Datum: |
22.-24.06. |
Pořadatel: |
TK Hlučín (C - 200) |
Kódové číslo: |
416010 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Kučera Martin |
Včelínek 300/6 | |
725 28 Ostrava | |
Tel. (1): |
777774589 |
E-mail: |
Kucera.14@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Ivanová Lucie | 07.07.2004 | I.ČLTK Praha | 106 |
12 |
25 |
08.06.2019 08:19:37 |
|
2. |
Damašková Kristýna | 21.07.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 243 |
6 |
83 |
09.06.2019 18:41:12 |
|
3. |
Koišová Eva | 24.07.2003 | Pašťa tenis, z.s. | 337 |
6 |
19.06.2019 22:22:01 |
||
4. |
Štveráková Terezie | 21.03.2006 | Městský tenisový klub Karviná | 495 |
4 |
189 |
21.06.2019 08:36:16 |
|
5. |
Losková Veronika | 20.09.2005 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 578 |
3 |
296 |
17.06.2019 10:02:21 |
|
6. |
Chromcová Adéla | 31.07.2006 | TK TENNISPOINT FM | 805 |
1 |
275 |
20.05.2019 15:07:03 |
|
7. |
Watorová Veronika | 21.06.2006 | TK Hlučín | 805 |
1 |
490 |
31.05.2019 09:30:06 |
|
8. |
Rušarová Nikola | 17.03.2005 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 805 |
1 |
299 |
09.06.2019 09:13:03 |
|
9. |
Pchálková Aneta | 15.05.2002 | TK Hlučín | 805 |
1 |
20.06.2019 17:10:36 |
||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Nováčková Aneta | 28.08.2004 | TK Třebíč | 805 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.05.2019 13:57:26 |
|
2. |
Bazgierová Agáta | 19.02.2004 | Městský tenisový klub Karviná | 805 |
1 |
609 |
odhlášeno hráčem | 31.05.2019 14:52:27 |
3. |
Krasová Klára | 27.10.2003 | SK JC Sport Opava | 561 |
3 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2019 21:29:32 |
|
4. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 805 |
1 |
46 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2019 21:19:08 |
5. |
Apostolova Nikol | 05.05.2005 | TK TJ Ostrava | 613 |
3 |
119 |
odhlášeno hráčem | 16.06.2019 10:53:48 |
6. |
Slováková Kamila | 27.09.2005 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 454 |
4 |
91 |
odhlášeno hráčem | 16.06.2019 18:08:16 |
7. |
Můrová Vendula | 17.10.2002 | SK JC Sport Opava | 613 |
3 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2019 08:40:58 |
|
8. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 805 |
1 |
110 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2019 11:24:04 |