Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  22.-25.08.
Věk. kategorie:  dorost
Čiháková Kateřina
 
 
 
Zobačová Michaela
6:4, 6:4
 
Evstigneeva Elizaveta
6:1, 6:0
 
Nottoli Lara
7:5, 6:2
 
 
 
 
7:5, 5:7, 6:0
 
Pešková Johana
 
Šilhavá Aneta
6:2, 3:6, 6:4
 
 
 
Zámečníková Kristina
6:2, 6:4
 
Jelínková Barbora
6:1, 6:2
 
Trinerová Darja
6:3, 7:6
 
Mrázová Laura
7:5, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Kalousková Sylvie
 
Hranáčová Kristýna
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Čížková Pavla
6:7, 6:2, 6:1
 
Heřmanová Barbora
6:0, 6:2
 
Surovčíková Sára
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Drukerová Liliana Tucky
 
Bořová Nikola
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 2:1, scr.
 
Vavříková Adéla
 
Musilová Valérie
6:2, 6:2
 
Prepslová Agáta
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Heřmanová Ráchel
 
Štěpánová Terezie
6:0, 6:0
 
 
 
Drukerova Amelie Essie
6:0, 6:1
 
Tomanová Tereza
7:5, 6:4
 
Kulichová Adéla
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Šulcová Valerie
 
Brabcová Sára
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Blaščíková Kateřina
 
Havlínová Veronika
6:2, 6:1
 
Machková Natálie
6:0, 6:1
 
Kubíková Lucie Marie
6:2, 4:1, scr.
 
 
 
Kroupová Natálie
6:1, 6:2
 
 
 
Dufková Nela
3:6, 7:6, 6:0
 
Havlová Libuše
6:4, 3:6, 6:4
 
Rundová Stella Viktorie
6:1, 6:2
 
Hrabalová Eliška
6:1, 6:1
 
 
7:6, 2:0, scr.
 
Agovič Lejla
 
Leipnerová Anna
6:1, 7:6
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Grubauerová Helena
 
Jílková Denisa
scr.
 
Podškubková Klára
6:3, 6:2
 
 
6:1, 7:6
 
Sedláková Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků42
NasazeníBH
Čiháková Kateřina 5020
Sedláková Barbora 6420
Kubíková Lucie Marie 8115
Hranáčová Kristýna 8315
Heřmanová Ráchel 8415
Kalousková Sylvie 8615
Kroupová Natálie 9215
Štěpánová Terezie 10812
Kategorie : 8Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 412133

Čiháková Kateřina - Kroupová Natálie
 
 
 
Agovič Lejla - Sváčková Veronika
6:0, 6:0
 
Havlínová Veronika - Grubauerová Helena
scr.
 
Jelínková Barbora - Sedláková Barbora
7:5, 6:2
 
 
 
 
7:6, 6:7, 1:0
 
Jílková Denisa - Vavříková Adéla
 
Hejtmánková Sára - Kmínková Zuzana
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Evstigneeva Elizaveta - Nottoli Lara
 
Rundová Stella Viktorie - Trinerová Darja
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:4, 0:6, 1:0
 
Podškubková Klára - Zobačová Michaela
 
Šilhavá Aneta - Surovčíková Sára
7:6, 6:1
 
 
 
 
1:6, 7:5, 1:0
 
Dufková Nela - Brabcová Sára
 
Šulcová Valerie - Musilová Valérie
6:4, 6:4
 
Leipnerová Anna - Bořová Nikola
7:6, 2:6, 1:0
 
 
6:2, 6:3
 
Štěpánová Terezie - Kalousková Sylvie
 
Zámečníková Kristina - Hrabalová Eliška
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:4, 5:7, 1:0
 
Heřmanová Barbora - Machková Natálie
 
Drukerová Liliana Tucky - Poláková Tereza
6:2, 6:0
 
Blaščíková Kateřina - Drukerova Amelie Essie
7:6, 6:7, 1:0
 
 
6:4, 6:3
 
Heřmanová Ráchel - Hranáčová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Čiháková Kateřina 5020
Sedláková Barbora 6420
Hranáčová Kristýna 8315
Heřmanová Ráchel 8415
Kalousková Sylvie 8615
Kroupová Natálie 9215
Kmínková Zuzana 9315
Poláková Tereza 10212
Kategorie : 8Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 414133

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sportcentrum Uhříněves
Sváčková Veronika14.12.2002LTC Modřany 2005