Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Datum:  06.-10.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kubíková Patricie
 
 
 
Doudová Alena
6:2, 6:2
 
Dvořáková Kristýna
7:6, 6:3
 
Drudíková Monika
6:4, 6:4
 
Denková Nicol
6:4, 6:4
 
Gygalová Kateřina
6:2, 6:4
 
 
 
Havrlíková Adéla
2:6, 7:5, 7:5
 
 
 
Krejzová Andrea
6:2, 6:2
 
Michálková Veronika
4:6, 6:4, 6:3
 
Bláhová Ema Albína
6:3, 4:6, 7:6 (3)
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 6:2
 
Abeldinova Alla
7:5, 4:6, 6:4
 
 
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:4, 6:3
 
 
 
Kmínková Zuzana
6:3, 6:1
 
Kalousková Sylvie
1:6, 6:2, 6:3
 
Poláková Tereza
6:1, 6:2
 
Vavříková Adéla
6:3, 6:2
 
Křenková Tereza
6:1, 6:2
 
 
 
Jelínková Daniela
6:3, 3:6, 6:4
 
 
 
Mihoková Petra
6:1, 6:2
 
Jílková Denisa
6:1, 6:0
 
Pláničková Kateřina
4:6, 6:4, 6:0
 
Štěpánová Terezie
6:0, 6:2
 
Paroulková Sára
6:3, 6:1
 
 
 
Kněžková Nelly
6:1, 6:0
 
 
 
Petáková Helena
6:2, 6:1
 
Hrbková Nicole Victoria
6:2, 6:0
 
Šilhavá Aneta
6:3, 6:1
 
Žižková Vendula
6:2, 6:3
 
Kadlecová Simona
6:2, 6:4
 
 
 
Štruplová Julie
7:5, 6:1
 
 
 
Hertlová Veronika
6:4, 6:2
 
Šulcová Valerie
2:6, 6:3, 7:6
 
Jindrová Natálie
2:6, 6:2, 6:2
 
Čákorová Jana
6:4, 6:2
 
Maršálková Nicol
4:6, 6:4, 7:5
 
 
 
Moravcová Adéla
6:3, 6:1
 
 
 
Benešová Nicol
6:4, 6:2
 
Kubíková Lucie Marie
5:7, 6:2, 6:2
 
Kroupová Natálie
7:5, 7:5
 
Havlová Libuše
6:3, 6:1
 
Čiháková Kateřina
6:1, 3:6, 6:2
 
 
 
Neradová Kamila
6:4, 6:1
 
 
 
Heřmanová Ráchel
6:2, 6:3
 
Rainke Natálie
6:0, 2:6, 6:4
 
Sedláková Barbora
6:2, 6:3
 
Valoušková Eliška
6:0, 6:1
 
Dörreová Adéla
6:4, 6:1
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Jelínková Ivona (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kubíková Patricie 1635
Dörreová Adéla 1730
Sirotková Šarlota Sofie 2030
Maršálková Nicol 2630
Moravcová Adéla 3025
Kněžková Nelly 4025
Paroulková Sára 4225
Abeldinova Alla 4520
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 412005

Krýslová Vendula - Sirotková Šarlota Sofie
 
 
 
Heřmanová Ráchel - Čákorová Jana
7:6 (8)
 
Valoušková Eliška - Žižková Vendula
6:2, 6:2
 
Hrbková Nicole Victoria - Doudová Alena
6:2, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
Mihoková Petra - Štruplová Julie
scr.
 
 
 
Neradová Kamila - Paroulková Sára
6:4, 6:2
 
 
 
Hertlová Veronika - Jílková Denisa
5:1, scr.
 
Kmínková Zuzana - Jindrová Natálie
6:3, 6:4
 
Poláková Tereza - Krejzová Andrea
7:5, 6:2
 
Vavříková Adéla - Petáková Helena
6:0, 6:4
 
Křenková Tereza - Gygalová Kateřina
6:1, 6:1
 
 
 
Abeldinova Alla - Havrlíková Adéla
6:2, 6:1
 
 
 
Hranáčová Kristýna - Kubíková Lucie Marie
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
Bláhová Ema Albína - Rainke Natálie
7:6 (5), 6:2
 
Denková Nicol - Michálková Veronika
6:3, 6:0
 
Dörreová Adéla - Jelínková Daniela
6:0, 6:3
 
 
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
6:4, 6:2
 
 
 
Pláničková Kateřina - Šilhavá Aneta
6:4, 6:4
 
 
 
Kalousková Sylvie - Kroupová Natálie
6:4, 4:6, 1:5 (13)
 
Šulcová Valerie - Štěpánová Terezie
6:1, 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Moravcová Adéla - Maršálková Nicol
 
Rozhodčí turnaje: Jelínková Ivona (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Dörreová Adéla 1730
Sirotková Šarlota Sofie 2030
Krýslová Vendula 2530
Maršálková Nicol 2630
Moravcová Adéla 3025
Paroulková Sára 4225
Abeldinova Alla 4520
Havrlíková Adéla 4620
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 414005

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zýtová Julie01.02.2003Lokomotiva Beroun
Doleželová Nathalia28.01.2001LTC Modřany 2005
Hažmuková Viktorie14.02.2005I.ČLTK Praha
Fuksová Natalie04.09.2005TCG Karlovy Vary
Kopřivová Nikola10.04.2006TO Sokol Nehvizdy
Horáčková Viktorie03.08.2006TK RAPID LIBEREC
Talpová Dominika21.09.2001SK OAZA Praha