Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 21.-24.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kosejková Barbora | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Švadlenková Tereza | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krejzová Tereza | 1:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Machová Veronika | | | scr. | | |
| | | | | |
Fiedlerová Kristýna | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sklenárová Eliška | | 7:5, 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pánová Karolina | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kaňková Lucie | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Kuzevanova Anastasia | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Filip Kateřina | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Vachtlová Jana | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Klátilová Denisa | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Křtěnová Sonja | 6:7, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Holšánová Tereza | | 6:1, 0:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Němcová Tereza | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rabasová Alžběta | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
Veselá Denisa | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Machová Adéla | | 5:7, 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Chekunova Uliana | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Sokolová Klára | | | 6:0, 7:5 | | |
| | | | | |
Maroulová Dominika | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vondrášková Kristýna | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Slivová Markéta | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Černá Tereza | | | | 3:6, 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Richterová Šárka | 6:3, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Stachová Kateřina | | 6:3, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Gorbušinová Anna | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mikulenková Alice | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Amirova Gunaj | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Krausová Eliška | | 6:2, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Wasserbauerová Adéla | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: ROZPIS NEDĚLE: 9:00 ČTVRTFINÁLE DVOUHRY
cca 12:00 SEMIFINÁLE DVOUHRY
cca 14:30 SEMIFINÁLE ČTYŘHRY |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Kosejková Barbora | 48 | 15 | Wasserbauerová Adéla | 49 | 15 | Slivová Markéta | 50 | 15 | Kaňková Lucie | 67 | 15 | Němcová Tereza | 74 | 12 | Černá Tereza | 75 | 12 | Pánová Karolina | 77 | 12 | Rabasová Alžběta | 78 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 108 |
Kódové číslo akce: 402080 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Beránková Karolína | 04.10.2000 | TK Sparta Praha | Laštůvková Lucie | 22.07.2000 | TJ Radlice z.s. | Baumová Nikola | 11.09.1998 | TC Dvůr Králové, z.s. |
|