Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
02.-06.08.
Pořadatel:
SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500)
Místo konání:
Hradecká 775/115, HK
Kódové číslo:
416078
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 775/115
500 11 Hradec Králové
Tel. (1):
722674616
E-mail:
macura@sportparkhit.cz

Poznámka pořadatele:

Výsledky kvalifikace můžete sledovat na http://cztenis.cz/turnaj/417078/sezona/L20/vysledky.

Prezentace do kvalifikace osobně v neděli 2.8. do 10:00 v areálu SPORTPARKU HIT. Losování proběhne po 10 hod.

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ SE NĚKTERÉ ZÁPASY ODEHRAJÍ V PEVNÉ HALE - VEZMĚTE SI PROSÍM S SEBOU ČISTOU OBUV!!! DĚKUJI

ROZEHRÁVKY:
Ne: 9:00-10:00, tréninky po domluvě po 19 hod.
Po: 8:00-9:00
Út: 8:00-9:00

HRACÍ SYSTÉM:
Dvouhra - na 2 vítězné sety
Čtyřhra - místo 3.sady super-tiebreak, pravidlo NO-AD
PRAVIDLO NO-LET SE POUŽÍVÁ PŘI VŠECH ZÁPASECH!!!

PROGRAM TURNAJE:
Neděle 2.8.: kvalifikace
Pondělí 3.8.: 1. kolo, 2. kolo dvouhry a 1. kolo čtyřhry
Úterý 4.8.: Osmifinále, čtvrtfinále dvouhry a čtvrtfinále, semifinále čtyřhry
Středa 5.8. semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Finále dvouhry na rozhodnutí vrchního rozhodčího turnaje.

Prezentace do hlavní soutěže v neděli 2.8. do 18:00 formou SMS na tel.: 722 674 616.
Z kvalifikace postupuje 8 hráčů do hlavní soutěže.

Startovné: kvalifikace 300,- hlavní soutěž 500,-

Losování proběhne v 18:30. Následně bude na webu ČTS zveřejněn pavouk a rozpis zápasů.

Kontakt na vrchního rozhodčího:
722 674 616 - Macura Viktor

Možnosti ubytování:
Hotel Alessandria - http://www.alessandria.cz/
Hotel Stadion - http://www.hotel-stadion.cz/
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
 
 
17.05.2020 23:15:11
2.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
11
35
 
 
18.05.2020 17:28:32
3.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
12
35
 
 
23.06.2020 20:43:51
4.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
 
 
30.05.2020 19:08:15
5.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
19
30
 
 
11.05.2020 20:00:53
6.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
 
26.04.2020 20:25:13
7.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
 
 
14.05.2020 12:51:52
8.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
32
25
 
 
16.07.2020 22:53:19
9.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
33
25
 
 
19.07.2020 10:26:21
10.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
 
 
02.05.2020 16:43:56
11.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
40
20
 
 
08.07.2020 13:38:15
12.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
 
11.05.2020 14:48:17
13.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
28.06.2020 20:13:43
14.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
 
 
24.04.2020 16:37:28
15.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
48
20
 
 
19.07.2020 21:18:14
16.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
 
11.07.2020 21:44:00
17.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
27.06.2020 11:45:15
18.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
 
 
14.06.2020 09:56:34
19.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
 
 
08.04.2020 18:57:38
20.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
 
06.07.2020 09:36:10
21.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
 
13.07.2020 07:24:22
22.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
 
17.07.2020 23:21:51
23.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
 
 
04.06.2020 19:50:46
24.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
 
09.04.2020 18:06:00
25.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
 
 
12.07.2020 12:52:42
26.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
03.05.2020 20:55:18
27.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
 
15.06.2020 09:07:22
28.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
 
28.06.2020 22:03:10
29.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
16.07.2020 09:53:43
30.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
volná karta pořadatele
16.05.2020 13:37:12
31.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
06.05.2020 18:29:47
32.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
06.06.2020 07:07:30
33.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
130
12
11
 
09.07.2020 18:29:18
34.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
volná karta ČTS
06.06.2020 19:37:49
35.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
volná karta pořadatele
12.05.2020 21:26:09
36.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:25:51
37.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
10.05.2020 16:35:23
38.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
204
9
49
volná karta pořadatele
30.07.2020 11:28:32
39.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
volná karta ČTS
11.06.2020 09:54:17
40.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
volná karta ČTS
22.07.2020 14:39:22
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
 
 
04.05.2020 18:06:00
2.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
 
08.07.2020 15:22:07
3.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
 
06.05.2020 09:24:52
4.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
101
12
252
 
