Český tenisový svaz
Název:
VYSOČANSKÝ POHÁR B
Datum:
27.-30.03.
Pořadatel:
TJ Sokol Vysočany (B - 600)
Kódové číslo:
406134
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vejšický Aleš
Novoškolská 696
190 00 Praha 9
Tel. (1):
602263537
Tel. (2):
724313814
E-mail:
tsmvysocany@seznam.cz
Internet:
TENISVYSOCANY
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
0
 
10.02.2020 21:47:53
2.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
43
20
0
 
14.12.2019 21:45:22
3.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
0
 
27.01.2020 13:56:40
4.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
0
 
16.02.2020 22:55:38
5.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
23.12.2019 20:06:25
6.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
0
 
19.01.2020 21:33:41
7.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
58
20
0
 
01.11.2019 19:09:59
8.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
0
 
06.02.2020 16:44:38
9.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
0
 
12.02.2020 20:08:50
10.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
65
15
0
 
07.12.2019 22:54:47
11.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
0
 
06.11.2019 12:55:00
12.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
0
 
09.02.2020 21:16:31
13.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
01.11.2019 11:31:19
14.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
 
09.03.2020 10:33:13
15.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
0
 
02.11.2019 20:25:37
16.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
22.12.2019 19:44:32
17.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
96
12
0
 
04.11.2019 12:36:50
18.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
03.11.2019 10:52:00
19.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
101
12
252
 
22.02.2020 20:18:08
20.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
12
0
 
27.01.2020 15:15:57
21.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
0
 
01.11.2019 06:38:03
22.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
0
 
14.01.2020 14:43:14
23.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
0
 
05.11.2019 19:52:40
24.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
05.03.2020 07:33:31
25.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
116
12
0
 
12.02.2020 20:41:30
26.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
0
 
09.01.2020 19:48:10
27.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
 
03.03.2020 21:44:12
28.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
130
12
11
 
06.03.2020 07:19:15
29.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
 
02.03.2020 12:13:54
30.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
0
 
06.11.2019 12:53:10
31.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
146
12
36
 
02.01.2020 13:21:19
32.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
150
12
0
 
24.11.2019 08:30:56
33.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
155
9
58
 
01.12.2019 17:10:59
34.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
20.02.2020 09:49:15
35.
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice
161
9
0
 
18.11.2019 07:08:07
36.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
166
9
0
 
06.01.2020 14:27:43
37.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
 
20.01.2020 17:24:20
38.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
 
22.11.2019 20:17:30
39.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
180
9
0
 
11.11.2019 21:23:57
40.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
 
12.12.2019 19:44:40
41.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
25.02.2020 01:33:13
42.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
208
9
0
 
04.11.2019 22:33:58
43.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
04.11.2019 08:19:43
44.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
220
9
40
 
28.12.2019 21:17:31
45.
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany
222
9
0
 
13.01.2020 19:03:50
46.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
 
01.11.2019 22:01:06
47.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
 
07.03.2020 12:05:26
48.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
 
16.11.2019 23:05:34
49.
Sokolová Marie 14.05.2003 TC Nové Město n. Metují
241
6
0
 
12.11.2019 12:50:06
50.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
 
29.02.2020 12:15:26
51.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
0
 
04.11.2019 18:38:22
52.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
 
09.03.2020 09:54:50
53.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
260
6
81
 
10.12.2019 22:00:09
54.
Kredbová Michaela 15.09.2004 TK Mnichovo Hradiště
269
6
0
 
17.02.2020 19:18:30
55.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
269
6
105
 
03.03.2020 19:09:29
56.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
284
6
97
 
03.03.2020 19:32:06
57.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
03.11.2019 15:01:47
58.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
354
6
0
 
01.03.2020 20:31:36
59.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
386
4
194
 
23.02.2020 10:35:28
60.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
407
4
85
 
18.02.2020 14:46:22
61.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
 
01.03.2020 07:26:45
62.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
472
4
123
 
04.03.2020 16:22:49
63.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
187
 
04.12.2019 22:16:52
64.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
07.11.2019 11:12:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holbová Aneta 22.02.2006 TCD Donovalská
805
1
270
odhlášeno hráčem
01.12.2019 08:16:32
2.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
150
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 21:01:31
3.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:17:46
4.
Žďánská Veronika 13.06.2004 TENNIS CENTRE Kosmonosy
805
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 15:56:16
5.
Laubeová Lucie 01.05.2006 SK HAMR, z.s.
805
1
404
odhlášeno hráčem
22.02.2020 07:29:49
6.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
320
6
434
odhlášeno hráčem
04.03.2020 22:21:58
7.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
613
3
267
odhlášeno hráčem
09.03.2020 08:57:02
8.
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
148
12
 
odhlášeno hráčem
09.03.2020 18:08:59
9.
Škuligová Markéta 09.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
274
6
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 13:25:46
10.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
odhlášeno hráčem
11.03.2020 10:24:34
11.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
odhlášeno hráčem
11.03.2020 15:11:20