Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
27.09-01.10.
Pořadatel:
TK Slavia Plzeň (A - 400)
Kódové číslo:
416214
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Havel Jan
Na Dolíkách 9
301 00 Plzeň
Tel. (1):
603 505 803
E-mail:
havel1972@live.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace: Jen osobně v místě konání do 10.00 v pátek 27.09.
Prezentace do hlavní soutěže: Osobně v místě konání nebo smskou na 603 505 803 do 18.00 v pátek 27.09.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paleček Nicole 15.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
12
35
 
 
05.09.2019 20:13:54
2.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
13
35
 
 
24.03.2019 17:44:13
3.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
15
35
 
 
12.09.2019 21:44:52
4.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
16
35
7
 
07.08.2019 20:38:23
5.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
20
30
 
 
06.07.2019 20:47:38
6.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
25
30
 
 
24.07.2019 16:33:13
7.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
 
26.08.2019 10:28:22
8.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
43
20
 
 
06.09.2019 16:13:13
9.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
45
20
12
 
16.07.2019 07:39:06
10.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
48
20
17
 
09.08.2019 13:35:13
11.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
50
20
 
 
08.09.2019 20:47:04
12.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
52
20
 
 
07.07.2019 23:05:58
13.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
55
20
 
 
15.09.2019 21:16:07
14.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
57
20
 
 
09.07.2019 23:27:08
15.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
59
20
 
 
09.04.2019 19:27:50
16.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
62
20
 
 
12.04.2019 15:58:26
17.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
64
20
 
 
25.07.2019 16:34:40
18.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
73
15
19
 
10.04.2019 19:48:20
19.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
74
15
 
 
06.08.2019 18:28:31
20.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
 
04.08.2019 01:31:06
21.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
26.03.2019 09:30:03
22.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
 
11.05.2019 23:14:43
23.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
 
17.03.2019 12:17:43
24.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
99
15
 
 
05.08.2019 07:36:34
25.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
volná karta ČTS
03.05.2019 10:52:07
26.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
105
12
55
 
01.07.2019 23:15:39
27.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
108
12
 
 
09.08.2019 14:52:21
28.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
111
12
174
 
23.03.2019 16:45:52
29.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
113
12
 
 
17.08.2019 19:49:37
30.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
125
12
33
 
13.08.2019 08:06:27
31.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
126
12
 
volná karta
18.08.2019 08:46:31
32.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
184
9
343
volná karta
30.08.2019 00:06:14
33.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
185
9
28
 
27.03.2019 18:21:43
34.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
188
9
21
 
28.06.2019 23:23:04
35.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
volná karta
12.06.2019 14:26:17
36.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
229
9
40
volná karta ČTS
13.09.2019 08:47:15
37.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
238
6
10
 
07.05.2019 11:09:51
38.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
244
6
27
 
08.09.2019 17:24:04
39.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
266
6
31
volná karta ČTS
28.04.2019 15:37:48
40.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
6
30
 
17.08.2019 12:06:31
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
115
12
 
 
11.09.2019 11:11:10
2.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
117
12
 
 
22.09.2019 12:06:14
3.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
429
 
27.03.2019 14:55:51
4.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
 
14.06.2019 19:28:02
5.
Horská Zuzana 09.11.2003 TCG Karlovy Vary
124
12
 
 
22.09.2019 18:30:18
6.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
128
12
50
 
15.08.2019 12:28:44
7.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
 
25.03.2019 14:54:48
8.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
20.07.2019 15:17:32
9.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
159
9
45
 
17.03.2019 21:16:08
10.
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s.
160
9
 
 
06.09.2019 06:47:29
11.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
161
9
 
 
18.08.2019 18:20:52
12.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
24.08.2019 17:38:55
13.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
 
22.07.2019 12:12:34
14.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
 
19.08.2019 08:29:34
15.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
volná karta ČTS
06.06.2019 14:26:51
16.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
211
9
99
 
