Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  08.-11.02.
Věk. kategorie:  dorost
Nosková Linda
 
 
 
Macháčková Sára
6:0, 6:0
 
Rušarová Nikola
6:1, 6:0
 
Apostolova Nikol
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Budinová Simona
 
Ondroušková Nella Chiara
6:0, 6:3
 
 
 
Huťková Klaudie
6:3, 6:2
 
Kubačáková Laura
2:6, 6:3, 6:0
 
Zezhulčíková Tereza
6:2, 6:3
 
Ghoubrial Věra
4:6, 6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Svozilová Marie
 
Petruželová Lucie
6:4, 6:1
 
 
 
Valová Tereza
6:1, 6:1
 
Krstovská Agáta
6:0, 6:1
 
Mecová Kristýna
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Gaňová Adriana
 
Paštiková Valentýna
7:5, 6:4
 
 
 
 
7:6 (3), 6:2
 
Šmejkalová Amélie
 
Slováková Kamila
6:2, 6:4
 
Jusková Dagmar
6:4, 6:1
 
 
6:3, 0:6, 6:3
 
Kajabová Klára
 
Chudějová Aneta
6:0, 2:6, 7:5
 
 
 
Jurajdová Zuzana
6:1, 6:1
 
Rusinová Nikola
6:3, 6:3
 
Fížová Monika
6:4, 3:6, 6:3
 
 
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Planková Natalie
 
Krahulíková Tereza
4:4, scr.
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Dohnalová Rozálie
 
Mičolová Nela
6:4, 6:1
 
Dedková Nela
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Křenková Tereza
 
Fížová Vendula
6:0, 6:0
 
 
 
Koišová Eva
6:1, 6:2
 
Pastrňáková Barbora
6:4, 6:0
 
Fukalová Barbora
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Schirmerová Terezie
 
Pobořilová Aneta
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kurková Kateřina
 
Navrátilová Magdalena
6:2, 6:2
 
Daníšková Tereza
6:2, 7:6 (5)
 
 
6:0, 6:2
 
Kubáňová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Holiš Dominik (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Hráčka Gaňová nenastoupila k osmifinálovému utkání z důvodu nevolnosti, hráčka Křenková vzdala čtvrtfinálové utkání za stavu 4:4 z důvodu zranění stehenního svalu.
Počet účastníků41
NasazeníBH
Nosková Linda 260
Kubáňová Karolína 945
Křenková Tereza 6020
Petruželová Lucie 7215
Svozilová Marie 7615
Fížová Vendula 9415
Kajabová Klára 10512
Chudějová Aneta 11612
Kategorie : 8Součet BH: 194
Kódové číslo akce: 402970

Nosková Linda - Křenková Tereza
 
 
 
Gaňová Adriana - Schirmerová Terezie
scr.
 
Slováková Kamila - Mičolová Nela
6:1, 3:6, 1:0 (5)
 
Pobořilová Aneta - Chudějová Aneta
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Macháčková Sára - Kubačáková Laura
 
Paštiková Valentýna - Svozilová Marie
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Ghoubrial Věra - Koišová Eva
 
Rušarová Nikola - Jurajdová Zuzana
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Daníšková Tereza - Pastrňáková Barbora
 
Valová Tereza - Fukalová Barbora
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Fížová Vendula - Fížová Monika
 
Krahulíková Tereza - Planková Natalie
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:1, 2:6, 1:0 (8)
 
Ondroušková Nella Chiara - Petruželová Lucie
 
Zezhulčíková Tereza - Apostolova Nikol
6:4, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Budinová Simona - Kajabová Klára
 
Dedková Nela - Navrátilová Magdalena
6:0, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Dohnalová Rozálie - Kubáňová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Holiš Dominik (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Hráčka Apostolova se omluvila před začátkem utkání, hráčka Dedková nenastoupila k utkání z důvodu zvýšené teploty, hráčka Křenková nenastoupila k utkání z důvodu zranění stehenního svalu.
Počet dvojic17
NasazeníBH
Nosková Linda 260
Kubáňová Karolína 945
Křenková Tereza 6020
Petruželová Lucie 7215
Svozilová Marie 7615
Fížová Vendula 9415
Kajabová Klára 10512
Chudějová Aneta 11612
Kategorie : 8Součet BH: 194
Kódové číslo akce: 404970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Güttlerová Viktorie25.05.2005T.J. Sokol Šumperk
Pokorná Kristýna18.10.2001TK Slavia Orlová
Břicháčková Sabina24.07.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubáňová Karolína28.05.2001TK Slavia Orlová