Český tenisový svaz
Název:
A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
TJ Baník Ostrava OKD (A - 400)
Kódové číslo:
416069
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Schöngutová Kateřina
Budečská 2
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
777 656 697
Tel. (2):
778 753 981
E-mail:
gutkasch@volny.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
25
30
 
 
04.07.2019 22:24:47
2.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
30
25
 
 
29.03.2019 13:37:56
3.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
 
26.06.2019 09:15:16
4.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
45
20
12
 
06.04.2019 11:03:40
5.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
48
20
17
 
29.06.2019 06:55:10
6.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
50
20
 
 
14.07.2019 11:37:31
7.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
55
20
 
 
14.07.2019 13:39:42
8.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
57
20
 
 
09.07.2019 23:25:30
9.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
59
20
 
 
09.04.2019 19:27:39
10.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
60
20
14
 
20.05.2019 22:17:11
11.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
73
15
19
 
10.04.2019 19:44:41
12.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
76
15
 
 
29.06.2019 10:18:29
13.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
 
13.07.2019 21:42:29
14.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
26.03.2019 09:29:19
15.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
84
15
 
 
18.03.2019 18:17:10
16.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
92
15
 
 
17.03.2019 12:12:20
17.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
94
15
 
 
08.07.2019 15:13:12
18.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
95
15
 
 
27.04.2019 12:55:39
19.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
96
15
 
 
26.04.2019 18:17:31
20.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
97
15
 
 
08.04.2019 10:34:34
21.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
99
15
 
 
20.05.2019 07:54:11
22.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
105
12
55
 
01.07.2019 23:11:18
23.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
114
12
 
 
29.03.2019 19:33:48
24.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
118
12
32
 
30.06.2019 18:46:19
25.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
125
12
33
volná karta ČTS
07.07.2019 15:41:49
26.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
127
12
 
 
15.06.2019 13:22:21
27.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
128
12
 
 
02.04.2019 11:27:44
28.
Kuncková Martina 15.04.2001 ŽLTC Brno
137
12
 
 
09.07.2019 23:07:32
29.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
138
12
 
 
13.04.2019 18:02:57
30.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
141
12
22
 
24.06.2019 20:48:52
31.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
175
9
26
 
02.07.2019 13:42:14
32.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
181
9
23
 
25.03.2019 08:30:18
33.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
185
9
28
 
27.03.2019 18:19:36
34.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
188
9
21
 
07.06.2019 22:44:33
35.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
219
9
37
 
09.07.2019 10:58:33
36.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
236
6
99
volná karta
06.05.2019 16:06:08
37.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
266
6
31
volná karta ČTS
25.03.2019 20:49:57
38.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
6
30
volná karta ČTS
13.07.2019 00:09:55
39.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
623
3
86
volná karta
06.04.2019 11:02:24
40.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
805
1
110
volná karta
15.03.2019 01:10:49
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikulcová Ester 25.06.2003 TC Brno.
145
12
 
volná karta ČTS
17.07.2019 09:07:10
2.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
 
29.03.2019 21:53:32
3.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
25.06.2019 15:55:10
4.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
22.06.2019 18:58:58
5.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
 
09.07.2019 11:42:05
6.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Městský tenisový klub Karviná
176
9
 
 
28.05.2019 10:39:51
7.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
194
9
 
 
10.07.2019 11:13:35
8.
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska
200
9
 
 
16.03.2019 09:49:15
9.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
 
05.04.2019 19:47:37
10.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
215
9
145
 
16.03.2019 09:31:32
11.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
217
9
64
 
11.07.2019 10:02:14
12.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
243
6
83
 
09.06.2019 18:49:25
13.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
250
6
 
 
05.07.2019 21:30:17
14.
Kubačáková Laura 11.06.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
273
6
511
 
10.05.2019 22:10:32
15.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
307
6
126
 
01.04.2019 13:35:15
16.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
454
4
57
 
17.03.2019 06:44:54
17.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
454
4
91
 
11.05.2019 11:29:15
18.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
454
4
172
volná karta ČTS
19.05.2019 19:47:03
19.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
623
3
105
 
15.07.2019 17:51:06
20.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
643
3
76
 
16.06.2019 12:02:52
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
13
35
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 19:42:18
2.
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club
340
6
259
odhlášeno hráčem
12.06.2019 13:47:00
3.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
62
20
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 14:04:25
4.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
170
9
490
odhlášeno hráčem
23.06.2019 14:38:31
5.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
373
4
105
odhlášeno hráčem
25.06.2019 10:54:18
6.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
429
odhlášeno hráčem
25.06.2019 18:26:38
7.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
247
6
117
odhlášeno hráčem
01.07.2019 16:38:28
8.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 20:30:16
9.
Maršálková Aneta 06.03.2005 Sokol Letovice
805
1
429
odhlášeno hráčem
08.07.2019 15:07:13
10.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
26
30
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 15:08:30
11.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
64
20
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 18:01:08
12.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
54
20
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 21:10:48
13.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
108
12
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 07:19:54
14.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
odhlášeno hráčem
11.07.2019 18:44:22
15.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
805
1
46
odhlášeno hráčem
11.07.2019 23:08:38
16.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
odhlášeno hráčem
12.07.2019 14:17:58
17.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
371
4
294
odhlášeno hráčem
12.07.2019 23:31:44
18.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
805
1
121
odhlášeno hráčem
14.07.2019 22:27:06
19.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
odhlášeno hráčem
15.07.2019 20:16:19
20.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
46
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 20:57:46
21.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 18:11:17
22.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
109
12
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 14:43:47
23.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
142
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 12:28:42
24.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
187
9
48
odhlášeno hráčem
18.07.2019 14:18:29
25.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
16
35
7
odhlášeno hráčem
19.07.2019 13:49:14
26.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
238
6
10
odhlášeno hráčem
19.07.2019 16:29:11
27.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
74
15
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 19:15:59
28.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
6
162
odhlášeno hráčem
19.07.2019 20:56:58
29.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
113
12
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 07:31:34
30.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
362
4
93
odhlášeno hráčem
20.07.2019 09:49:20
31.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
391
4
70
odhlášeno hráčem
20.07.2019 10:48:35
32.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
111
12
174
IS: kolizní přihláška
20.07.2019 12:00:05
33.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
 
IS: kolizní přihláška
20.07.2019 12:00:06
34.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
613
3
119
odhlášeno hráčem
20.07.2019 17:35:04