Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Lob cup
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:
02.-04.09.
Věk. kategorie:
dorost
Kopecká Anna Marie
Kopecká
Kopecká
Sofínová Barbora
6:1, 6:4
Sofínová
Čechová Kateřina
6:4, 4:6, 1:0
Kopecká
Leipnerová Anna
6:1, 6:2
Leipnerová
Leipnerová
6:2, 6:3
Votavová
Votavová Lucie
Kopecká
Rudlová Kamila
6:2, 7:6
Rudlová
Rudlová
6:1, 7:5
Musilová Dominika
Musilová Dominika
Drukerová
Drukerová Liliana Tucky
6:1, 6:2
Drukerová
Drukerová
7:6, 6:3
Kulichová
Kulichová Adéla
Kopecká
Křížová Gabriela
6:3, 6:2
Křížová
Musilová Valérie
6:4, 6:1
Musilová Valérie
Musilová Valérie
Hažmuková
Šilhavá Aneta
6:3, 6:0
Šilhavá
Hažmuková
6:1, 6:0
Hažmuková
Hažmuková Viktorie
Hažmuková
Knížová Jana
6:0, 6:3
Knížová
Knížová
6:3, 6:4
Chlubnová
Chlubnová Eliška
Knížová
Lipovská Kateřina
7:6, 6:4
Lipovská
Lipovská
7:5, 2:6, 1:0
Mužátková
Mužátková Dominika
Nová
Švejdová Johana
6:4, 6:1
Švejdová
Švejdová
6:0, 6:2
Kasýková
Kasýková Lucie
Munzarová
Benešová Sára
6:1, 6:1
Benešová
Munzarová
6:0, 6:1
Munzarová
Munzarová Lenka
Munzarová
Šulcová Valerie
6:2, 6:1
Šulcová
Gašicová
6:2, 6:3
Gašicová
Gašicová Kateřina
Gašicová
Dostálová Markéta
6:3, 6:0
Dostálová
Dostálová
7:5, 6:3
Krýlová
Krýlová Adriana
Nová
Kalinová Anna Kateřina
6:4, 6:2
Kalinová
Ionova
6:3, 6:7
Ionova
Ionova Jana
Sluková
Hajšmanová Klára
4:6, 6:2, 1:0
Hajšmanová
Sluková
6:0, 6:0
Sluková
Sluková Blanka
Nová
Mrázová Laura
4:6, 6:2, 1:0
Mrázová
Mrázová
6:0, 6:1
Nováková
Nováková Kateřina
Nová
Horáková Lucie
6:0, 6:4
Horáková
Michálková Alena
2:6, 7:5, 1:0
Nová
6:0, 6:1
Nová
Nová Andrea
Rozhodčí turnaje:
mgr. jiří knížek
Počet účastníků
34
Nasazení
CŽ
BH
Kopecká Anna Marie
129
12
Nová Andrea
259
6
Křížová Gabriela
263
6
Krýlová Adriana
299
6
Kulichová Adéla
334
6
Mužátková Dominika
340
6
Švejdová Johana
374
4
Kalinová Anna Kateřina
377
4
Kategorie : 4
Součet BH: 50
Kódové číslo akce: 412164
Rudlová Kamila
-
Kulichová Adéla
Rudlová
-
Kulichová
Dostálová
-
Chlubnová
Šilhavá Aneta
-
Ionova Jana
6:1, 7:6
Dostálová
-
Chlubnová
Dostálová Markéta
-
Chlubnová Eliška
4:6, 6:4, 1:0
Hažmuková
-
Nová
Kalinová Anna Kateřina
-
Kasýková Lucie
6:0, 6:1
Gašicová
-
Čechová
Gašicová Kateřina
-
Čechová Kateřina
6:3, 6:4
Hažmuková
-
Nová
Horáková Lucie
-
Sofínová Barbora
6:3, 6:4
Hažmuková
-
Nová
Hažmuková Viktorie
-
Nová Andrea
6:2, 6:1
Hažmuková
-
Nová
Mrázová Laura
-
Musilová Dominika
6:1, 6:1
Musilová Valérie
-
Michálková
Musilová Valérie
-
Michálková Alena
7:5, 6:4
Šulcová
-
Křížová
2:6, 7:6, 1:0
Šulcová
-
Křížová
Šulcová Valerie
-
Křížová Gabriela
Drukerová
-
Leipnerová
Drukerová Liliana Tucky
-
Leipnerová Anna
6:1, 4:6, 1:0
Drukerová
-
Leipnerová
Nováková Kateřina
-
Knížová Jana
6:0, 6:2
Drukerová
-
Leipnerová
6:3, 7:6
Lipovská
-
Krýlová
Lipovská Kateřina
-
Krýlová Adriana
Rozhodčí turnaje:
mgr. jiří knížek
Počet dvojic
13
Nasazení
CŽ
BH
Nová Andrea
259
6
Křížová Gabriela
263
6
Krýlová Adriana
299
6
Kulichová Adéla
334
6
Kalinová Anna Kateřina
377
4
Nováková Kateřina
384
4
Rudlová Kamila
437
4
Michálková Alena
448
4
Kategorie : 4
Součet BH: 40
Kódové číslo akce: 414164
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kopecká Anna Marie
24.11.2000
TK PRECHEZA Přerov o.s.