Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
13.-15.02. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 200) |
Kódové číslo: |
406920 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Rybka Jaroslav |
: |
Nerudova 333 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
777125232 |
E-mail: |
tenisct@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek do 18:30 hod. den před zahájením přeborů, losování v 18:45 hod. tentýž den. Pořadatel zveřejní neprodleně po losování časový harmonogram zápasů včetně hracího plánu v IS ČTS nejpozději do 19:45 hod.
Jaroslav Rybka, rozhodčí přeboru |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Wasserbauerová Adéla |
18.09.1998 |
LTC Pardubice |
23 |
30 |
|
volná karta |
31.01.2016 14:47:22 |
2. |
Kmošková Natálie |
30.10.1998 |
TO TJ Tesla Pardubice |
32 |
25 |
|
volná karta |
18.01.2016 10:22:46 |
3. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
35 |
25 |
|
volná karta |
28.12.2015 20:38:18 |
4. |
Lamiová Tereza |
31.03.1999 |
TJ Lázně Bělohrad |
54 |
20 |
|
volná karta |
02.11.2015 06:15:57 |
5. |
Dušková Hana |
21.05.1999 |
TJ Slovan Broumov |
70 |
15 |
|
volná karta |
26.01.2016 14:10:36 |
6. |
Rabasová Alžběta |
08.09.1998 |
TC Chrudim z.s. |
77 |
15 |
|
volná karta |
02.02.2016 11:58:55 |
7. |
Sokolová Klára |
09.04.1998 |
TC Nové Město n. Metují |
110 |
12 |
|
volná karta |
05.02.2016 11:54:06 |
8. |
Mikulová Natálie |
09.03.1999 |
TC Jičín |
133 |
12 |
|
volná karta |
17.01.2016 20:37:38 |
9. |
Pečenková Eliška |
14.06.2000 |
DTK Skuteč |
139 |
9 |
|
volná karta |
15.11.2015 22:17:06 |
10. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
143 |
9 |
43 |
volná karta |
11.12.2015 22:00:05 |
11. |
Fiedlerová Kristýna |
26.02.2000 |
Tenisový klub SPORT,o.s. |
162 |
9 |
|
volná karta |
17.01.2016 16:27:54 |
12. |
Kovářová Adriana |
06.05.2001 |
TK Česká Třebová, z.s. |
165 |
9 |
22 |
volná karta |
11.11.2015 20:31:04 |
13. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
174 |
9 |
33 |
volná karta |
05.12.2015 23:26:40 |
14. |
Tomášková Jana |
09.07.2000 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
185 |
9 |
|
volná karta |
22.01.2016 18:16:02 |
15. |
Štětková Klára |
14.04.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
202 |
9 |
|
volná karta |
03.11.2015 13:40:13 |
16. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
229 |
6 |
26 |
volná karta |
22.12.2015 18:55:28 |
17. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
298 |
6 |
38 |
volná karta |
04.11.2015 06:20:37 |
18. |
Beladová Markéta |
23.04.2001 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
365 |
4 |
155 |
volná karta |
17.11.2015 16:31:46 |
19. |
Kučerová Tereza |
11.12.2001 |
LTC Pardubice |
369 |
4 |
306 |
volná karta |
09.01.2016 11:11:09 |
20. |
Šafránková Kamila |
14.03.2003 |
TO SK Žamberk |
461 |
4 |
228 |
volná karta |
06.01.2016 16:50:49 |
21. |
Vítková Jasmine |
18.01.2003 |
- |
502 |
3 |
123 |
volná karta |
08.11.2015 11:41:40 |
22. |
Jindrová Natálie |
24.10.2003 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
541 |
3 |
71 |
finále HOP st. žákyň |
14.01.2016 11:03:35 |
23. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
541 |
3 |
98 |
volná karta VčOTS |
17.01.2016 12:41:27 |
24. |
Břeňová Aneta |
15.01.2000 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
702 |
1 |
|
volná karta |
23.01.2016 22:33:31 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kuldová Eliška |
13.09.1998 |
TJ Červený Kostelec |
702 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2016 20:38:50 |
2. |
Mervartová Michaela |
18.12.2002 |
TK Česká Skalice |
702 |
1 |
250 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2016 18:02:09 |
3. |
Kohoutová Andrea |
16.06.1998 |
Energetik Chvaletice |
613 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2016 23:19:34 |
4. |
Ducháčková Kateřina |
08.03.2000 |
TK Ústí n. Orlicí |
208 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2016 22:06:46 |
5. |
Bernardová Pavla |
28.03.2000 |
Tenisový klub SPORT,o.s. |
329 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2016 15:38:47 |
6. |
Švadlenková Tereza |
25.06.1999 |
LTC Pardubice |
450 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2016 18:30:28 |
7. |
Mikysková Klára |
27.10.1998 |
TK Česká Třebová, z.s. |
254 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2016 12:41:30 |
8. |
Beranová Nela |
20.01.2000 |
TK Ústí n. Orlicí |
366 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2016 15:30:40 |
9. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
702 |
1 |
60 |
odhlášeno hráčem |
12.02.2016 09:11:29 |
10. |
Klátilová Denisa |
18.06.1999 |
LTC Pardubice |
198 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2016 11:54:31 |
|