Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Strakonice
Datum:  19.-22.07.
Věk. kategorie:  dorost
Břicháčková Sabina
 
 
 
Gygalová Kateřina
6:2, 6:4
 
Žílová Petra
6:4, 6:4
 
Ticháčková Nela
7:6 (5), 6:2
 
Vedrová Veronika
6:1, 6:1
 
Caisová Šárka
6:3, 6:0
 
Svozilová Marie
6:2, 6:4
 
Němcová Eliška
6:2, 6:4
 
Bezdičková Kateřina
6:1, 6:2
 
Birnerová Tereza
6:1, 6:2
 
Vavříková Adéla
7:6 (3), 6:4
 
Čákorová Jana
scr.
 
Reisingerová Adéla
6:2, 6:1
 
Kubačáková Laura
7:6 (5), 6:2
 
Charvátová Vivien
1:0, scr.
 
Ondroušková Nella Chiara
6:2, 6:1
 
Kroupová Natálie
3:6, 7:5, 6:2
 
Vetráková Aneta
6:2, 6:1
 
Neumannová Lucie
6:0, 6:3
 
Rainke Natálie
2:6, 6:3, 6:3
 
Dvořáková Denisa
7:5, 6:3
 
Beranová Veronika
6:2, 6:3
 
Kadlecová Simona
6:4, 6:3
 
Cmarová Lucie
6:1, 6:2
 
Michálková Veronika
6:4, 6:1
 
Čurdová Simona
6:0, 6:0
 
Císařová Barbora
1:0, scr.
 
Beránková Adriana
6:2, 6:0
 
Knotková Nela
6:0, 6:0
 
Dvořáková Valentina
6:4, 6:3
 
Krýslová Vendula
6:4, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: 8:30-Gygalová-Žílová, Ticháčková-Vedrová, Caisová-Svozilová, Němcová-Bezdičková, Birnerová-Vavříková, Čákorová-Reisingerová, Kubačáková-Charvátová 9:30-Ondroušková-Kroupová, Vetráková-Neumannová, Rainke-Dvořáková, Beranová-Kadlecová, Cmarová-Michálková, Čurdová-Císařová, Beránková-Knotková 10:30-Dvořáková-Krýslová 12:15-Břicháčková
Počet účastníků31
NasazeníBH
Břicháčková Sabina 1635
Krýslová Vendula 2230
Kadlecová Simona 4420
Němcová Eliška 4620
Cmarová Lucie 5020
Charvátová Vivien 7815
Svozilová Marie 11712
Ondroušková Nella Chiara 12212
Kategorie : 8Součet BH: 164
Kódové číslo akce: 412043

Břicháčková Sabina - Němcová Eliška
 
 
 
Svozilová Marie - Ondroušková Nella Chiara
6:1, 6:4
 
Caisová Šárka - Bezdičková Kateřina
6:2, 7:5
 
Charvátová Vivien - Dvořáková Valentina
6:4, 7:5
 
Čiháková Kateřina - Neumannová Lucie
7:6 (6), 2:6, 1:0 (7)
 
Michálková Veronika - Čákorová Jana
4:6, 6:0, 1:0 (10)
 
Žílová Petra - Čurdová Simona
7:6 (2), 0:6, 1:0 (7)
 
Rainke Natálie - Kroupová Natálie
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Vavříková Adéla - Birnerová Tereza
6:1, 6:1
 
Cmarová Lucie - Vetráková Aneta
6:0, 6:1
 
 
 
Knotková Nela - Ticháčková Nela
6:2, 6:4
 
Reisingerová Adéla - Dvořáková Denisa
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Kadlecová Simona - Gygalová Kateřina
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Břicháčková Sabina 1635
Kadlecová Simona 4420
Němcová Eliška 4620
Cmarová Lucie 5020
Čiháková Kateřina 6315
Charvátová Vivien 7815
Svozilová Marie 11712
Ondroušková Nella Chiara 12212
Kategorie : 8Součet BH: 149
Kódové číslo akce: 414043

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Skálová Eliška07.09.2001TK Strakonice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krýslová Vendula05.12.2002TK Slavia Plzeň
Michálková Veronika17.02.2004TCG Karlovy Vary
Rainke Natálie18.04.2004LTC České Budějovice,z.s.
Kroupová Natálie18.05.2003TK Slavia Plzeň
Kubačáková Laura11.06.2004TK TENNISPOINT FM