25.09.2019 18:28:40
17.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
214
9
 
 
16.09.2019 12:50:23
18.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
217
9
64
 
07.07.2019 22:14:43
19.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
224
9
 
 
03.08.2019 17:55:55
20.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
 
 
24.03.2019 17:10:56
21.
Kubačáková Laura 11.06.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
273
6
511
 
10.05.2019 22:16:44
22.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
281
6
42
 
14.05.2019 14:22:05
23.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
327
6
213
 
23.06.2019 17:44:38
24.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
 
08.04.2019 20:53:06
25.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
428
4
53
volná karta
24.09.2019 18:28:02
26.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
450
4
155
 
16.09.2019 18:16:19
27.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
461
4
153
 
13.09.2019 12:07:44
28.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
805
1
78
volná karta
24.09.2019 18:28:19
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
64
20
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 09:16:24
2.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
323
6
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 19:30:23
3.
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň
578
3
214
odhlášeno hráčem
27.07.2019 14:26:49
4.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 21:27:15
5.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
805
1
121
odhlášeno hráčem
22.08.2019 15:20:14
6.
Kubíčková Šárka 19.04.2004 LTK TEPLICE o.s.
805
1
490
odhlášeno hráčem
28.08.2019 14:33:34
7.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
524
4
94
odhlášeno hráčem
04.09.2019 08:37:14
8.
Hradecká Michaela 03.06.2005 Tenisklub Cheb
630
3
165
odhlášeno hráčem
04.09.2019 08:40:31
9.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 13:44:53
10.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
146
12
6
odhlášeno hráčem
05.09.2019 18:53:33
11.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 16:33:37
12.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
238
6
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 10:39:04
13.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
224
9
72
odhlášeno hráčem
13.09.2019 20:53:37
14.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
25
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 10:59:58
15.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
247
6
117
odhlášeno hráčem
16.09.2019 10:15:02
16.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
643
3
76
odhlášeno hráčem
16.09.2019 17:38:40
17.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
202
9
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 18:43:46
18.
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
198
9
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 19:15:48
19.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
120
12
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 20:23:02
20.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
805
1
46
odhlášeno hráčem
19.09.2019 18:48:11
21.
Agovič Lejla 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
112
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 21:02:58
22.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
141
12
22
odhlášeno hráčem
21.09.2019 10:36:00
23.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
128
12
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:13:32
24.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
187
9
48
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:52:55
25.
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s.
269
6
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 15:29:47
26.
Zobačová Michaela 21.03.2004 TK Spartak Jihlava
260
6
422
odhlášeno hráčem
21.09.2019 16:47:58
27.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 21:55:26
28.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
623
3
105
odhlášeno hráčem
23.09.2019 07:20:52
29.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
96
15
 
odhlášeno hráčem
23.09.2019 10:58:39
30.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
154
9
9
odhlášeno hráčem
23.09.2019 15:17:55
31.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
181
9
23
odhlášeno hráčem
23.09.2019 19:15:27
32.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
odhlášeno hráčem
24.09.2019 17:58:36
33.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
80
15
 
odhlášeno hráčem
24.09.2019 19:52:19
34.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
58
20
 
odhlášeno hráčem
25.09.2019 07:25:21
35.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
odhlášeno hráčem
25.09.2019 12:06:04
36.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
152
12
87
odhlášeno hráčem
25.09.2019 15:57:46
37.
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice
99
15
 
odhlášeno hráčem
25.09.2019 16:30:18
38.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
60
20
14
odhlášeno hráčem
25.09.2019 19:48:44
39.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
194
9
 
odhlášeno hráčem
25.09.2019 20:59:20
40.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
229
9
70
odhlášeno hráčem
25.09.2019 22:43:16
41.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
307
6
126
odhlášeno hráčem
26.09.2019 08:00:05
42.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
369
4
80
odhlášeno hráčem
26.09.2019 08:20:52