Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
09.-11.02. |
Pořadatel: |
jihomoravský (P - 500) |
Místo konání: |
Jihlava,Mostecká |
Kódové číslo: |
406940 |
Dvorců + povrch: |
5 decoturf |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ladrová Zdenka |
Sokolovská 110 | |
586 01 Jihlava | |
Tel. (1): |
728 362 830 |
Tel. (2): |
567 211 933 |
E-mail: |
r.ladra@volny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Csabi Petra | 11.06.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 28 |
25 |
volná karta | 27.11.2018 11:51:41 |
|
2. |
Kocí Kateřina | 15.07.2002 | BLTC Brno | 37 |
25 |
volná karta | 25.12.2018 17:18:22 |
|
3. |
Lebišová Veronika | 15.05.2001 | Sokol Letovice | 47 |
20 |
volná karta | 30.11.2018 20:17:35 |
|
4. |
Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | 54 |
20 |
volná karta | 18.11.2018 17:53:40 |
|
5. |
Klimovičová Linda | 18.06.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 71 |
15 |
13 |
volná karta | 15.12.2018 15:05:09 |
6. |
Švendová Denisa | 04.10.2001 | TK Sokol Vizovice | 95 |
15 |
volná karta | 03.11.2018 15:06:06 |
|
7. |
Ohnoutková Tereza | 18.09.2003 | ŽLTC Brno | 97 |
15 |
volná karta | 20.01.2019 21:21:01 |
|
8. |
Řezníčková Eliška | 12.08.2002 | TK Kunštát | 107 |
12 |
volná karta | 18.11.2018 06:31:22 |
|
9. |
Hejdová Hana | 02.09.2002 | TK Spartak Jihlava | 113 |
12 |
volná karta | 06.01.2019 09:47:32 |
|
10. |
Jančíková Gabriela | 08.06.2002 | SK Jundrov Brno | 114 |
12 |
volná karta | 08.11.2018 22:37:52 |
|
11. |
Prici Viktorie | 11.11.2002 | Jiskra Otrokovice | 120 |
12 |
volná karta | 03.11.2018 10:17:32 |
|
12. |
Nesvadbová Michaela | 03.11.2002 | TC Brno. | 128 |
12 |
volná karta | 16.11.2018 12:15:49 |
|
13. |
Kuncková Martina | 15.04.2001 | ŽLTC Brno | 137 |
12 |
volná karta | 09.01.2019 07:46:37 |
|
14. |
Řezníčková Natálie | 24.09.2004 | TK Kunštát | 141 |
12 |
22 |
volná karta | 25.12.2018 11:51:23 |
15. |
Mikulcová Ester | 25.06.2003 | TC Brno. | 145 |
12 |
volná karta | 06.01.2019 12:17:15 |
|
16. |
Tomečková Gabriela | 08.04.2001 | TC Bajda Kroměříž | 151 |
12 |
volná karta | 01.11.2018 16:16:09 |
|
17. |
Chalupová Veronika | 17.03.2004 | TC Bajda Kroměříž | 170 |
9 |
490 |
volná karta | 01.11.2018 15:19:26 |
18. |
Kostelná Kristýna | 02.10.2004 | BLTC Brno | 175 |
9 |
26 |
volná karta | 03.01.2019 12:38:15 |
19. |
Hanáková Denisa | 28.06.2004 | BLTC Brno | 185 |
9 |
28 |
volná karta | 10.11.2018 15:44:49 |
20. |
Bubeníková Miroslava | 31.03.2004 | TC Brno. | 208 |
9 |
180 |
volná karta | 17.01.2019 14:43:11 |
21. |
Podškubková Klára | 25.07.2004 | TK Spartak Jihlava | 222 |
9 |
44 |
volná karta | 01.11.2018 06:56:15 |
22. |
Krejčí Kateřina | 10.03.2002 | ŽLTC Brno | 250 |
6 |
volná karta | 26.12.2018 19:06:23 |
|
23. |
Zobačová Michaela | 21.03.2004 | TK Spartak Jihlava | 260 |
6 |
422 |
volná karta | 14.01.2019 16:41:43 |
24. |
Tvrdá Aneta | 02.07.2004 | TK Znojmo | 343 |
6 |
149 |
volná karta | 01.11.2018 15:07:39 |
25. |
Grünová Eliška | 18.11.2005 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 351 |
6 |
122 |
volná karta | 23.01.2019 13:53:15 |
26. |
Skybová Eliška | 20.06.2005 | SK Zlín-Mladcová | 362 |
4 |
93 |
volná karta | 06.11.2018 08:49:03 |
27. |
Závišková Barbora | 03.04.2005 | TK Třebíč | 369 |
4 |
80 |
volná karta | 25.12.2018 22:01:47 |
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sekaninová Martina | 02.12.2004 | ŽLTC Brno | 409 |
