Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 29.-30.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kubíková Lucie Marie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šalková Natálie | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Zvěřinová Klára | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Katzer Ellen | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (6), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Škachová Magdaléna | | | | | | |
| | | | | | |
Řezáčová Zuzana | | | | 2:6, 6:4, 1:0 (11) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horáčková Lucie | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Slivková Barbora | 7:6 (5), 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Drábková Diana | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Drábková Denisa | 6:0, 6:7 (2) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Drukerová Liliana Tucky | | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Barbora | | | | | 4:6, 7:5, 1:0 (6) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | 2:6, 6:4, 1:0 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Votavová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Krsková Eliška | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | | | | | | |
| | | | | | |
Fajmonová Sarah Melany | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šprojcarová Veronika | 4:6, 7:5, 1:0 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Ema Albína | | | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ema | | | | | | 6:7 (5), 6:4, 1:0 (2) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koutská Adéla Eva | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sudiková Dominika | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hofmanová Hana | | | 4:6, 7:6 (5), 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Kadlecová Hana Ivana | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kopřivová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Truksová Veronika | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Michálková Tereza | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vajsejtlová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Šulcová Valerie | | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baničová Adela | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Badová Dominika | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Lakomá Klára | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 4:6, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
Hrabánková Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Hozmanová Vanessa | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Hašlová Markéta | | | | | | |
| | | | | | |
Gabrielová Aneta | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Studnická Adéla | 6:4, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Poláková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Gabriel Jakub (platná licence B do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 10:00 Šalková - Michálková, 12:00 Vajsejtlová - |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Kubíková Lucie Marie | 53 | 20 | Poláková Tereza | 70 | 15 | Vajsejtlová Tereza | 76 | 15 | Michálková Barbora | 79 | 15 | Těhníková Ema | 96 | 12 | Drukerová Liliana Tucky | 104 | 12 | Bláhová Ema Albína | 110 | 12 | Šulcová Valerie | 112 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 113 |
Kódové číslo akce: 412830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Seifertová Lucie | 01.05.2003 | TK PTA Kolín | Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice |
|