Český tenisový svaz
Název:
TK Oáza Říčany
Datum:
29.06-02.07.
Pořadatel:
TK Oáza Říčany (B - 300)
Kódové číslo:
416018
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Natálie Naxerová
V chobotě 2112
251 01 Říčany
Tel. (1):
725827397
E-mail:
turnajeoaza@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace sms, případně telefonicky na tel.č. 725 827 397 v pátek do 18 hodin. Herní program bude vyvěšen na stránkách www.cztenis.cz do 21 hod. Turnaj začíná v sobotu v 8:30 ( nebude-li uvedeno jinak ). Pro účastníky turnaje možnost ubytování se slevou 25%. Rezervaci nutno udělat na recepci hotelu na tel.č. 736 679 097.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
35
25
 
 
25.03.2019 20:02:58
2.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
 
27.04.2019 20:44:03
3.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
26.03.2019 09:33:26
4.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
 
15.03.2019 16:27:34
5.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
 
16.04.2019 19:02:48
6.
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát
107
12
 
 
17.06.2019 14:54:37
7.
Agovič Lejla 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
112
12
 
 
13.06.2019 16:16:25
8.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
117
12
 
 
12.04.2019 22:56:33
9.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
429
 
27.03.2019 14:45:33
10.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
 
02.04.2019 14:04:20
11.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
126
12
 
 
29.04.2019 13:17:49
12.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
 
22.03.2019 16:26:14
13.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
138
12
 
 
26.03.2019 21:18:52
14.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
141
12
22
 
17.06.2019 14:57:14
15.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
142
12
 
 
08.06.2019 14:58:37
16.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
 
29.03.2019 21:46:18
17.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
16.06.2019 18:34:49
18.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
161
9
65
 
09.06.2019 21:28:35
19.
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno
165
9
 
 
08.06.2019 22:11:19
20.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
 
19.03.2019 12:58:54
21.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
 
07.04.2019 17:54:06
22.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
173
9
109
 
17.06.2019 21:01:49
23.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
 
15.06.2019 17:00:31
24.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
184
9
343
 
10.06.2019 10:15:59
25.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
187
9
48
 
14.04.2019 10:12:56
26.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
189
9
85
 
20.04.2019 20:31:52
27.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
194
9
 
 
18.06.2019 22:10:21
28.
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
198
9
 
 
01.05.2019 13:29:24
29.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
201
9
24
 
11.04.2019 21:33:39
30.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
 
09.04.2019 16:48:12
31.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
202
9
 
 
20.05.2019 15:08:16
32.
Knížová Jana 19.08.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
211
9
 
 
21.03.2019 19:51:15
33.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
224
9
72
 
15.05.2019 13:57:55
34.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
229
9
40
 
29.05.2019 23:04:25
35.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
244
6
27
 
02.06.2019 20:37:33
36.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
250
6
35
 
16.06.2019 07:58:27
37.
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice
267
6
 
volná karta
20.04.2019 21:39:54
38.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha
276
6
 
 
12.06.2019 21:19:04
39.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
volná karta
08.04.2019 20:49:11
40.
Korencová Nicole 09.05.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
344
6
410
 
15.03.2019 06:17:32
41.
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš
382
4
102
volná karta
18.05.2019 19:20:47
42.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
418
4
84
volná karta
21.06.2019 11:31:21
43.
Havlová Natálie 20.01.2005 TK Spartak Jihlava
422
4
38
 
06.05.2019 06:52:25
44.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
422
4
34
 
07.06.2019 14:11:42
45.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
524
4
94
volná karta
05.06.2019 14:51:22
46.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha
595
3
60
 
06.06.2019 15:57:55
47.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
805
1
132
 
05.05.2019 23:21:11
48.
Dušková Karolína 06.08.2004 TK Písnice
805
1
 
volná karta
15.06.2019 22:34:38

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horáčková Lucie 28.04.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
495
4
 
 
03.06.2019 20:54:47
2.
Ionova Jana 19.04.2003 Junior TC Praha
304
6
 
 
21.06.2019 11:32:01
3.
Vondráčková Nathalie 10.03.2005 Tenis Cibulka
805
1
467
 
26.06.2019 09:39:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo
343
6
149
odhlášeno hráčem
12.05.2019 10:36:18
2.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
805
1
121
odhlášeno hráčem
19.05.2019 11:11:12
3.
Hrdličková Klára 19.05.2004 TK Ústí n.Labem
805
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 11:33:20
4.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 22:07:22
5.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
111
12
174
odhlášeno hráčem
06.06.2019 06:42:35
6.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
399
4
191
odhlášeno hráčem
09.06.2019 13:15:32
7.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
411
4
230
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:02:59
8.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
odhlášeno hráčem
14.06.2019 08:59:23
9.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
14.06.2019 15:17:14
10.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
461
4
153
odhlášeno hráčem
16.06.2019 10:03:50
11.
Vetráková Aneta 25.12.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
226
9
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 20:10:39
12.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
281
6
42
odhlášeno hráčem
17.06.2019 08:47:06
13.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
240
6
447
odhlášeno hráčem
17.06.2019 09:08:16
14.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
250
6
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 08:33:51
15.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
odhlášeno hráčem
18.06.2019 08:49:56
16.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
271
6
92
odhlášeno hráčem
19.06.2019 15:20:37
17.
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava
279
6
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 16:18:09
18.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
623
3
105
odhlášeno hráčem
21.06.2019 18:31:25
19.
Šimáčková Agáta 30.10.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
290
6
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 08:14:12
20.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
211
9
99
odhlášeno hráčem
22.06.2019 11:34:05
21.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
175
9
26
odhlášeno hráčem
22.06.2019 11:40:50
22.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
505
4
61
odhlášeno hráčem
22.06.2019 19:12:22
23.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
161
9
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 01:00:32
24.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
805
1
110
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:03:53
25.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
355
6
147
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:42:48
26.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
298
6
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:13
27.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
6
30
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:27
28.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
odhlášeno hráčem
23.06.2019 16:16:39
29.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
80
15
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 20:22:42
30.
Ivanová Lucie 07.07.2004 I.ČLTK Praha
106
12
25
odhlášeno hráčem
26.06.2019 10:49:01
31.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
238
6
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 18:11:30
32.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
327
6
213
odhlášeno hráčem
26.06.2019 20:49:32
33.
Studnická Adéla 13.01.2003 TC Realsport Nymburk o.s.
303
6
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 08:40:29
34.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
539
4
63
odhlášeno hráčem
27.06.2019 16:39:25
35.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
163
9
51
odhlášeno hráčem
27.06.2019 21:37:02
36.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
217
9
64
odhlášeno hráčem
28.06.2019 11:44:58