Název: |
Halové MČR |
Datum: |
14.-17.03. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Kódové číslo: |
406700 |
Dvorců+povrch: |
2 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hanzlíková Blanka |
: |
Pod Koňským vrchem 1159 |
: |
434 01 Most |
Tel. (1): |
777 141 681 |
E-mail: |
info@tkmost.cz |
Poznámka pořadatele: HMČR DOROSTENEK BYLO NA ZÁKLADĚ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MZ ČR ČESKÝM TENISOVÝM SVAZEM ZRUŠENO !!!
Leoš Fiala, STÚ ČTS, 10.3.2020, 17:45 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
7 |
45 |
|
|
23.02.2020 20:07:58 |
2. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
8 |
45 |
|
poslední dle CŽ |
11.11.2019 20:05:27 |
3. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
11 |
35 |
|
volná karta PTS |
10.02.2020 19:44:39 |
4. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
12 |
35 |
|
volná karta PTS |
13.02.2020 06:04:36 |
5. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
14 |
35 |
|
volná karta ČTS |
07.02.2020 07:12:02 |
6. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
15 |
35 |
|
volná karta ČTS |
03.01.2020 13:50:01 |
7. |
Bartůňková Nikola |
25.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
16 |
35 |
2 |
volná karta ČTS |
12.02.2020 17:13:52 |
8. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
18 |
30 |
|
volná karta ČTS |
13.01.2020 16:54:13 |
9. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
19 |
30 |
|
nominace ZČ |
04.12.2019 10:56:09 |
10. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
25 |
25 |
|
volná karta ČTS |
08.03.2020 16:15:57 |
11. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
28 |
25 |
|
nominace SČ |
10.02.2020 13:32:49 |
12. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
32 |
25 |
|
nominace JČ |
10.02.2020 18:46:22 |
13. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
35 |
25 |
|
nominace VČ |
05.12.2019 09:55:14 |
14. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
37 |
25 |
|
nominace Praha |
11.02.2020 22:31:27 |
15. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
40 |
20 |
|
volná karta ČTS |
22.02.2020 09:22:57 |
16. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
42 |
20 |
7 |
volná karta ČTS |
06.02.2020 20:02:06 |
17. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
44 |
20 |
|
nominace SM |
11.02.2020 19:41:35 |
18. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
47 |
20 |
|
nominace JM |
09.02.2020 13:35:18 |
19. |
Nováčková Karolína |
26.02.2003 |
TK Sport Kolovraty |
58 |
20 |
|
nominace Praha |
18.02.2020 20:27:59 |
20. |
Hertlová Veronika |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
60 |
15 |
|
nominace ZČ |
09.02.2020 19:39:12 |
21. |
Jančíková Gabriela |
08.06.2002 |
SK Jundrov Brno |
67 |
15 |
|
nominace JM |
20.02.2020 16:34:51 |
22. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
73 |
15 |
9 |
postup z HMČR stž |
07.11.2019 08:55:36 |
23. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
76 |
15 |
|
nominace StČ |
10.02.2020 14:40:11 |
24. |
Fruhvirtová Brenda |
02.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
78 |
15 |
12 |
volná karta ČTS |
02.03.2020 13:49:37 |
25. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
84 |
15 |
8 |
nominace Praha |
09.02.2020 12:08:23 |
26. |
Podškubková Klára |
25.07.2004 |
TK Spartak Jihlava |
91 |
15 |
|
nominace JM |
10.02.2020 17:09:32 |
27. |
Čákorová Jana |
11.06.2003 |
TK Slavia Plzeň |
97 |
12 |
|
nominace ZČ |
17.02.2020 15:21:20 |
28. |
Smékalová Magdaléna |
17.01.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
114 |
12 |
10 |
postup z HMČR stž |
03.02.2020 07:55:19 |
29. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
203 |
9 |
20 |
volná karta ČTS |
29.02.2020 09:08:39 |
30. |
Látalová Adéla |
20.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
246 |
6 |
24 |
nominace Praha |
09.02.2020 11:46:11 |
31. |
Dvořáčková Emma |
18.03.2006 |
ŽLTC Brno |
426 |
4 |
45 |
nominace JM |
13.02.2020 17:53:33 |
32. |
volná karta pořadatel (1) |
00.00.0000 |
- |
805 |
1 |
|
|
08.03.2020 13:00:43 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Žižková Vendula |
09.05.2002 |
TK Most |
38 |
25 |
|
1. náhradnice SČ |
11.02.2020 06:20:37 |
2. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
45 |
20 |
|
|
24.02.2020 16:57:44 |
3. |
Čiháková Kateřina |
10.06.2002 |
LTK Klatovy |
48 |
20 |
|
1. náhradnice JČ |
17.02.2020 07:14:41 |
4. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
53 |
20 |
|
|
24.02.2020 23:21:52 |
5. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
65 |
15 |
|
|