4 |
112 |
přijata do hlavní sotěže | 05.11.2018 15:07:22 |
2. |
Havlová Natálie | 20.01.2005 | TK Spartak Jihlava | 422 |
4 |
38 |
přijata do hlavní sotěže | 11.11.2018 14:45:21 |
3. |
Podhrázská Adéla | 28.07.2004 | TK Spartak Jihlava | 505 |
4 |
158 |
přijata do hlavní sotěže | 24.12.2018 10:46:16 |
4. |
Šimková Vanda | 18.07.2003 | SK Zlín-Mladcová | 561 |
3 |
přijata do hlavní sotěže | 15.11.2018 18:10:05 |
|
5. |
Jelínková Anna | 31.07.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 623 |
3 |
86 |
přijata do hlavní sotěže | 04.11.2018 21:38:28 |
6. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 643 |
3 |
76 |
přijata do hlavní sotěže | 24.11.2018 13:48:17 |
7. |
Lašanová Simona | 26.07.2004 | Slavoj Třešť | 737 |
3 |
439 |
přijata do hlavní sotěže | 01.11.2018 00:38:34 |
8. |
Synková Natálie | 19.08.2003 | TK Spartak Jihlava | 805 |
1 |
přijata do hlavní sotěže | 17.01.2019 20:08:35 |
|
9. |
Židelová Viktorie | 17.07.2006 | ŽLTC Brno | 805 |
1 |
125 |
přijata do hlavní sotěže | 27.01.2019 13:06:22 |
10. |
Nováková Kateřina | 23.05.2001 | TK AGROFERT Prostějov | 805 |
1 |
přijata do hlavní sotěže | 29.01.2019 22:24:24 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 805 |
1 |
46 |
odhlášeno hráčem | 27.01.2019 16:00:07 |
2. |
Jantačová Elen | 16.08.2005 | TJ Brno-Komín | 373 |
4 |
105 |
odhlášeno hráčem | 30.01.2019 19:51:51 |
3. |
Tomajková Kristýna | 28.03.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 146 |
12 |
6 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2019 19:22:13 |
4. |
Bejlek Sára | 31.01.2006 | TK Sparta Praha | 805 |
1 |
29 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2019 08:19:49 |
5. |
Hrabovská Laura | 01.07.2001 | TK Velké Bílovice | 495 |
4 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2019 22:29:30 |
|
6. |
Hrabovská Karolína | 06.11.2004 | TC BORS CLUB | 630 |
3 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2019 11:47:35 |
|
7. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 805 |
1 |
110 |
IS: kolizní přihláška | 02.02.2019 12:00:22 |
8. |
Přecechtělová Darina | 29.07.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 181 |
9 |
23 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2019 14:51:14 |
9. |
Panchartek Anna | 12.03.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 19 |
30 |
5 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2019 18:57:38 |
10. |
Bukvaldová Michaela | 08.09.2005 | TK TILIA Brno | 530 |
4 |
102 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2019 22:40:12 |
11. |
Mikulcová Nela | 12.02.2005 | TK Zlín | 737 |
3 |
214 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2019 11:19:53 |
12. |
Wirglerová Simona | 22.09.2004 | TK Znojmo | 118 |
12 |
32 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2019 20:08:48 |
13. |
Šimonová Sára | 20.06.2003 | ŽLTC Brno | 96 |
15 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2019 12:44:25 |
|
14. |
Michnová Tereza | 14.05.2003 | TK Spartak Jihlava | 183 |
9 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2019 21:01:58 |
|
15. |
Slivková Simona | 04.01.2002 | LTC Hodonín | 163 |
9 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2019 11:49:47 |
|
16. |
Hrdinková Denise | 29.09.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 56 |
20 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2019 14:41:15 |