4, 7:6
 
Kajabová Klára
 
Krahulíková Tereza
3:6, 6:2, 6:3
 
 
 
 
7:6, 7:5
 
Damašková Kristýna
 
Florková Kateřina
6:0, 6:1
 
Mičolová Nela
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Wojciková Viktorie
 
Šulcová Vanesa
7:6, 6:3
 
 
 
Slováková Kamila
6:1, 6:0
 
Zezhulčíková Tereza
6:0, 6:2
 
Huťková Klaudie
6:4, scr.
 
Štveráková Terezie
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Paštiková Valentýna
 
Planková Natalie
6:2, 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:4, 7:6
 
Benešová Nicol
 
Pastrňáková Barbora
6:2, 6:0
 
Apostolova Nikol
6:4, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Břicháčková Sabina
 
Rozhodčí turnaje: Rola Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků45
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 945
Břicháčková Sabina 4920
Křenková Tereza 6020
Wojciková Viktorie 6120
Petruželová Lucie 7215
Šulcová Vanesa 7315
Svozilová Marie 7615
Pokorná Barbora 8215
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 412970

Kubáňová Karolína - Dohnalová Rozálie
 
 
 
Huťková Klaudie - Huťková Valerie
6:0, 6:2
 
Kajabová Klára - Mičolová Nela
6:4, 6:1
 
Pobořilová Aneta - Chudějová Aneta
6:0, 6:2
 
Pastrňáková Barbora - Štveráková Terezie
6:4, 6:2
 
Valová Tereza - Žílová Petra
6:4, 0:6, 1:0
 
Krahulíková Tereza - Planková Natalie
7:6, 6:4
 
Dedková Nela - Florková Kateřina
6:4, 3:6, 1:0
 
Damašková Kristýna - Slováčková Klára
3:6, 6:0, 1:0
 
Motyková Markéta - Slováková Kamila
6:2, 6:4
 
Paštiková Valentýna - Svozilová Marie
6:2, 7:5
 
Schirmerová Terezie - Jusková Dagmar
4:6, 6:2, 1:0
 
Fížová Monika - Fížová Vendula
scr.
 
Heiderová Karolína - Nováková Veronika
6:2, 6:1
 
Wojciková Viktorie - Křenková Tereza
6:3, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Rola Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 945
Křenková Tereza 6020
Wojciková Viktorie 6120
Svozilová Marie 7615
Fížová Vendula 9415
Kajabová Klára 10512
Chudějová Aneta 11612
Pobořilová Aneta 12812
Kategorie : 8Součet BH: 151
Kódové číslo akce: 414970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krasová Klára27.10.2003SK JC Sport Opava
Rušarová Nikola17.03.2005TK DEZA Valašské Meziříčí
Koišová Eva24.07.2003TK Milo Olomouc
Daníšková Tereza24.07.2002Městský tenisový klub Karviná
Losková Veronika20.09.2005TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Wojciková Viktorie19.07.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.
Slováčková Klára26.05.2006TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.