Pořadatel: | SK Satalice | Datum: | 12.-14.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šulcová Valerie | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Čepelíková Julie | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zvěřinová Klára | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Grubauerová Helena | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Chlubnová Eliška | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:3, 2:6, 1:0 (6) | |
| | | | | |
Šilhavá Aneta | | | | | |
| | | | | |
Šalková Natálie | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dembická Lenka | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zámečníková Kristina | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Beranová Veronika | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrbková Lenka | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Benešová Sára | | | 0:6, 6:2, 1:0 (5) | | |
| | | | | |
Petáková Helena | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Čechová Kateřina | | | | | |
| | | | | |
Mrázová Laura | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Michálková Barbora | | | | | |
| | | | | |
Shubbarová Miriam | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
Michálková Tereza | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:2, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Krejzová Andrea | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bíško Milan (platná licence B do 20.10.2020) |
Poznámka pořadatele: 9:30 Čepelíková-Zvěřinová, Benešová-Petáková, Shubbarová-Michalková Ter. 11:30 Šulcová-?,Krejzová-? 12:30 Grubauerová-Chlubnová, Mrázová-Michálková Bar.-Šilhavá-Šálková, Čechová-?, Dembická-Zámečníková 13:30 Beranová-Hrbková |
| Počet účastníků | 19 | Nasazení | CŽ | BH | Šulcová Valerie | 147 | 12 | Krejzová Andrea | 156 | 9 | Šilhavá Aneta | 165 | 9 | Čechová Kateřina | 192 | 9 | Zámečníková Kristina | 229 | 9 | Beranová Veronika | 267 | 6 | Mrázová Laura | 276 | 6 | Grubauerová Helena | 283 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 66 |
Kódové číslo akce: 402040 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šilhavá Aneta | 03.06.2004 | TK Most |
|