Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | Praha | Datum: | 17.-19.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Procházková Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doleželová Nathalia | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Čermáková Adéla | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sklenárová Eliška | | | 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mochnáčová Kristina | | 4:6, 6:4, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kropáčková Eliška | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Elichová Sára | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Lisnerová Kateřina | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Šelmátová Kateřina | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Markvartová Anna | 3:6, 7:6 (2), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Smutná Martina | | 4:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrbenská Anna | | | | | 3:6, 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Roučková Kristýna | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Richterová Šárka | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Vlčková Karolína | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kopecká Anna Marie | 6:3, 4:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Suková Natalie | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Černá Tereza | | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláčková Petra | | 3:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Benešová Anna | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Hořejší Vladimíra | | | 3:6, 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Mikulandová Melánie Elizabeth | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Martincová Nicole | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hájková Klára | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gorbušinová Anna | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Saicová Kristýna | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Holšánová Tereza | | | 6:4, 1:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Schönfeldová Barbora | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Němcová Tereza | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tocháčková Tereza | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Laboutková Aneta | | 2:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mamicová Kristýna | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bužková Radka | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Golková Barbora | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kleisnerová Eliška | | 6:4, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baďurová Veronika | | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Veselá Denisa | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Hořejší Karolína | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hubičková Magdalena | | | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Čadková Aneta | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Marková Johana | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Válková Nikol | | | | 6:0, 4:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bartůňková Dominika | | | | | | |
| | | | | | |
Pěničková Dominika | | | 6:3, 4:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Martincová Aneta | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kohoutová Nikola | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: PhDr. Ladislav Dostál |
Poznámka pořadatele: Úterý semifinále dvouhry od 9:00, pak finále. |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Procházková Lucie | 17 | 30 | Kohoutová Nikola | 22 | 25 | Vrbenská Anna | 35 | 20 | Kleisnerová Eliška | 40 | 20 | Martincová Nicole | 41 | 20 | Hájková Klára | 53 | 15 | Smutná Martina | 63 | 15 | Baďurová Veronika | 69 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 412800 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Houdková Martina | 03.10.1996 | Tenisový klub Černošice | Kallmünzerová Natálie | 11.06.1997 | TK FZŠ Trávníčkova |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bartůňková Dominika | 25.02.1999 | LTC Podolí Praha |
|