Název: | VYSOČANSKÝ POHÁR | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 23.-26.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Břicháčková Sabina | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Surovčíková Sára | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Emma | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Brunclíková Andrea | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Krsková Eliška | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Ráchel | | | | | | |
| | | | | | |
Kalousková Sylvie | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Kristýna | 2:6, 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Kroupová Natálie | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Eliška | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Charvátová Vivien | | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Daniela | | | | | 6:1, 2:6, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkalová Amélie | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Neumannová Lucie | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Abeldinova Alla | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Agovič Lejla | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Lucie Marie | | | | | | |
| | | | | | |
Paroulková Sára | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zelená Andrea | | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Beladová Markéta | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Čákorová Jana | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Ivanová Lucie | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jungwirthová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Sedláková Barbora | | | | | | 6:2, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeřábková Vanesa | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Nela | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Zámečníková Kristina | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Knížová Jana | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hozmanová Vanessa | | | | | | |
| | | | | | |
Doleželová Nathalia | | | | 7:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dufková Nela | | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Sluková Blanka | 7:6, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Ionova Jana | | | 4:6, 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Brabcová Sára | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Valoušková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Králová Lucie | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křepinská Simona | | 6:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
Kadlecová Hana Ivana | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Braunová Alžběta | | | 6:4, 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Koubová Kristýna | 6:2, 1:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bohatová Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Sváčková Veronika | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šarochová Barbora | | 5:7, 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Tomanová Tereza | 4:6, 6:1, 3:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Kasýková Lucie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bořová Nikola | 4:6, 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 5:7, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Sirotková Šarlota Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vejšický Aleš (platná licence B do 23.11.2019) |
Poznámka pořadatele: sobota : SF 9.00,
|
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Břicháčková Sabina | 16 | 35 | Sirotková Šarlota Sofie | 22 | 30 | Jelínková Daniela | 32 | 25 | Valoušková Eliška | 49 | 20 | Jungwirthová Tereza | 55 | 20 | Sedláková Barbora | 75 | 15 | Charvátová Vivien | 78 | 15 | Králová Lucie | 94 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 412129 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Musilová Valérie | 18.09.2003 | TJ Spoje Praha | Tallová Melinda | 13.11.2001 | TJ Sokol Vysočany |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Sirotková Šarlota Sofie | 17.09.2001 | TJ Sokol Vysočany | Křepinská Simona | 27.07.2004 | Lokomotiva Trutnov | Kubíková Lucie Marie | 04.09.2003 | TK Neridé | Krsková Eliška | 26.04.2004 | Sokol Říčany | Machková Natálie | 12.07.2005 | SK Aritma Praha |
|