Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
16.-18.02. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 400) |
Kódové číslo: |
406077 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj řídí Špok David 723 385 962
Program na sobotu 16.2.2019 - V 8:30- Hejčíková, Mazancová, Rusinová, Zástěrová, Ftorková, Navrátilová, v 9:30- Skybová, Charvátová, Mikulcová, Týnová, Ivanovičová, Pavlíková, v 11:00- Bařinková, Macháčková, Krstovská, Jurajdová, Damašková, v 12:00- Daníšková
Prezentace do čtyřher do 11:00
Hráčky se můžou přihlásit do turnaje v období 6. - 15.2.2019 sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace v pátek 15.2.2019 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 723 385 962 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 16.2.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20.00 hod. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
243 |
6 |
83 |
prezentována |
31.12.2018 22:21:04 |
2. |
Daníšková Tereza |
24.07.2002 |
Městský tenisový klub Karviná |
309 |
6 |
|
prezentována |
12.02.2019 08:28:49 |
3. |
Krstovská Agáta |
25.11.2005 |
TK SC OSTRAVA |
349 |
6 |
124 |
prezentována |
01.02.2019 12:07:06 |
4. |
Skybová Eliška |
20.06.2005 |
SK Zlín-Mladcová |
362 |
4 |
93 |
prezentována |
12.02.2019 08:29:58 |
5. |
Macháčková Sára |
07.02.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
376 |
4 |
|
prezentována |
15.02.2019 17:43:59 |
6. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
549 |
4 |
158 |
prezentována |
15.02.2019 12:25:40 |
7. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
643 |
3 |
76 |
prezentována |
24.11.2018 14:37:33 |
8. |
Týnová Adéla |
26.09.2005 |
TK Havířov, z.s. |
654 |
3 |
495 |
prezentována |
03.02.2019 10:34:30 |
9. |
Mikulcová Nela |
12.02.2005 |
TK Zlín |
737 |
3 |
214 |
prezentována |
03.02.2019 09:04:02 |
10. |
Rusinová Nikola |
22.03.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
805 |
1 |
575 |
prezentována |
08.11.2018 19:18:53 |
11. |
Hejčíková Sára |
19.04.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
805 |
1 |
|
prezentována |
24.12.2018 11:08:49 |
12. |
Jurajdová Zuzana |
09.05.2004 |
Rožnovský tenisový klub |
805 |
1 |
628 |
prezentována |
01.01.2019 15:39:54 |
13. |
Pavlíková Vladimíra |
25.02.2004 |
TCV Strání |
805 |
1 |
|
volná karta - prezentována |
27.01.2019 11:42:14 |
14. |
Ftorková Ella |
09.10.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
805 |
1 |
343 |
prezentována |
31.01.2019 15:05:12 |
15. |
Mazancová Alexandra |
15.02.2005 |
TK Havířov, z.s. |
805 |
1 |
529 |
prezentována |
03.02.2019 10:34:19 |
16. |
Ivanovičová Tereza |
18.11.2004 |
TK Havířov, z.s. |
805 |
1 |
|
prezentována |
03.02.2019 10:34:41 |
17. |
Bařinková Alžběta |
15.04.2004 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
805 |
1 |
767 |
prezentována |
10.02.2019 10:25:16 |
18. |
Charvátová Tereza |
03.10.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
805 |
1 |
628 |
prezentována |
15.02.2019 10:53:12 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Chalupová Veronika |
17.03.2004 |
TC Bajda Kroměříž |
170 |
9 |
490 |
odhlášeno hráčem |
06.01.2019 15:29:31 |
2. |
Šandová Michaela |
29.07.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
324 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2019 23:41:09 |
3. |
Nováková Veronika |
19.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
454 |
4 |
57 |
odhlášeno hráčem |
21.01.2019 18:41:22 |
4. |
Mrowiecová Karolína |
18.04.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
176 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2019 11:12:59 |
5. |
Hrabovská Laura |
01.07.2001 |
SHARK Brno |
495 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2019 21:04:42 |
6. |
Davidová Natali |
27.01.2006 |
TK Zlín |
805 |
1 |
110 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2019 12:54:15 |
7. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
805 |
1 |
46 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2019 14:10:29 |
8. |
Tesařová Nicol |
04.01.2005 |
SK JC Sport Opava |
805 |
1 |
239 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2019 17:56:28 |
9. |
Pastrňáková Barbora |
28.05.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
371 |
4 |
294 |
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 11:29:48 |
10. |
Kratochvílová Karin |
21.09.2004 |
TK Znojmo |
505 |
4 |
351 |
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 11:33:59 |
11. |
Chytilová Sára |
06.07.2005 |
TK Zlín |
737 |
3 |
334 |
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 11:53:19 |
12. |
Halová Veronika |
20.08.2003 |
TK Zlín |
490 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 14:01:06 |
13. |
Krpcová Adéla |
23.10.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
805 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2019 19:57:20 |
14. |
Sisková Kateřina |
23.06.2004 |
I.NTC Olomouc |
737 |
3 |
659 |
odhlášeno hráčem |
15.02.2019 16:19:25 |
15. |
Šimková Vanda |
18.07.2003 |
SK Zlín-Mladcová |
561 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2019 17:12:38 |
|