Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
středočeský
Datum:
16.-18.05.
Věk. kategorie:
dorost
Slivová Markéta
Slivová
Slivová
Michálková Julie
6:0, 6:2
Michálková
Patočková Andrea
6:3, 6:3
Slivová
Kupková Lucie
6:3, 6:1
Kupková
Horáková Adéla
6:1, 6:0
Kupková
Hájková Šárka
6:2, 3:6, 6:1
Vachtlová
Vachtlová Jana
6:2, 6:3
Slivová
Hlaváčová Veronika
6:4, 6:0
Hlaváčová Veronika
Hlaváčová Veronika
Procházková Anežka
6:2, 6:1
Procházková
Hlaváčová Kristýna
4:6, 6:4, 6:3
Hlaváčová Veronika
Šarochová Barbora
7:5, 6:3
Šarochová
Peláková Martina
4:6, 6:2, 7:5
Švédová
6:0, 6:1
Švédová
Švédová Daniela
Slivová
scr.
Kosejková
Kosejková Barbora
Kosejková
Králová Lucie
6:1, 6:2
Naxerová
Naxerová Natálie
6:1, 3:6, 6:4
Křížová
Zahrádková Viktorie
3:6, 6:2, 6:2
Šťastná
Šťastná Helena
6:4, 7:6 (2)
Křížová
Křížová Kateřina
scr.
Křížová
Brožová
Pospíšilová Denisa
6:2, 6:4
Pospíšilová
Škudrnová Tereza
6:0, 6:0
Malíková
Malíková Klára
5:0, scr.
Malíková
Laštůvková Lucie
6:0, 6:0
Brožová
Talpová Dominika
6:3, 4:6, 6:4
Filip
Filip Kateřina
6:0, 6:0
Brožová
6:2, 2:6, 6:4
Brožová
Brožová Kateřina
Poznámka pořadatele:
Hráčka Brožová nenastoupila k finálovému zápasu ze zdravotních důvodů. Skreč ve prospěch hráčky Slivové.
Počet účastníků
26
Nasazení
CŽ
BH
Slivová Markéta
15
30
Brožová Kateřina
17
30
Křížová Kateřina
37
20
Hlaváčová Veronika
50
20
Kosejková Barbora
52
20
Vachtlová Jana
63
15
Pospíšilová Denisa
64
15
Švédová Daniela
72
15
Kategorie : 8
Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 412830
Slivová Markéta
-
Kosejková Barbora
Slivová
-
Kosejková
Malíková
-
Hlaváčová Veronika
Malíková Klára
-
Hlaváčová Veronika
6:1, 3:6, 1:0 (11)
Malíková
-
Hlaváčová Veronika
Hájková Šárka
-
Zahrádková Viktorie
6:1, 6:1
Malíková
-
Hlaváčová Veronika
Hlaváčová Kristýna
-
Laštůvková Lucie
5:7, 6:3, 1:0 (8)
Kupková
-
Škudrnová
Kupková Lucie
-
Škudrnová Tereza
6:1, 6:2
Švédová
-
Vachtlová
Králová Lucie
-
Michálková Julie
4:6, 6:3, 1:0 (4)
Švédová
-
Vachtlová
Švédová Daniela
-
Vachtlová Jana
6:0, 6:1
Poznámka pořadatele:
finálové utkání čtyřhry ne před 12:30
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Slivová Markéta
15
30
Hlaváčová Veronika
50
20
Kosejková Barbora
52
20
Vachtlová Jana
63
15
Švédová Daniela
72
15
Kupková Lucie
100
12
Škudrnová Tereza
132
9
Malíková Klára
149
9
Kategorie : 8
Součet BH: 130
Kódové číslo akce: 414830
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Stachová Kateřina
01.03.1998
LTC Slovan Kladno