08.07.2020 13:11:50
5.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
12
 
 
16.06.2020 20:54:46
6.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
 
 
03.04.2020 08:57:11
7.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
 
11.04.2020 11:33:35
8.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
 
23.06.2020 11:15:57
9.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
111
12
 
 
05.07.2020 12:27:14
10.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
 
11.04.2020 08:11:40
11.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
 
09.06.2020 21:22:03
12.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
125
12
 
 
07.07.2020 21:35:06
13.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
131
12
142
 
22.07.2020 00:59:47
14.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
 
 
11.07.2020 14:46:51
15.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
volná karta ČTS
26.07.2020 16:35:16
16.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
155
9
58
 
25.05.2020 19:47:12
17.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
19.07.2020 21:28:39
18.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
 
01.06.2020 16:44:51
19.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
197
9
 
 
07.07.2020 09:08:10
20.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
200
9
426
 
19.07.2020 08:01:37
21.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
215
9
 
volná karta pořadatele
09.05.2020 10:13:26
22.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
226
9
 
volná karta pořadatele
16.07.2020 16:50:57
23.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
 
20.06.2020 11:18:43
24.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
320
6
434
volná karta pořadatele
02.05.2020 16:50:38
25.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
21.06.2020 18:36:42
26.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
330
6
101
volná karta ČTS
27.07.2020 09:07:16
27.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
354
6
 
 
15.07.2020 21:07:53
28.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
677
3
77
volná karta ČTS
27.07.2020 18:16:16
29.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
 
23.05.2020 18:53:01
30.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
805
1
538
 
18.07.2020 23:30:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
27
25
5
odhlášeno hráčem
29.06.2020 09:44:51
2.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
96
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2020 19:44:57
3.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
odhlášeno hráčem
08.07.2020 09:28:20
4.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2020 19:49:08
5.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
 
odhlášeno hráčem
13.07.2020 20:34:48
6.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha
21
30
3
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:07:26
7.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
30
odhlášeno hráčem
18.07.2020 08:16:02
8.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
odhlášeno hráčem
18.07.2020 13:36:58
9.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
20
30
6
odhlášeno hráčem
18.07.2020 16:28:06
10.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
91
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 12:56:36
11.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
750
3
214
odhlášeno hráčem
22.07.2020 19:32:58
12.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
22.07.2020 22:04:41
13.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
197
9
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 07:30:31
14.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
163
9
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 16:26:47
15.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
146
12
36
odhlášeno hráčem
24.07.2020 08:00:10
16.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
24.07.2020 09:05:37
17.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
49
20
 
odhlášeno hráčem
24.07.2020 09:19:13
18.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
24.07.2020 13:17:03
19.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
541
4
60
odhlášeno hráčem
25.07.2020 06:27:38
20.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
186
9
 
odhlášeno hráčem
25.07.2020 08:30:28
21.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
odhlášeno hráčem
25.07.2020 09:39:25
22.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2020 12:59:49
23.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
odhlášeno hráčem
25.07.2020 13:17:52
24.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
odhlášeno hráčem
25.07.2020 17:37:25
25.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
36
25
4
odhlášeno hráčem
25.07.2020 20:04:12
26.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
 
odhlášeno hráčem
25.07.2020 22:02:33
27.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
138
12
 
odhlášeno hráčem
26.07.2020 09:25:35
28.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
odhlášeno hráčem
26.07.2020 10:20:25
29.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
170
9
57
IS: kolizní přihláška
26.07.2020 12:00:30
30.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
odhlášeno hráčem
26.07.2020 12:25:33
31.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
330
6
22
odhlášeno hráčem
26.07.2020 13:28:37
32.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
odhlášeno hráčem
27.07.2020 06:43:38
33.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
odhlášeno hráčem
27.07.2020 09:26:03
34.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
311
6
32
odhlášeno hráčem
27.07.2020 12:21:41
35.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
odhlášeno hráčem
27.07.2020 12:35:53
36.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
odhlášeno hráčem
28.07.2020 09:17:11
37.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
24
30
 
odhlášeno hráčem
28.07.2020 09:42:21
38.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
159
9
 
odhlášeno hráčem
29.07.2020 14:46:36
39.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
odhlášeno hráčem
29.07.2020 21:08:05
40.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
odhlášeno hráčem
30.07.2020 18:05:35
41.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
odhlášeno hráčem
30.07.2020 21:08:58
42.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
46
20
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 15:25:04
43.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
231
9
63
odhlášeno hráčem
01.08.2020 08:48:09
44.
Škuligová Markéta 09.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
274
6
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 14:52:26
45.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
284
6
97
odhlášeno hráčem
01.08.2020 15:48:13
46.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
odhlášeno hráčem
01.08.2020 16:34:05
47.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 17:19:36