Pořadatel: | LTC Tábor 1903 | Datum: | 07.-10.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Nováčková Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řezníčková Natálie | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Zástěrová Lucie | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Čurdová Simona | | | 5:7, 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Caisová Šárka | | 3:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mihoková Petra | | | | 7:5, 4:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Birnerová Tereza | | 6:0, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Wirglerová Simona | | | 3:6, 7:6, 5:2, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Seifertová Lucie | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Neradová Kamila | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mužíková Tereza | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Natálie | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Závišková Barbora | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jantačová Elen | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrádková Eliška | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kluzáková Nikol | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čákorová Jana | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hejdová Hana | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petáková Helena | | 6:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Marnová Veronica | | | 7:5, 3:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bořová Nikola | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bezdičková Kateřina | | | | 4:6, 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pešková Johana | | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tvrdá Aneta | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čiháková Kateřina | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kadlecová Simona | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nejedlá Tereza | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slišková Lucie | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Barbora | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Tereza | | | | 6:0, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ratajová Antonie | | 6:2, 5:7, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pláničková Kateřina | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Vavříková Adéla | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Abeldinova Alla | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9:00 SF dvouhry |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Nováčková Karolína | 35 | 25 | Abeldinova Alla | 45 | 20 | Čiháková Kateřina | 50 | 20 | Neradová Kamila | 52 | 20 | Kadlecová Simona | 55 | 20 | Čákorová Jana | 99 | 15 | Seifertová Lucie | 110 | 12 | Hejdová Hana | 113 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 144 |
Kódové číslo akce: 412184 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Ferfecká Valentina | 10.07.2002 | TJ Kyje Praha 14 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hrbková Nicole Victoria | 16.06.2002 | ŽLTC Brno |
|