07.12.2019 22:55:57 |
6. |
Poláková Tereza |
15.06.2004 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
70 |
15 |
|
|
02.01.2020 08:52:33 |
7. |
Hanáková Denisa |
28.06.2004 |
BLTC Brno |
72 |
15 |
|
|
30.11.2019 22:15:55 |
8. |
Michálková Barbora |
03.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
79 |
15 |
19 |
1. náhradnice StČ |
17.02.2020 07:16:46 |
9. |
Huťková Klaudie |
23.03.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
|
|
23.02.2020 16:29:32 |
10. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
99 |
12 |
29 |
|
03.11.2019 10:53:02 |
11. |
Neumannová Lucie |
02.07.2003 |
SK Aritma Praha |
108 |
12 |
|
|
23.02.2020 20:59:45 |
12. |
Agovič Lejla |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
122 |
12 |
|
1.náhradnice Praha |
17.02.2020 16:13:36 |
13. |
Závišková Barbora |
03.04.2005 |
TK Třebíč |
157 |
9 |
38 |
|
02.01.2020 22:02:48 |
14. |
Paterová Natálie |
28.06.2005 |
TK Sparta Praha |
169 |
9 |
21 |
|
15.02.2020 20:20:52 |
15. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
170 |
9 |
57 |
|
16.11.2019 22:49:53 |
16. |
Prepslová Agáta |
13.05.2005 |
I.ČLTK Praha |
172 |
9 |
231 |
2.náhradnice Praha |
09.02.2020 10:53:16 |
17. |
Mlenská Sára |
03.10.2006 |
TK Sparta Praha |
200 |
9 |
15 |
|
06.02.2020 02:23:34 |
18. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
219 |
9 |
18 |
|
25.02.2020 19:36:20 |
19. |
Mrowiecová Karolína |
18.04.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
235 |
6 |
|
|
04.02.2020 14:23:57 |
20. |
Líbalová Jolana |
13.12.2006 |
I.ČLTK Praha |
237 |
6 |
13 |
|
06.02.2020 18:40:03 |
21. |
Šmejdířová Josefína |
14.06.2005 |
Lokomotiva Praha |
256 |
6 |
87 |
|
11.02.2020 18:16:13 |
22. |
Fuksová Natalie |
04.09.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
325 |
6 |
91 |
|
16.02.2020 21:22:10 |
23. |
Slišková Lucie |
04.12.2005 |
LTC Modřany 2005 |
805 |
1 |
169 |
|
07.11.2019 15:36:41 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sokolová Marie |
18.06.2005 |
TC BORS CLUB |
390 |
4 |
153 |
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 15:26:21 |
2. |
Vašíčková Michelle |
26.02.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
320 |
6 |
434 |
odhlášeno hráčem |
24.02.2020 21:20:30 |
3. |
Schirmerová Terezie |
15.12.2002 |
TK Slavia Orlová |
133 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 20:37:46 |
4. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
56 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.02.2020 19:27:30 |
5. |
Gygalová Kateřina |
18.03.2003 |
TK Slavia Plzeň |
29 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
01.03.2020 18:39:02 |
6. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
24 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2020 18:48:59 |
7. |
Suchá Amy |
29.11.2007 |
TK Sparta Praha |
805 |
1 |
58 |
odhlášeno hráčem |
02.03.2020 23:28:34 |
8. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
88 |
15 |
35 |
odhlášeno hráčem |
05.03.2020 12:33:44 |
9. |
Křenková Tereza |
30.08.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
31 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 13:32:19 |
10. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
116 |
12 |
246 |
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 14:08:14 |
11. |
Říhová Lucie |
31.12.2005 |
TK Most |
98 |
12 |
26 |
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 14:19:19 |
12. |
Viktorinová Eliška |
24.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
100 |
12 |
34 |
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 18:46:16 |
13. |
Tomajková Kristýna |
28.03.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
27 |
25 |
5 |
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 14:47:36 |
14. |
Tomcová Štěpánka |
06.10.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
195 |
9 |
51 |
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 16:28:13 |
15. |
Petrásová Valentýna |
06.08.2007 |
TK Most |
805 |
1 |
147 |
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 19:36:16 |
16. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
168 |
9 |
94 |
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 22:08:37 |
17. |
Bejlek Sára |
31.01.2006 |
TK Sparta Praha |
36 |
25 |
4 |
odhlášeno hráčem |
08.03.2020 08:04:00 |
18. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
30 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2020 13:06:14 |
19. |
Klimovičová Linda |
18.06.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
9 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2020 19:05:09 |
|