Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
27.09-01.10.
Pořadatel:
TK Slavia Plzeň (A - 400)
Kódové číslo:
416214
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Havel Jan
Na Dolíkách 9
301 00 Plzeň
Tel. (1):
603 505 803
E-mail:
havel1972@live.com
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paleček Nicole 15.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
12
35
 
 
05.09.2019 20:13:54
2.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
13
35
 
 
24.03.2019 17:44:13
3.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
15
35
 
 
12.09.2019 21:44:52
4.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
16
35
7
 
07.08.2019 20:38:23
5.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
20
30
 
 
06.07.2019 20:47:38
6.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
25
30
 
 
24.07.2019 16:33:13
7.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
 
26.08.2019 10:28:22
8.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
43
20
 
 
06.09.2019 16:13:13
9.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
45
20
12
 
16.07.2019 07:39:06
10.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
48
20
17
 
09.08.2019 13:35:13
11.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
50
20
 
 
08.09.2019 20:47:04
12.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
52
20
 
 
07.07.2019 23:05:58
13.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
55
20
 
 
15.09.2019 21:16:07
14.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
57
20
 
 
09.07.2019 23:27:08
15.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
58
20
 
 
11.09.2019 14:20:48
16.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
59
20
 
 
09.04.2019 19:27:50
17.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
60
20
14
 
07.08.2019 10:31:43
18.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
62
20
 
 
12.04.2019 15:58:26
19.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
64
20
 
 
25.07.2019 16:34:40
20.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
73
15
19
 
10.04.2019 19:48:20
21.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
74
15
 
 
06.08.2019 18:28:31
22.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
80
15
 
 
25.03.2019 21:23:35
23.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
 
04.08.2019 01:31:06
24.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
26.03.2019 09:30:03
25.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
 
11.05.2019 23:14:43
26.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
 
17.03.2019 12:17:43
27.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
96
15
 
 
29.05.2019 08:38:42
28.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
99
15
 
 
05.08.2019 07:36:34
29.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
154
9
9
 
25.08.2019 10:21:24
30.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
181
9
23
 
25.03.2019 08:37:14
31.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
185
9
28
 
27.03.2019 18:21:43
32.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
188
9
21
 
28.06.2019 23:23:04
33.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
238
6
10
 
07.05.2019 11:09:51
34.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
244
6
27
 
08.09.2019 17:24:04
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
 
03.05.2019 10:52:07
2.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
105
12
55
 
01.07.2019 23:15:39
3.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
108
12
 
 
09.08.2019 14:52:21
4.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
111
12
174
 
23.03.2019 16:45:52
5.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
113
12
 
 
17.08.2019 19:49:37
6.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
115
12
 
 
11.09.2019 11:11:10
7.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
429
 
27.03.2019 14:55:51
8.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
 
14.06.2019 19:28:02
9.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
125
12
33
 
13.08.2019 08:06:27
10.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
126
12
 
 
18.08.2019 08:46:31
11.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
128
12
 
 
02.04.2019 11:37:34
12.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
128
12
50
 
15.08.2019 12:28:44
13.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
 
24.03.2019 07:53:33
14.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
 
25.03.2019 14:54:48
15.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
 
29.03.2019 22:08:19
16.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
152
12
87
 
23.03.2019 12:01:32
17.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
20.07.2019 15:17:32
18.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
159
9
45
 
17.03.2019 21:16:08
19.
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s.
160
9
 
 
06.09.2019 06:47:29
20.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
161
9
 
 
18.08.2019 18:20:52
21.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
24.08.2019 17:38:55
22.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
 
12.06.2019 14:26:17
23.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
229
9
40
 
13.09.2019 08:47:15
24.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
266
6
31
 
28.04.2019 15:37:48
25.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
281
6
42
 
14.05.2019 14:22:05
26.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
6
30
 
17.08.2019 12:06:31
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
 
19.03.2019 13:08:41
2.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
 
22.07.2019 12:12:34
3.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
 
19.08.2019 08:29:34
4.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
184
9
343
 
30.08.2019 00:06:14
5.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
187
9
48
 
23.06.2019 11:03:16
6.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
 
06.06.2019 14:26:51
7.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
194
9
 
 
31.08.2019 19:39:59
8.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
214
9
 
 
16.09.2019 12:50:23
9.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
217
9
64
 
07.07.2019 22:14:43
10.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
224
9
 
 
03.08.2019 17:55:55
11.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
229
9
70
 
29.08.2019 21:32:36
12.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
 
 
24.03.2019 17:10:56
13.
Zobačová Michaela 21.03.2004 TK Spartak Jihlava
260
6
422
 
13.09.2019 18:01:48
14.
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s.
269
6
 
 
24.08.2019 07:30:25
15.
Kubačáková Laura 11.06.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
273
6
511
 
10.05.2019 22:16:44
16.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
307
6
126
 
01.04.2019 13:36:39
17.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
327
6
213
 
23.06.2019 17:44:38
18.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
 
08.04.2019 20:53:06
19.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
369
4
80
 
03.09.2019 22:42:40
20.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
450
4
155
 
16.09.2019 18:16:19
21.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
461
4
153
 
13.09.2019 12:07:44
22.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
623
3
105
 
15.07.2019 17:56:34
23.
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice
99
15
 
 
18.09.2019 09:39:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
64
20
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 09:16:24
2.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
323
6
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 19:30:23
3.
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň
578
3
214
odhlášeno hráčem
27.07.2019 14:26:49
4.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 21:27:15
5.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
805
1
121
odhlášeno hráčem
22.08.2019 15:20:14
6.
Kubíčková Šárka 19.04.2004 LTK TEPLICE o.s.
805
1
490
odhlášeno hráčem
28.08.2019 14:33:34
7.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
524
4
94
odhlášeno hráčem
04.09.2019 08:37:14
8.
Hradecká Michaela 03.06.2005 Tenisklub Cheb
630
3
165
odhlášeno hráčem
04.09.2019 08:40:31
9.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 13:44:53
10.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
146
12
6
odhlášeno hráčem
05.09.2019 18:53:33
11.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 16:33:37
12.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
238
6
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 10:39:04
13.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
224
9
72
odhlášeno hráčem
13.09.2019 20:53:37
14.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
30
25
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 10:59:58
15.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
247
6
117
odhlášeno hráčem
16.09.2019 10:15:02
16.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
643
3
76
odhlášeno hráčem
16.09.2019 17:38:40
17.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
202
9
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 18:43:46
18.
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
198
9
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 19:15:48
19.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
120
12
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 20:23:02
20.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
805
1
46
odhlášeno hráčem
19.09.2019 18:48:11
21.
Agovič Lejla 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
112
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 21:02:58
22.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
141
12
22
odhlášeno hráčem
21.09.2019 10:36:00