Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Logspeed Open
Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  17.-20.08.
Věk. kategorie:  dorost
Abeldinova Alla
 
 
 
Hejtmánková Sára
4:6, 6:4, 7:5
 
Pancová Julie
6:3, 6:1
 
Drukerová Liliana Tucky
6:1, 6:3
 
 
 
 
1:0, scr.
 
Michálková Veronika
 
Prepslová Agáta
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 5:7, 7:6 (7)
 
Pešková Johana
 
Rundová Stella Viktorie
6:1, 4:6, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:3, 6:2
 
Hejdová Hana
 
Kroupová Natálie
scr.
 
 
 
Horská Zuzana
0:6, 6:3, 6:3
 
Hertlová Veronika
6:3, 3:6, 6:3
 
Krejzová Andrea
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Pláničková Kateřina
 
Birnerová Tereza
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Trinerová Darja
 
Willanderová Katrin
1:6, 7:6 (5), 7:6 (0)
 
Abendroth Jolie
7:6 (4), 6:3
 
 
3:6, 6:3, 6:0
 
Drudíková Monika
 
Kmínková Zuzana
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Neumannová Lucie
 
Vetráková Aneta
4:6, 6:1, 6:4
 
 
 
 
7:6 (4), 6:2
 
Škachová Magdaléna
 
Abrahám Angelica
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Sváčková Veronika
 
Bořová Nikola
6:1, 6:3
 
Roháčová Emma
6:0, 7:6 (6)
 
 
6:2, 7:6 (2)
 
Jungwirthová Tereza
 
Čákorová Jana
6:4, 2:6, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Kurcová Denisa
 
Ionova Jana
6:1, 6:1
 
 
 
 
3:3, scr.
 
Kurcová Erika
 
Ferfecká Valentina
6:2, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Těhníková Ema
 
Jílková Denisa
6:2, 6:2
 
Petáková Helena
6:3, 3:0, scr.
 
 
6:4, 6:2
 
Kadlecová Simona
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 10:00 - semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry
Počet účastníků37
NasazeníBH
Abeldinova Alla 4520
Kadlecová Simona 5520
Jungwirthová Tereza 5720
Kroupová Natálie 9215
Kmínková Zuzana 9315
Čákorová Jana 9915
Hejdová Hana 11312
Drudíková Monika 11512
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 412122

Abeldinova Alla - Jungwirthová Tereza
 
 
 
Hertlová Veronika - Bořová Nikola
5:7, 6:0, 1:0 (5)
 
Čákorová Jana - Neumannová Lucie
1:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Kroupová Natálie - Kadlecová Simona
6:1, 6:1
 
Petáková Helena - Drudíková Monika
6:2, 6:2
 
Trinerová Darja - Willanderová Katrin
7:5, 7:5
 
Hejdová Hana - Prepslová Agáta
4:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Rundová Stella Viktorie - Abendroth Jolie
6:4, 4:6, 1:0
 
Abrahám Angelica - Sváčková Veronika
6:2, 7:5
 
Roháčová Emma - Pešková Johana
6:1, 6:3
 
Kmínková Zuzana - Hejtmánková Sára
6:2, 6:2
 
Michálková Veronika - Vetráková Aneta
6:4, 6:2
 
Kurcová Denisa - Kurcová Erika
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Nováková Karolína - Pancová Julie
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Nováková Karolína 1535
Abeldinova Alla 4520
Kadlecová Simona 5520
Jungwirthová Tereza 5720
Kroupová Natálie 9215
Kmínková Zuzana 9315
Čákorová Jana 9915
Hejdová Hana 11312
Kategorie : 8Součet BH: 152
Kódové číslo akce: 414122

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ticháčková Nela28.04.2003TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Těhníková Ema03.09.2004TK Neridé
Abendroth Jolie14.10.2006TK Slavia Plzeň
Horská Zuzana09.11.2003TCG Karlovy Vary
Rundová Stella Viktorie10.05.2006F.H.TK Dobřichovice
Nováková Karolína26.10.2002TK Slavia Plzeň