Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O pohár Valašska
Pořadatel:  Rožnovský tenisový klub
Datum:  26.-28.01.
Věk. kategorie:  dorost
Svozilová Marie
 
 
 
Daníšková Tereza
6:0, 6:3
 
Mecová Kristýna
6:3, 6:3
 
Krajmer Karolína
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 7:6 (6)
 
Gaňová Adriana
 
Pobořilová Aneta
6:3, 6:3
 
 
 
Kubáňová Vendula
6:4, 6:1
 
Pastrňáková Barbora
6:4, 6:2
 
Fukalová Barbora
6:4, 6:1
 
Rusinová Nikola
6:1, 7:5
 
 
7:5, 6:3
 
Huťková Klaudie
 
Budinová Simona
6:2, 6:1
 
 
 
Jurajdová Zuzana
6:1, 6:2
 
Švidrnochová Natálie
6:4, 1:6, 1:0 (6)
 
Kurková Kateřina
7:5, 6:3
 
Macháčková Sára
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
 
6:2, 6:4
 
Chudějová Aneta
 
Tomečková Hana
0:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
Hejčíková Sára
6:1, 6:1
 
Valová Tereza
6:1, 6:0
 
Pavlíková Vladimíra
6:2, 4:6, 1:0 (9)
 
Kočnarová Lucie
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Fížová Vendula
 
Rozhodčí turnaje: Holiš Dominik (platná licence B do 31.12.2021)
Počet účastníků23
NasazeníBH
Svozilová Marie 7615
Fížová Vendula 9415
Chudějová Aneta 11612
Pobořilová Aneta 12812
Budinová Simona 14812
Gaňová Adriana 1719
Huťková Klaudie 2366
Tomečková Hana 2366
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 402055

Fížová Vendula - Svozilová Marie
 
 
 
Pastrňáková Barbora - Krajmer Karolína
6:1, 6:0
 
Kubáňová Vendula - Jurajdová Zuzana
6:2, 6:2
 
Budinová Simona - Gaňová Adriana
6:1, 6:1
 
 
 
Daníšková Tereza - Kramolišová Dominika
7:6 (2), 6:0
 
 
 
Valová Tereza - Fukalová Barbora
6:2, 6:0
 
 
 
Tomečková Hana - Kurková Kateřina
6:2, 6:2
 
 
 
Švidrnochová Natálie - Kočnarová Lucie
7:6 (5), 6:3
 
Rusinová Nikola - Hejčíková Sára
4:6, 6:0, 1:0 (9)
 
 
6:1, 6:0
 
Chudějová Aneta - Pobořilová Aneta
 
Rozhodčí turnaje: Holiš Dominik (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Svozilová Marie 7615
Fížová Vendula 9415
Chudějová Aneta 11612
Pobořilová Aneta 12812
Budinová Simona 14812
Gaňová Adriana 1719
Tomečková Hana 2366
Kurková Kateřina 2496
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 404055

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chalupová Veronika17.03.2004TC Bajda Kroměříž

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kramolišová Dominika14.08.2001TK Radegast