Český tenisový svaz
Název:
CT dorost, kat. B
Datum:
13.-16.08.
Pořadatel:
TK Most (B - 300)
Kódové číslo:
416109
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Tačner Jaroslav
Pod Koňským vrchem 1159
434 01 Most
Tel. (1):
476 441 090
Tel. (2):
602 338 081
Tel. (3):
476 441090
E-mail:
tacner.tp@susuk.cz, info@tkmost.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace - dorostenky - v klubovně TK Most - v pondělí 12.8.2019 od 15:00 do 16:00 hod. , možno i telefonicky na tel. 777 141 681 - Hanzlíková B.

Možnost ubytování:
Penzion Zátiší - 776 761 305, 608 966 867
Hotel Pohádka - 777 219 215
Hotel Širák - 725 821 313
Penzion U Pavla - 602 281 072
Hotel Špejchar, Most - Vtelno - 774571071
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
55
20
 
 
31.07.2019 14:42:38
2.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
64
20
 
 
18.07.2019 14:24:38
3.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
volná karta
12.08.2019 15:45:19
4.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
26.03.2019 09:35:27
5.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
 
29.06.2019 14:41:13
6.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
101
12
 
 
12.08.2019 08:12:34
7.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
 
03.05.2019 10:46:59
8.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
 
24.03.2019 07:59:11
9.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
 
25.03.2019 14:45:49
10.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
 
16.03.2019 17:04:20
11.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
142
12
 
 
08.06.2019 15:07:11
12.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
 
29.03.2019 21:54:59
13.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
152
12
87
 
31.07.2019 19:56:57
14.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
16.06.2019 18:41:38
15.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
159
9
45
 
17.03.2019 21:11:55
16.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
27.07.2019 09:00:10
17.
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno
165
9
 
 
28.07.2019 21:15:26
18.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
 
12.08.2019 15:06:54
19.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
184
9
343
 
17.07.2019 00:39:55
20.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
 
06.06.2019 14:06:23
21.
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s.
192
9
 
 
01.08.2019 10:25:05
22.
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
198
9
 
 
30.07.2019 21:12:20
23.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
 
27.05.2019 14:26:08
24.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
217
9
64
 
07.07.2019 22:10:00
25.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
235
6
 
 
29.07.2019 10:56:22
26.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
246
6
 
 
19.07.2019 15:04:58
27.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
256
6
 
 
29.07.2019 10:56:59
28.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
6
30
 
26.07.2019 16:07:59
29.
Ionova Jana 19.04.2003 Junior TC Praha
304
6
 
 
10.08.2019 21:59:57
30.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
317
6
185
volná karta
12.08.2019 15:50:40
31.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
355
6
299
 
29.07.2019 15:05:23
32.
Trousilová Eliška 10.11.2005 LTK TEPLICE o.s.
418
4
329
 
10.08.2019 22:05:45
33.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
450
4
155
 
02.08.2019 20:18:29
34.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
461
4
73
 
21.07.2019 18:02:21
35.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
490
4
114
 
28.07.2019 10:35:11
36.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
623
3
105
 
15.07.2019 17:53:14
37.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
630
3
460
volná karta
12.08.2019 15:48:33
38.
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina
737
3
486
volná karta
12.08.2019 15:57:22
39.
Čápová Kateřina 02.10.2003 TK Chomutov
805
1
 
 
04.05.2019 21:41:48
40.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
805
1
132
 
21.05.2019 23:00:23
41.
Hrdličková Klára 19.05.2004 TK Ústí n.Labem
805
1
 
 
22.05.2019 13:19:45
42.
Svačinová Simona 26.08.2006 TK Louny
805
1
659
 
26.06.2019 15:25:33
43.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
805
1
115
 
06.08.2019 17:51:33
44.
Mouleová Julie 29.07.2005 TK Chomutov
805
1
558
 
10.08.2019 22:00:47
45.
Kosinová Klára 14.10.2005 LTC Panorama Teplice
805
1
169
 
10.08.2019 22:02:43
46.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
805
1
265
 
12.08.2019 14:03:54
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Korencová Nicole 09.05.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
344
6
410
odhlášeno hráčem
11.07.2019 10:02:22
2.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
odhlášeno hráčem
01.08.2019 18:50:05
3.
Kubíčková Šárka 19.04.2004 LTK TEPLICE o.s.
805
1
490
odhlášeno hráčem
02.08.2019 10:36:43
4.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
59
20
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 14:27:32
5.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
109
12
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 15:49:58
6.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
52
20
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 20:15:46
7.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
188
9
21
odhlášeno hráčem
06.08.2019 09:39:43
8.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
175
9
26
odhlášeno hráčem
06.08.2019 11:07:43
9.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 12:14:47
10.
Peroutková Lucie 27.04.2002 Lokomotiva Karlovy Vary
737
3
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 21:43:01
11.
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava
279
6
 
odhlášeno hráčem
07.08.2019 08:45:35
12.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
80
15
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 06:42:21
13.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
138
12
 
odhlášeno hráčem
11.08.2019 15:53:48
14.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
IS: lhůta 8 dní
12.08.2019 13:45:24