Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 22.-25.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Čiháková Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zobačová Michaela | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Evstigneeva Elizaveta | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Nottoli Lara | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 5:7, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pešková Johana | | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavá Aneta | | | | 6:2, 3:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zámečníková Kristina | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Barbora | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Mrázová Laura | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kalousková Sylvie | | | | | | |
| | | | | | |
Hranáčová Kristýna | | | | | 4:6, 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čížková Pavla | | 6:7, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Surovčíková Sára | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Drukerová Liliana Tucky | | | | | | |
| | | | | | |
Bořová Nikola | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Vavříková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Musilová Valérie | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Prepslová Agáta | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Ráchel | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánová Terezie | | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tomanová Tereza | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kulichová Adéla | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šulcová Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
Brabcová Sára | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Blaščíková Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Havlínová Veronika | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Machková Natálie | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Lucie Marie | | 6:2, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kroupová Natálie | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dufková Nela | | 3:6, 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havlová Libuše | 6:4, 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Eliška | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 2:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Agovič Lejla | | | | | | |
| | | | | | |
Leipnerová Anna | | | | 6:1, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Grubauerová Helena | | | | | | |
| | | | | | |
Jílková Denisa | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Podškubková Klára | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Sedláková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Čiháková Kateřina | 50 | 20 | Sedláková Barbora | 64 | 20 | Kubíková Lucie Marie | 81 | 15 | Hranáčová Kristýna | 83 | 15 | Heřmanová Ráchel | 84 | 15 | Kalousková Sylvie | 86 | 15 | Kroupová Natálie | 92 | 15 | Štěpánová Terezie | 108 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 127 |
Kódové číslo akce: 412133 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubíková Lucie Marie | 04.09.2003 | TK Neridé | Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Sváčková Veronika | 14.12.2002 | LTC Modřany 2005 |
|