Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  07.-09.08.
Věk. kategorie:  dorost
Kubíková Lucie Marie
 
 
 
Kurcová Denisa
6:3, 6:1
 
Studena Michaela
6:3, 6:3
 
Petráňová Nela
6:2, 6:1
 
Kymplová Petra
6:2, 6:2
 
Neužilová Amálie
6:1, 6:0
 
Knotková Nela
6:2, 6:0
 
Vavříková Adéla
7:6, 6:3
 
Kembická Marta
6:2, 6:4
 
Rejlková Denisa
6:0, 6:0
 
Holzknechtová Nela
6:3, 6:3
 
Bielichová Karolína
6:2, 6:1
 
Navrátilová Magdalena
6:0, 6:1
 
Sudiková Dominika
6:3, 6:4
 
Dvořáková Kristýna
6:0, 6:1
 
Birnerová Tereza
6:0, 6:0
 
Šiková Lenka
6:2, 6:0
 
Ionova Jana
6:0, 6:1
 
Milotová Denisa
6:3, 6:2
 
Trinerová Darja
6:3, 6:3
 
Faměrová Emily
6:1, 6:1
 
Viktorová Anna
6:4, 6:4
 
Škachová Magdaléna
6:2, 6:0
 
Lhotáková Barbora
7:6, 6:2
 
Hanzlíčková Nela
6:3, 6:3
 
Římalová Tereza
6:3, 6:2
 
Čížková Pavla
6:2, 6:1
 
Krátká Aneta
5:7, 6:2, 6:0
 
Ratajová Antonie
6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Leipnerová Anna
 
Počet účastníků30
NasazeníBH
Kubíková Lucie Marie 8115
Leipnerová Anna 13212
Škachová Magdaléna 1659
Vavříková Adéla 1899
Birnerová Tereza 2029
Dvořáková Kristýna 2149
Knotková Nela 2646
Lhotáková Barbora 2986
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 412095

Leipnerová Anna - Dvořáková Kristýna
 
 
 
Ratajová Antonie - Navrátilová Magdalena
6:3, 3:6, 1:0
 
Hanzlíčková Nela - Kurcová Denisa
6:1, 6:4
 
Knotková Nela - Krátká Aneta
2:6, 4:2, scr.
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Římalová Tereza - Neužilová Amálie
 
Sudiková Dominika - Rejlková Denisa
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Škachová Magdaléna - Lhotáková Barbora
 
Čížková Pavla - Šiková Lenka
3:0, scr.
 
Kymplová Petra - Bielichová Karolína
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Birnerová Tereza - Vavříková Adéla
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Leipnerová Anna 13212
Škachová Magdaléna 1659
Vavříková Adéla 1899
Birnerová Tereza 2029
Dvořáková Kristýna 2149
Knotková Nela 2646
Lhotáková Barbora 2986
Čížková Pavla 3276
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 414095

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hlaváčková Michaela16.03.2004TK Roja Příbram z.s.
Pláničková Kateřina06.02.2002TK Slavia Plzeň
Šolcová Tereza30.09.2004Tempo Praha
Lhotáková Laura23.01.2006Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Leipnerová Anna29.05.2003LTC Slovan Kladno
Krátká Aneta02.02.2005TK Slavia Plzeň
Viktorová Anna23.05.2008TK Březnice
Trinerová Darja01.09.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Ionova Jana19.04.2003Junior TC Praha
Šiková Lenka12.08.2004TK Slavia Plzeň
Birnerová Tereza13.09.2003LTC České Budějovice,z.s.
Dvořáková Kristýna14.11.2003Tenis Cibulka
Navrátilová Magdalena05.04.2005Tennis Hill Havířov o.s.
Bielichová Karolína22.09.2003TK Březnice
Holzknechtová Nela13.01.2003TK Nová Ves
Rejlková Denisa12.12.2002TK Ostrovec
Vavříková Adéla02.08.2004LTC České Budějovice,z.s.
Knotková Nela28.01.2003LTK Klatovy
Neužilová Amálie26.07.2004TO Slavoj Davle
Kymplová Petra14.11.2006TCD Donovalská
Petráňová Nela24.11.2008TK Březnice
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé