Český tenisový svaz
Název:
Energon Open
Datum:
26.-29.08.
Pořadatel:
Tenis Dobříš (B - 300)
Kódové číslo:
416151
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Beran Martin
V lipkách 1754
263 01 Dobříš
Tel. (1):
777 282 723
E-mail:
mpberan@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky 25.8 2019 sms od 17:00 do 18:00
Volná karta pořadatelé udělena hráčce Johanna Hiesmair.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
50
20
 
 
07.08.2019 20:42:03
2.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
57
20
 
 
15.08.2019 10:29:22
3.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
 
20.05.2019 15:08:40
4.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
 
29.06.2019 14:42:41
5.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
 
03.05.2019 10:49:20
6.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
115
12
 
 
14.08.2019 11:11:11
7.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
117
12
 
volná karta
21.08.2019 15:53:36
8.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
126
12
 
 
03.07.2019 14:40:29
9.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
 
24.03.2019 07:56:54
10.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
 
25.03.2019 14:49:32
11.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
 
29.03.2019 22:00:26
12.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
152
12
87
 
23.03.2019 11:59:53
13.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
20.07.2019 15:14:14
14.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
159
9
45
 
21.08.2019 15:33:52
15.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
161
9
 
 
10.08.2019 08:16:48
16.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
161
9
65
 
14.08.2019 14:09:11
17.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
22.08.2019 13:30:24
18.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
 
19.03.2019 13:05:41
19.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
 
22.07.2019 12:08:06
20.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
187
9
48
 
23.06.2019 10:56:25
21.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
188
9
21
 
13.08.2019 13:00:47
22.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
 
11.05.2019 21:44:36
23.
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska
200
9
 
 
19.07.2019 20:37:07
24.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
 
12.06.2019 14:16:40
25.
Gajdošová Liliana 19.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
202
9
 
 
17.06.2019 10:56:09
26.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
202
9
 
 
18.08.2019 12:29:07
27.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
222
9
44
 
15.03.2019 17:08:55
28.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
224
9
72
 
01.08.2019 19:33:20
29.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
246
6
 
 
19.07.2019 15:10:39
30.
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice
267
6
 
 
20.04.2019 21:36:54
31.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
6
30
 
16.08.2019 07:49:37
32.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
 
19.05.2019 13:21:38
33.
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš
382
4
102
 
18.05.2019 19:27:58
34.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
391
4
70
 
26.06.2019 12:10:40
35.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
418
4
84
 
22.08.2019 22:08:02
36.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
450
4
155
 
20.08.2019 08:00:25
37.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
623
3
105
 
15.07.2019 17:55:44
38.
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice
643
3
217
volná karta
04.08.2019 10:11:48
39.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
805
1
69
 
15.03.2019 06:47:05
40.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
805
1
132
 
05.05.2019 23:31:39
41.
Studena Michaela 05.06.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
805
1
199
 
26.07.2019 19:30:30
42.
Škudrnová Sabina 01.10.2005 Tenis Dobříš
805
1
250
volná karta
13.08.2019 16:37:14
43.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
805
1
115
volná karta
20.08.2019 11:39:50
44.
Prusíková Lucie 17.07.2004 Tenis Dobříš
805
1
479
volná karta
20.08.2019 13:08:26
45.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
805
1
354
 
22.08.2019 15:46:20
46.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
805
1
135
 
22.08.2019 15:47:03
47.
Drechslerová Natálie 05.01.2005 Tenis Dobříš
805
1
827
 
22.08.2019 15:47:47
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
805
1
767
odhlášeno hráčem
14.07.2019 10:41:38
2.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
429
odhlášeno hráčem
27.07.2019 11:41:55
3.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 11:19:50
4.
Kembická Marta 05.09.2004 Baník Příbram
367
4
259
odhlášeno hráčem
16.08.2019 11:00:30
5.
Římalová Tereza 04.12.2003 Sportclub Řevnice, z.s.
414
4
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 09:58:18
6.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
229
9
40
odhlášeno hráčem
18.08.2019 17:32:10
7.
Knížová Jana 19.08.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
211
9
 
IS: lhůta 5 dní
19.08.2019 11:04:21
8.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
odhlášeno hráčem
19.08.2019 18:02:17
9.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 10:56:26
10.
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
171
9
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 23:15:36
11.
Zobačová Michaela 21.03.2004 TK Spartak Jihlava
260
6
422
odhlášeno hráčem
24.08.2019 14:29:31
12.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
211
9
99
odhlášeno hráčem
25.08.2019 10:48:38
13.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
odhlášeno hráčem
25.08.2019 11:04:53
14.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
238
6
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 17:32:58