Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Prácheňský pohár
Pořadatel:  TK Horažďovice
Datum:  03.-05.08.
Věk. kategorie:  dorost
Drudíková Monika
 
 
 
Vrabcová Nikola
6:2, 6:0
 
Kulichová Adéla
7:6 (11), 2:6, 6:2
 
Vedrová Veronika
6:3, 6:1
 
 
 
Hanzlíčková Nela
6:2, 6:0
 
 
 
Svobodová Adriana
6:4, 6:4
 
 
 
Samková Michaela
6:3, 6:0
 
 
 
Vetráková Aneta
6:3, 6:1
 
 
 
Šiková Lenka
6:1, 6:1
 
 
 
Šůsová Tereza
6:3, 6:4
 
 
 
Krátká Aneta
6:4, 6:4
 
 
 
Malá Eliška
6:0, 6:1
 
Čížková Pavla
6:1, 6:2
 
Šilhavá Aneta
6:3, 6:1
 
 
 
Knotková Nela
6:1, 6:2
 
 
 
Navrátilová Magdalena
6:1, 6:4
 
 
 
Birnerová Tereza
7:5, 6:4
 
Faměrová Emily
6:2, 6:1
 
 
2:6, 6:4, 6:1
 
Škachová Magdaléna
 
Rozhodčí turnaje: Halmlová Petra (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků19
NasazeníBH
Drudíková Monika 11512
Šilhavá Aneta 1659
Škachová Magdaléna 1659
Svobodová Adriana 1739
Kulichová Adéla 1989
Birnerová Tereza 2029
Vetráková Aneta 2269
Knotková Nela 2646
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 412087

Drudíková Monika - Pláničková Kateřina
 
Malá Eliška - Vrabcová Nikola
6:3, 6:2
 
Šiková Lenka - Šůsová Tereza
5:7, 6:1, 1:0 (7)
 
Čížková Pavla - Kulichová Adéla
6:2, 6:1
 
Hanzlíčková Nela - Krátká Aneta
6:1, 6:4
 
Svobodová Adriana - Samková Michaela
7:6 (5), 2:6, 1:0 (8)
 
Navrátilová Magdalena - Knotková Nela
6:0, 6:1
 
Vetráková Aneta - Šilhavá Aneta
6:1, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Halmlová Petra (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Drudíková Monika 11512
Pláničková Kateřina 12612
Šilhavá Aneta 1659
Svobodová Adriana 1739
Kulichová Adéla 1989
Vetráková Aneta 2269
Knotková Nela 2646
Samková Michaela 2796
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 414087

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Králová Eva17.06.2005TK Horažďovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Škachová Magdaléna08.12.2003LTC Slovan Kladno
Birnerová Tereza13.09.2003LTC České Budějovice,z.s.
Šilhavá Aneta03.06.2004Severočeská tenisová o.s.
Krátká Aneta02.02.2005TK Slavia Plzeň
Šůsová Tereza07.01.2006TK Škoda Plzeň z.s.
Vetráková Aneta25.12.2003TK Škoda Plzeň z.s.
Vedrová Veronika17.09.2004TK Písek
Drudíková Monika07.03.2002LTK Klatovy
Pláničková Kateřina06.02.2002TK Slavia Plzeň