Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
21.-25.02.
Pořadatel:
TCEN Hrádek nad Nisou (A - 800)
Kódové číslo:
406094
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hrdý Tomáš
Janov 551
468 11 Janov nad Nisou
Tel. (1):
776 682 046
E-mail:
hrdy.tom@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace hlavní soutěž - pátek do 17,00 !!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
19
30
 
 
04.12.2019 10:50:33
2.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
 
07.11.2019 01:17:54
3.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
 
 
28.12.2019 16:52:11
4.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
29
25
 
 
30.11.2019 21:18:27
5.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
32
25
 
 
09.01.2020 22:21:55
6.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
40
20
 
 
30.01.2020 13:47:26
7.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
 
05.12.2019 12:42:10
8.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
18.01.2020 20:05:26
9.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
 
 
07.02.2020 10:51:14
10.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
48
20
 
 
31.01.2020 11:28:25
11.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
49
20
 
 
11.02.2020 09:17:12
12.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
 
18.12.2019 22:15:08
13.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
23.12.2019 20:04:21
14.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
 
 
19.01.2020 21:29:09
15.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
 
 
08.11.2019 20:44:07
16.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
 
 
06.11.2019 17:59:49
17.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
 
 
06.11.2019 12:53:06
18.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
 
02.01.2020 08:47:16
19.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
 
 
30.11.2019 22:16:59
20.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
 
02.11.2019 20:26:58
21.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
30.01.2020 06:46:40
22.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
 
volná karta ČTS
08.02.2020 08:29:11
23.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
volná karta ČTS
02.11.2019 16:14:11
24.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
1. náhr. WC ČTS
03.11.2019 10:53:42
25.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
116
12
 
volná karta
14.01.2020 18:10:24
26.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
04.11.2019 09:11:39
27.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
01.11.2019 11:31:19
28.
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s.
367
4
 
volná karta
11.02.2020 07:24:39
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
 
14.02.2020 20:15:58
2.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
22.12.2019 19:42:20
3.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
 
29.01.2020 18:18:43
4.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
96
12
 
 
04.11.2019 12:34:32
5.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
 
20.11.2019 18:59:25
6.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
 
 
23.01.2020 11:45:19
7.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
 
14.01.2020 14:38:29
8.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
122
12
 
 
21.12.2019 12:54:48
9.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
10.02.2020 18:31:46
10.
Šimáčková Agáta 30.10.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
192
9
 
volná karta
23.01.2020 10:03:22
11.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
volná karta ČTS
26.01.2020 17:46:14
12.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
215
9
 
 
17.11.2019 18:25:54
13.
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
224
9
 
volná karta
07.02.2020 10:57:42
14.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
260
6
81
 
10.12.2019 21:56:42
15.
Gajdošová Liliana 19.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
363
4
 
volná karta
19.02.2020 14:32:24
16.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
398
4
 
 
03.11.2019 11:52:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
09.01.2020 18:41:03
2.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
21.01.2020 14:59:52
3.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 22:38:39
4.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
12
35
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 11:32:48
5.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
odhlášeno hráčem
29.01.2020 16:21:37
6.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:17:14
7.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
odhlášeno hráčem
05.02.2020 21:52:06
8.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 17:03:59
9.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
186
9
53
odhlášeno hráčem
09.02.2020 13:35:47
10.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 15:08:44
11.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
80
15
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 15:35:01
12.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
odhlášeno hráčem
10.02.2020 19:30:29
13.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 15:53:57
14.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
750
3
214
odhlášeno hráčem
13.02.2020 17:11:52
15.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
odhlášeno hráčem
14.02.2020 06:56:36
16.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 07:31:09
17.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
163
9
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 09:26:11
18.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
odhlášeno hráčem
14.02.2020 10:32:16
19.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
14.02.2020 17:05:24
20.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 17:46:00
21.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
odhlášeno hráčem
14.02.2020 20:40:23
22.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 20:42:11
23.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 22:41:23
24.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
 
IS: kolizní přihláška
15.02.2020 12:00:07
25.
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
148
12
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:01:05
26.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 21:41:31
27.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:13:02
28.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:29:44
29.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:51:02
30.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 16:10:42
31.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
93
15
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 17:23:16
32.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
7
45
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 18:58:57
33.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
155
9
58
odhlášeno hráčem
19.02.2020 12:24:34
34.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
330
6
22
odhlášeno hráčem
19.02.2020 15:00:40
35.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
43
20
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 19:59:47
36.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
93
15
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 15:47:38
37.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
525
4
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 15:58:36
38.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
odhlášeno hráčem
20.02.2020 16:09:52
39.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
odhlášeno hráčem
20.02.2020 17:17:00
40.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
231
9
63
odhlášeno hráčem
20.02.2020 17:28:01