Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  dorost
Krýslová Vendula
 
 
 
Kurcová Erika
6:1, 6:0
 
Peroutková Lucie
6:2, 6:1
 
Benešová Tereza
5:7, 7:5, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hertlová Veronika
 
Vetráková Aneta
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Krátká Aneta
 
Majerová Kristýna
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Němcová Eliška
 
Abeldinova Alla
6:4, 6:1
 
 
 
Horská Zuzana
6:3, 6:1
 
Čížková Pavla
6:1, 6:1
 
Jílková Denisa
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kurcová Denisa
 
Beránková Julie
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Šimonovská Tereza
 
Šestáková Nicole
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Gygalová Kateřina
 
Čákorová Jana
6:7 (3), 6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Šiková Lenka
 
Drudíková Monika
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Trinerová Darja
 
Šůsová Tereza
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Pavlová Kateřina
 
Bradová Sabina
6:0, 6:0
 
Fuksová Natalie
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Kadlecová Simona
 
Kroupová Natálie
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:3, 7:6 (3)
 
Pláničková Kateřina
 
Willanderová Katrin
7:6 (6), 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Michálková Veronika
 
Hiklová Eliška Marie
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 3:0, scr.
 
Kupková Alena
 
Hradecká Michaela
6:0, 6:0
 
Hiklová Barbora
7:5, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Nováková Klára
 
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Kvalifikace o postup na MČR: Němcová-Kadlecová 6:2, 7:6.
Počet účastníků36
NasazeníBH
Krýslová Vendula 2530
Nováková Klára 2925
Abeldinova Alla 4520
Kadlecová Simona 5520
Gygalová Kateřina 5920
Němcová Eliška 7015
Kroupová Natálie 9215
Čákorová Jana 9915
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 412880

Němcová Eliška - Krýslová Vendula
 
 
 
Michálková Veronika - Horská Zuzana
6:4, 6:1
 
Čížková Pavla - Kurcová Erika
6:2, 6:2
 
Čákorová Jana - Drudíková Monika
6:1, 6:1
 
Majerová Kristýna - Trinerová Darja
6:1, 6:1
 
Šestáková Nicole - Beránková Julie
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Šimonovská Tereza - Benešová Tereza
6:0, 6:4
 
Hertlová Veronika - Vetráková Aneta
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Hradecká Michaela - Krátká Aneta
6:3, 6:0
 
Bradová Sabina - Pavlová Kateřina
6:7 (4), 6:4, 1:0 (6)
 
Jílková Denisa - Kadlecová Simona
scr.
 
Fuksová Natalie - Willanderová Katrin
6:4, 6:3
 
Pláničková Kateřina - Kupková Alena
6:7 (5), 6:2, 1:0 (6)
 
Kurcová Denisa - Šůsová Tereza
scr.
 
Gygalová Kateřina - Abeldinova Alla
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Krýslová Vendula 2530
Abeldinova Alla 4520
Kadlecová Simona 5520
Gygalová Kateřina 5920
Němcová Eliška 7015
Čákorová Jana 9915
Drudíková Monika 11512
Horská Zuzana 12412
Kategorie : 8Součet BH: 144
Kódové číslo akce: 414880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nováková Karolína26.10.2002TK Slavia Plzeň
Fiedlerová Lucie08.08.2005TK Slavia Plzeň
Hromádková Amálie09.09.2004Lokomotiva Karlovy Vary